1112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 1.6 TDI HIGHLINE NAVI UNIKAT NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 1.6 TDI EURO-5 HIGHLINE NAVI FULL NOV NOV UVOZ GERMANY 14600...


7.800 €
или предлог цена
Денес 09:26Промовирано

Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

• Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic •...


12.300 €
или предлог цена
Вчера 15:31Промовирано

BMW 530 D F10 204 KS M-PAKET NOVA - 12..MT Auto

BMW 530D 204 KS M-PAKET 8G AVTOMATIK UNIKAT NOVO - MOTOR 2993 CM3, 1...


16.800 €
или предлог цена
Денес 09:18Промовирано

BMW 730 218HP 2004 Godina

Se prodava Bmw 730 3000kubici 218konja vo perfektna sostojba izvrse...


8.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 €
Денес 17:27Golg 5 2006 1.9

Servisiran za povejke info javetese na brojot


4.500 €
или предлог цена
Денес 17:23Kangoo 1.9

Vo ispravna sostojba


2.000 €
или предлог цена
Денес 17:23CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2007 - со доста опрема

Citroen C4 Picasso 2007год. Регистриран до 18.07.2022 1.6hdi, 80kw /...


4.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.250 €
Денес 17:16Se prodava Touareg, moze i zamena za ponova

Se prodava odlicen VW Touareg 2.5 so avtomatski menuvac, bez DPF. Od ...


6.100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.700 €
Денес 16:48hyundai coupe 1.6 benzin plin full oprema

se prodava hyundai coupe registrirano do 13 07 2023 so full oprema ...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Денес 16:46Fiat Tipo 1.4 plin atest

servisirano pazi vozi


50.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:34BMW E83 X3 2.0D X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


7.000 €
или предлог цена
Денес 16:31RENAULT 5 CAMPUS/TNG

Renault 5 campus tng 1.1 80 000 km kolata e od prv gazda so site fa...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Денес 16:28Citroen berlingo

Se prodava citreoen berlingo 1.9 d motor menuvac trap vo extra sostoj...


2.100 €
или предлог цена
Денес 16:28СЕ ПРОДАВА ТОYOTA YARIS

Се продава Тoyota Yaris , бензин, 2005 година во одлична состојба ,ек...


3.100 €
или предлог цена
Денес 16:15OPEL CORSA 1.0i 60ks BENZIN 2002

Prodavam OPEL CORSA 1.0i BENZIN 2002 so dve vrati voziloto e registir...


1.850 €
или предлог цена
Денес 15:48Fiat punto 1.2 2010 god pominato samo 24. 600 km

Se prodava fiat punto 1.2 60 ks 2010 godina prvi gazdi zacuvano kako ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 15:11Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8

Se prodava Jeep Grand cherokee 4.7 V8. Benzin-Plin so original 166000...


10.000 €
или предлог цена
Денес 14:17Fiat Abarth 595 Competizione

BMC Air Intake Kolata e kako nova. 62000km


20.000 €
или предлог цена
Денес 14:17MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


7.500 €
или предлог цена
Денес 14:03AUDI A4 1.9 TDI - 116 KS, AMBITION / NAVI/ 2007 G.

Se prodava Audi A4, 1.9 tdi - 116ks, AMBITION, proizvedeno 2007 god. ...


7.300 €
или предлог цена
Денес 14:03AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


5.700 €
или предлог цена
Денес 14:03HYUNDAI I30 1.4 BENZIN/PLIN, 2011g. 109 KS

Se prodava Hyndai i30 1.4 benizn/plin so 109 ks, registrirano do 04.2...


5.800 €
или предлог цена
Денес 14:03CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


7.000 €
или предлог цена
Денес 14:03SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


5.300 €
или предлог цена
Денес 14:03LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


5.900 €
или предлог цена
Денес 14:03HYUNDAI i10 1.1i STYLE 2009 KLIMA!!

Voziloto e EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne udi...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:51CHEVROLET AVEO 1.2 85 ks BENZ-PLIN UVOZ CH - 07 MT Auto

CHEVROLET AVEO 1.2 ATEST BENZIN - PLIN KLIMA LADI PERFEKT CD MP3 4...


2.300 €
или предлог цена
Денес 13:20  НОВ ОГЛАС

Audi A3 2.0 TDI Cabrio -09

Se prodava Audi A3 2.0 TDI - prva registracija - 2009 - registr...


85 €
или предлог цена
Денес 13:13Mercedes-Benz C200 CDI - 07

Kolata e vo odlicna sostojba so realni kilometri proverka kade sakate...


7.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.250 €
Денес 13:09KOLI POD NAEM RENT A CAR CARS RENT

DAVAME AVTOMOBILI POD NAEM RENTA CAR RENT A CAR KOLI POD NAEM IZN...


2 €
или предлог цена
Денес 13:00Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi vo odlicna sostojba Napraven e golem serv...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Jeep mitsubishi pajero 3.2 dizel

Jeep mitsubishi pajero 3.2 dizel .Socuvan vo odlicna sostojba , cena ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Jeep luaz 1.1 benzinec

Jeep luaz 1.1 benzinec .Socuvan vo odlicna sostojba . cena po dogovor...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes C200

Mercedes C200 CDI Registriran Novi zimski gumi Motor raboti kako ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:36Touareg - Tuareg - Туарег

Се продаеа Touareg - 2010 година - Без мана - Фамилијарно возило ...


17.990 €
или предлог цена
Денес 12:22Audi Q7 3.0TDI S Line Panorama

BEZ ZAMENI Audi Q7 3.0 TDI S Line Panorama Krov Kozni Sedista G...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
100.000 €
Денес 12:17polo 19 D ekonomicno regi cela godina

moze da se vidi i proba vo sekoe vreme


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Денес 12:07Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD full oprema

Registrirana do 18.07.2023 godina Atest klima folii Novi zimski gum...


2.200 €
или предлог цена
Денес 11:23VW Passat 2.0 TDI

❌BEZ ZAMENI❌ Se prodava Vw Passat 2.0 TDI Od oprema poseduva: ✅️el...


5.500 €
или предлог цена
Денес 10:55џип мазда cx7

sovrseno odrzan,kozni sedista,elektronika,novi gumi.izminata registra...


8.300 €
или предлог цена
Денес 10:32Porsche Cayenne 3.0 diesel 2011

Se prodava Porsche Cayenne 2011 diesel vo odlicna sostojba so mnogu o...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Денес 09:39OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS ECOFLEX 129000KM -09.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS ECOFLEX 129000 KM GARANCIJA - SERVISNA KNI...


4.200 €
или предлог цена
Денес 09:27SEAT LEON 1.9 TDI STYLANCE KAKO NOV - 09.MT Auto

SEAT LEON 1.9 TDI STYLANCE PERFEKTEN NOV UVOZ ITALY 175000 KM GARANC...


5.200 €
или предлог цена
Денес 09:27Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам