1166 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 13:34Промовирано

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS COSMO KOZA NAVI - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 157000 KM COSMO KOZA NAVI - SERVISNA KNIS...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 13:34Промовирано

Mercedes-Benz W202 C220 CDI

Се продава Mercedes-Benz W202 C220 CDI 2001 година, со поминати 260.0...


2.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.000 €
24 јун 20:22Промовирано

CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


7.200 €
или предлог цена
Денес 15:42VW LUPO 1.4 BENZIN/PLIN - 75 KS,KLIMA

Se prodava VW LUPO 1.4 benzin/plin so 75 KS s Klima. Lupoto e kupeno...


2.350 €
или предлог цена
Денес 15:41BMW 530xd F10 SPORT KAKO NOVO

Prodavam BMW 530xd/258ks proizvedeno 04.2013, prva reg 09.2013 ,uveze...


22.900 €
или предлог цена
Денес 15:38Hitno sport Mercedes c220

Sport Mercedes c220 coupe so napraven Chip Tuning. Ima full oprema. G...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Денес 15:31AUDI A6 KARAVAN - ZAMENA

Se prodava AUDI 2.5 TDI AVTOMATIK Nema registracija Full oprema ...


1.350 €
или предлог цена
Денес 14:59OPEL ASTRA 1.7 TD - Prva boja...Reg

Se prodava Opel Astra 1.7 TD Registrirana cela godina Prva boja ...


2.200 €
или предлог цена
Денес 14:59SE PRODAVA OPEL CORSA 1.0 SO KLIMA

Se prodava odlicno socuvana opel korsa so najekonomicniot motor 1.0 n...


3.650 €
или предлог цена
Денес 14:58Se prodava mercedes c220 elegance

Se prodava mercede c220 elegance vo odlicna sostojba! proverka po vas...


6.600 €
или предлог цена
Денес 14:36Fiat Tipo 1.4 plin atest

servisirano pazi vozi


850 €
или предлог цена
Денес 14:18Fiat punto 1.2 2010 god pominato samo 24. 600 km

Se prodava fiat punto 1.2 60 ks 2010 godina prvi gazdi zacuvano kako ...


4.800 €
или предлог цена
Денес 13:57Audi A4 ‘96 1.8 125ks plin atest perfektna

Audi A4 ‘96 1.8 125 ks plin atest servis napraven komplet reg do 17.0...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Денес 13:13Se prodava golf 5 registriran cela god navigacija

Se prodava vw golf 5 1.9tdi 75kw ful oprema navigacija reg cela godin...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.200 €
Денес 13:11Opel Insignia 2.0 CDTI 118kw Automatic full oprema

Opel Insignia 2.0 CDTI 118kw 2008god,so avtomatski menuvac,registrira...


8.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.200 €
Денес 13:00RENT A CAR CARS FOR RENT KOLI POD NAEM

DAVAME VOZILA ZA RENTA RENT A CAR KOLI POD NAEM IZNAJMUVANJE CARS ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes S320 Long

Kolata e so full oprema i redovno servisirana ,moze zamena so audi a4...


12.500 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A4 - 2.0 TDI

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI ... Max zacuavano vozilo kako nadvor ...


7 €
или предлог цена
Денес 12:59BMW f10 520 d

Kolata e vo odlicna sostojba. Uvezena od Svedska.Garancija na km. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:52Mercedes Benz E clasa Elegance

Mercedes Benz E 220 EVO motor Elegance 2007 God 2150 kubici 140 k...


1 €
или предлог цена
Денес 11:43CITROEN C1 - Registriran..Prva boja

Se prodava Citroen C1 1.0 benzin ... Vo odlicna vozna sostojba za...


7 €
или предлог цена
Денес 11:35SUZUKI SPLASH 1.2i CLUB 2009

Voziloto e EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne far...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:32MERCEDES-BENZ CLC 220CDi AMG EDITION F1 2010

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:32Kia sportage 2.0 crdi 2006g

Kia sportage 2.0 crdi servisiran nov zamaec potisna lamela vo mnogu...


1 €
или предлог цена
Денес 11:20Се продава opel corsa 1.3 D CDTi

Се продава opel corsa 1.3 D CDTI, 95ks, 2011 година на производство, ...


4.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.300 €
Денес 10:55Se prodava Touareg, moze i zamena za ponova

Se prodava odlicen VW Touareg 2.5 so avtomatski menuvac, bez DPF. Od ...


6.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.150 €
Денес 09:45Landrover freelender 1.8 benzin/plin

Gjipot e odlicen, ne e vozen po planini, ima Novi 5 zimski gumi, Nov ...


2.900 €
или предлог цена
Денес 09:42  НОВ ОГЛАС

Kangoo 1.9

Vo ispravna sostojba


2.000 €
или предлог цена
Денес 08:55Golg 5 2006 1.9

Servisiran za povejke info javetese na brojot


4.500 €
или предлог цена
Денес 08:55Opel Astra H 1.9 CDTI 2007

Se prodava vozilo Opel Astra H 1.9 CDTI 2007 god.vo odlichna sostojba...


4.200 €
или предлог цена
Денес 08:06Nissan terrano 3.0

3.0 dizel Registritan do 27.07.2022 Motor odlicen Klima funkcionira B...


5.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 €
Денес 07:51  НОВ ОГЛАС

BMW 525D 2006 -KAKO OD SALON

BMW 525D 2006 217000 km realni-proverka kade sakate. Registrirano d...


9.000 €
или предлог цена
Денес 07:02GOLF VI GTI 211KS

Odlicna sostojba, za poveke info na 070232807 -bez zameni


15.500 €
или предлог цена
Денес 07:02Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8

Se prodava Jeep Grand cherokee 4.7 V8. Benzin-Plin so original 166000...


10.000 €
или предлог цена
Денес 05:49Audi A6 C6 3.0 TDi S-line Quattro Automatic

Se prodava Audi A6 C6 3.0 TDI S-line Quattro Automatic. Registrirana...


5.900 €
или предлог цена
Денес 04:56Delovi Volvo S80

Delovi Volvo S80 2.4 benzin 103kw limarija motor menjac alternator an...


1.114 €
или предлог цена
Вчера 21:20Opel Vectra B 1.6 16V 1997

Kolata e vo ispravna vozna sostojba. Sportski amortizeri i federi.


1.200 €
или предлог цена
Вчера 21:06Fiat Punto 2, 44kw, 2000god.

Prodavam Fiat Punto 2, 1.2cc, 44kw, 2000godina.,5 vrati.Registrirano ...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 20:47Golf 4

Golf 4


2.500 €
или предлог цена
Вчера 19:35Ford Fokus

Se prodava Ford Fokus 1.8TDCI 85kw 115ks 2002god.Ghija oprema...Red...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 18:50Alfa Romeo 147 1.6 TWINSPARK

Alfa romeo 147 twin spark 1.6 benzin/plin Redovno servisirana Prom...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 17:31  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA C 1.0 benzin

se prodava ili zamenuva za avtomatik po moznost.......corsata e extra...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 17:02Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам