Струга
                   
628 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.7 TDI 8G 2009/10 STAKLOO

🇨🇭 nov uvoz 🇨🇭 Audi A4 2.7 TDI 140kw 190ps 8g menjac 200...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.999 €
Струга

Автомобили

23 јун 07:42Промовирано

PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014

PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014 VO EXTRA SOSTOJBA ODERZAVANAO KAKO ...


4 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:14PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011

🇨🇭PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011🇨🇭 UVEZENO OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:14BMW GT 530.D 8G TRONIC 2010 FULL OPREM

KOLLATA E KAKO NOVA OT SALLON ODERZAVANO MNOGU VO PERVEKT SOSTOJBA ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:14AUDI A4 2.0 TDI 6 BERZINA 2006

AUDI A4 2.0 TDI 6 BERZINA 2006 VO EXTRA SOSTOJBA SFE ISPRAVNO RE...


4.050 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:14TOURAN 2.0 TDI 2005/6

🇨🇭🇨🇭TOURAN 2.0 TDI 2005/6 🇨🇭🇨🇭 I ARDHUR NGA CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


45 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:14PASAT 4 2.8i V6 4Motion 1998

PASAT 4 2.8i V6 4Motion 1998 VO EXTRA SOSTOJBA TIP TOP SFE ISPRA...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:13Fiat Punto 1.2 benzin 44kw 2000 godina

Fiat Punto 1.2 benzin 44 kw 2000 godina registrirano do 05.2023 ideal...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:29Xantija 20 ben 16 v perfektna

Vo odlicna sostojba.moze zamena za pomalo vozilo .


950 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 06:58Mercedes E 280 ( 280 / 320 )

Prodavam Mercedes E280 (3200cc liniski) 2004 godina so pominati 308 0...


6.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:03Hyundai Coupe 2.0

Se prodava hyundai Coupe 2.0 benzin mn socuvan 2002 godina 140hp orig...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Струга

Автомобили

Вчера 20:15Prodavam Volvo S60 benzin/plin . 2.0 , 133KW

Plus 4 bandazi 17 inci aluminium i gumi


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Струга

Автомобили

Вчера 13:00BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


10.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:31Dzip Nissan Pathfinder 3.3benzin Avtomatik 4x4 off

Dzipot e vo ispravna vozna sostojba. Motor 3.3benzin V6. 4x4 brzi s...


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:56AUDi A3 -S3 2011 Cabrio mnogu ubav i unikat..!!

Audi a3 s3 2011 god. 1.8.tfsi. Cabrio s verzia so full oprema. Uni...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:32MAZDA 5 2.0 CDTI 2011 NOVO AUTO OT CH...!!

Mazda 5 2.0 cdti 2011 god.novo auto ot ch.so 7 SEDITA. REG.CELA GOD....


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:32Golf 4 1.9 tdi 2000 god.

Se prodava golf 4 . So dve vrati solidno socuvan. Dizel 90 konja.so z...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.590 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:26A4 2.5 tdi

A4 2.5 tdi registrirano so defekt bosh


600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:26Peugeot 308 1.6 88 kw 120 ks

Peugeot 308 1.6 2007 185000 km Panorama krov Euro kuka Klimatronik Ko...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:19Opel corsa 1.0 99g xavarisana

Prodavam delovi za opel corsa 1.0. 1999g so klima cuknata predn...


1.111 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:34Golf. 2.3 v5. Mozi zamena

Prodavam golf 4. 2.3 v5 2001g registriran do10. 2022 mozi zamena za ...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:33OPEL MERIVA

Се продава, опел мерила 1.3 ECO MOTOR во одлична состојба, гаражиран...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 04:27Touareg 3.0 TDI

1


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јун 20:29Mercedes E220d AMG Packet 2018

Mercedes E220d AMG Packet Digital Board Head up display Line assi...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јун 20:27VW PASSAT 2.0 TDI

VW PASSAT 2.0 TDI FULL OPREMA MOZNA ZAMENA


4.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јун 16:16Ford Fiesta 1.4 tdci 68hp

Kolata e vo odlicna sostojba, odrzuvana i servisirana na vreme. Mnogu...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јун 15:35MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јун 13:27Audi A7 3.0tdi 245ps quatrro 2012 moze zamena

Audi a7 3.0tdi quattro 245ps god 2013/12 Reg zelen karton servis Sega...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јун 00:58AUDI A6 S-LINE

Audi A6 S-LINE 3.0 TDI 2005 god 270 000 Registracija do 28.05.20...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 23:56citroen c5

SE PRODAVA CITROEN C 5 MEHANICKI VO SUPER SOSTOJBA MOTOR MENUVAC KUPL...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 22:39Skoda oktavija

SE PRODAVA SKODA OKTAVIJA VO DOBRA SOSTOJBA KAROSERISKI I MEHANICKI ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 22:36Mercedes C 270

MERCEDES SE PRODAVA MEHANICKI MNOGU DOBAR MOTOR MENUVAC AUTOMATIK KAR...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 22:33OPEL VECTRA CL 1.6

DELOVI ZA OPEL VECTRA 1.6 Amortizeri Letva Predna i zadna leva vrata ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 20:31Volkswagen Passat 1.9 TDI

Volkswagen Passat 1.9 TDI 77kw 105 ks Ful Oprema Zatemneti zadni ...


5.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 19:29Mercedes E220 9G Mozi zamena

Servisirana i registrirana so zalen karton. 2017 prva registracija 20...


31.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 16:27Audi SQ5 326PS

Se prodava Audi SQ5 326 PS 1 godina registracia + zelen karton Te...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 12:00BMW F10 530D Godina 2011

BMW F10 530D Godina 2011 Registriran i Servisiran Top Sostojba M...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 10:58VW Passat TDI

Se prodava passat tdi Racen menuvac Klimatronik Zacuvan staklo b...


2.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 10:32Mercedes 270 CDI

Mercedes 270 CDI 2002 godina Dva para gumi i letni i zimski


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Струга

Автомобили

24 јун 10:04Bmw 320d 177ks facelift

KONTAKT: 077954104 BMW 320D////facelift// SO 177 KS //DPF ///2010/...


8.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 јун 18:43Suzuku grand vitara benzin za delovi ili cela

Se prodava na delovi se od delovi ima motorot e na delovi se komle...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 јун 18:23Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам