Подкатегорија:
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам ранец за лаптоп HP

Ранец за 15,6” лаптоп Ретко користен, скоро како нов.


700 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 МКД
06 авг 17:07HP polnac za laptop /HP полнач за лаптоп

Продавам полнач за лаптоп HP со излез од 19V, 4,74A и 90W. Полначот ...


800 МКД
или предлог цена
06 авг 11:30Polnac (adapter) za laptop Lenovo ADP-40NH B 20V, 2A

Продавам половен полнач за лаптоп - Lenovo output: 20V, 2A Цена:800...


800 МКД
или предлог цена
06 авг 11:29TOSHIBA laptop za delovi /TOSHIBA лаптоп за делови

Продавам половен лаптоп - TOSHIBA што може да послужи за делови. Ла...


1.000 МКД
или предлог цена
06 авг 11:29Polnac (adapter) za laptop HP

Продавам половен полнач за лаптоп - HP output: 18,5V 1.6A, 65W Цена...


750 МКД
или предлог цена
06 авг 11:29Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
06 авг 10:28HDD 2.5" IDE 160GB Samsung za laptop

Продавам користен Самсунг ИДЕ хард диск за лаптоп, model HM160HC. Хар...


900 МКД
или предлог цена
05 авг 16:48HP Polnac 19.5V 45W Adapter

Продавам користен полнач за ХП лаптоп, со син конектор со иглица. Цен...


1.000 МКД
или предлог цена
03 авг 20:20DDR3 DDR4 SoDIMM 2GB 4GB

Продавам користена целосно функционална РАМ меморија за лаптоп. - D...


800 МКД
или предлог цена
03 авг 20:20IBM Polnac 16V (adapter адаптер полнач)

Продавам користен и целосно исправен полнач за лаптоп IBM/Lenovo. Цен...


650 МКД
или предлог цена
26 јул 17:14Polnac (adapter) za laptop FUJITSU

Продавам половен полнач за лаптоп - FUJITSU output: 19V, 3.42A Цена...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 14:39Polnac (adapter) za laptop Lenovo ADLX45NDC3A

Продавам половен полнач за лаптоп - Lenovo output: 20V, 2.25A Цена:...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 14:38TOSHIBA polnac (adapter) za laptop 19V, 3,95A

Продавам половен TOSHIBA полнач во одлична работна состојба output: ...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 14:37Polnac (adapter) za laptop TOSHIBA

Продавам половен полнач за лаптоп - TOSHIBA output: 19V, 3.42A Нема н...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 14:37Dell Latitude E6420 za delovi

Продавам исправни делови за Dell Latitude E6420. - Матича плоча без ...


1 МКД
или предлог цена
19 јул 17:46Ranec torba za laptop

Torba za laptop 1000den Adapterot e 1000den


1.000 МКД
или предлог цена
14 јул 09:42DELL docking station D1000 nov neotpakuvan

Продавам неотпакуван DELL docking station D1000 Supports up to 2 D...


8.000 МКД
или предлог цена
11 јул 14:58Monitor Benq G 2000w

Se prodava monior, vo funkcija. Ponekogas pri koristenje se pojavuva ...


600 МКД
или предлог цена
05 јул 17:42Продавам нова меморија 8GB DDR4 3200MHz за лаптоп

Продавам НОВА меморија 8GB DDR4 3200MHz, гаранција 2 години!! Одгова...


1.990 МКД
или предлог цена
03 јул 06:20SERIAL EXPRESSCARD/34 54 cardbus notebook DB9 RS-232

Нови кардбас адаптери за лаптоп, со сериски излез MANHATTAN Serial...


950 МКД
или предлог цена
27 јун 17:50Delovi za laptop Acer One 1

Ram memorija 2GB DDR3-10600S cena:350den Ram memorija 1GB DDR2-530...


1 МКД
или предлог цена
25 јун 14:45Hard diskovi

Moze zamena za graficka tel.076452161


500 МКД
или предлог цена
22 јун 16:04Polnac (adapter) za laptop LITE ON

Продавам половен полнач за лаптоп output: 19V, 4.74A Цена:750 Контак...


750 МКД
или предлог цена
14 јун 08:59Polnac (adapter) za laptop LITE ON

Продавам половен полнач за лаптоп - LITE ON output: 19V, 4.74 A Це...


750 МКД
или предлог цена
14 јун 08:58Ekran za laptop 17,3 40 pin

Ekran za laptop 17,3 40 pin moze i so montaza


2.700 МКД
или предлог цена
11 јун 16:43Dell Latitude D620, D630 vnatresen zvucnik

Kupen pred 2 godini, ama nikogash ne go instalirav. Laptopot go nemam...


350 МКД
или предлог цена
01 јун 00:34Polnac za Toshiba Laptop 19V 3.42A 65W

Продавам користен целосно исправен полнач за Toshiba Laptop 19V 3.42...


800 МКД
или предлог цена
29 мај 10:14maticna ploca za ASUS TP500

Se prodava maticna ploca za ASUS TP500L, Intel® Core™ i3 4030U Proces...


5.000 МКД
или предлог цена
28 мај 11:44Polnac (adapter) za laptop IBM

Продавам половен полнач - IBM без дефекти Спецификации: 16 V 4.5A Н...


750 МКД
или предлог цена
23 мај 01:56Полначи адаптери за лаптоп oргинали Polnaci adapteri Punjaci

Продавам полначи за лаптопи: - 800ден 19.5V, 2.31A Ф4.5/2.7mm, ...


800 МКД
или предлог цена
22 мај 20:02Polnac (adapter) za laptop IBM

Продавам половен полнач за лаптоп - IBM output: 16V, 4,5A Цена:750 ...


750 МКД
или предлог цена
22 мај 08:23RAM DDR3 4GB ZA LAPTOP

Малку користен Самсунг уште еден рам останат 1600Mhz. Изваден е од ла...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мај 21:164GB DDR3 / DDR3L 1600MHz SO-DIMM

Продавам повеќе парчиња на рам меморија за лаптоп 4GB DDR3 и DDR3L на...


900 МКД
или предлог цена
19 апр 11:04Kingston RAM за лаптоп 99U5428-063.A00LF 8Gb SODIMM DDR3

2 x Kingston RAM 99U5428-063.A00LF 8192MB SODIMM DDR3 = 2000 1600...


1.100 МКД
или предлог цена
15 апр 13:58RAM DDR2 & DDR3 SODIMM

Продавам исправни Рам мемории за лаптоп. - 2х2GB DDR2 Transcend 667...


1.700 МКД
или предлог цена
25 мар 16:15Laptop Lenovo Thinkpad t430 za delovi

Продавам Т430 за делови. - i7 - NVIDIA® NVS 5400M - 4GB RAM DDR...


100 €
или предлог цена
07 мар 16:528GB DDR3

8GB ddr3 1600Mhz


1.200 МКД
или предлог цена
02 мар 19:26128 GB SSD ZA MACBOOK PRO APPLE MEMORIJA

128 GB SSD For 2013 2014 2015 Apple Macbook Pro Retina A1502 A1398 Ma...


1.200 МКД
или предлог цена
13 фев 00:17DDR4 4GB 8GB SoDIMM Kingston & Crucial

Продавам користени РАМ мемории за лаптоп. - 4GB 2400 ddr4 1.2v cl1...


800 МКД
или предлог цена
02 фев 20:04Сочувани половни екрани за лаптоп.

1. AUO 17.0" B170UW02 V0 30.pin 2000. ден. 2. NT156WHM-N12 V8.0 ...


2.000 МКД
или предлог цена
18 јан 00:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам