224 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Iphone 7

*mali grebanici na zadniot del od telefonot


5.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 МКД
Вчера 09:05HONOR 20 LITE... 2 TEL...

EDNIOT TEL.. E VEKE PRODADEN .KAKO NOVI... HONOR 20 LITE SO POLNAC I ...


1 МКД
или предлог цена
27 јун 17:27IPHONE XR 64GB KAKO NOVI

Telefonot e kako nov,mnogu malce koristen,se orginal na nego, donesen...


260 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
275 €
27 јун 16:55Samsung S 9

Samsung Galaksi S 9 Raboti na site mrezi Donesen od svajcarija Infor...


1 МКД
или предлог цена
27 јун 15:43Samsung S21 Ultra

Telefonot e koristen 4 meseci Kako nov,komplet pakuvanje Cena 690 eur


690 €
или предлог цена
27 јун 09:40Poco X3 NFC 6ram so 64GB so garancija 2god 112233

tel e kako nov neverlok rabotat na site mrezni operatori proverka po ...


10.500 МКД
или предлог цена
26 јун 21:17TAP 2

Vo odlicna sostojba rabbit so Karticka kako mobilen telefon I ima...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јун 18:29Iphone 11 64 GB

Iphone 11 64GB


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
25 јун 22:35Se prodava Iphone 7 Plus

Se prodava Iphone 7plus, samo kesh bez zameni!


100 €
или предлог цена
25 јун 19:14Se prodava Xiaomi MI 9T Pro Carbon 6GB Ram 128 ROM

Telefonot e vo odlicna sostojba. Procesor snapdragon 855 Ram 6gb Rom ...


11.000 МКД
или предлог цена
25 јун 00:20Se prodava Samsung A12 4GB Ram 64Gb ROM

Telefonot e vo odlicna sostojba kupen od Telekom koriste e edna godin...


6.500 МКД
или предлог цена
25 јун 00:20Nov S21 fe 5g

Ne e otvoren , a1 garancina


600 €
или предлог цена
24 јун 16:27Iphone XS 64 gb Gold

Iphone XS 64 gb Gold Telefonot raboti na site mrezi - Face id rabot...


17.000 МКД
или предлог цена
24 јун 09:46Iphone 8 Gold

Iphone 8 gold 64gb So orginalen ekran Maksimalno socuvan Batery h...


7.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.700 МКД
24 јун 08:50Lg bello

Info na 078 366 637


1.200 МКД
или предлог цена
24 јун 01:14BlackBerry key2

Poslednata verzija od BlackBerry redok na pazarot top telefon INFO...


1 €
или предлог цена
24 јун 01:11Poco M3 Pro 5G 4GB Ram 64GB Rom nov neodpakovan 112233

tel e nov neodpakovan so 2 god garancija neverlok raboti na site mrez...


1 €
или предлог цена
23 јун 02:15Se prodava Xiaomi Redmi Note 10S so 6gb RAM i 128gb ROM

Telefonot e vo odlicna sostojba. Doaga so polnac 2x kabli i zastitno ...


8.500 МКД
или предлог цена
22 јун 12:44Iphone 7 256gb Neverlock

Iphone 256gb Black Bez mani Polnac 2x fotorola


5.500 МКД
или предлог цена
22 јун 10:00TESLA 3.2 LITE

Prodavam TESLA 3.2. LITE so neispraven display


500 МКД
или предлог цена
21 јун 15:01ACER

Prodavam ACER so neispraven display


500 МКД
или предлог цена
21 јун 14:58ALCATEL IDOL 3

Prodavam ALCATEL IDOL 3 SO NEISPRAVEN DISPLAY


500 МКД
или предлог цена
21 јун 14:56Motorola Moto G10

Telefonot e sosema nov so garancija 2 godini od Neptun. Kupen 04....


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
21 јун 12:35SAMSUNG GALAXY S10 Plus

Se prodava Samsung Galaxy S10 plus kupen od T-Mobile odlicno socuvan...


18.500 МКД
или предлог цена
21 јун 09:41Xiaomi Poco X3HFC kako nov 64GB 128GB 112233

tel e kako nov mnogu malku koristen so 2god garancija neverlok raboti...


10.500 МКД
или предлог цена
21 јун 02:57Se prodava Iphone 7 Plus!!

Se prodava Iphone 7 plus. Bez grepka mnogu socuvan. Nova originalna ...


8.500 МКД
или предлог цена
21 јун 01:51SE PRODAVA SAMSUNG A70 POLOVEN

Se prodava samsung galaxy a70 koristen kako nov bez nikakva grebnatin...


8.000 €
или предлог цена
20 јун 16:11Одлично сочуван Huawei P Smart 2019

Se prodava HITNO! Cenata ne e fiksna. Moze zamena so po slab telefon ...


4.000 МКД
или предлог цена
20 јун 13:30Nov Samsung Galaxy A53 5G

Nov Samsung Galaxy A53 5G kupen od Setec pred nedela dena. 24 mesec...


21.900 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
23.900 МКД
19 јун 23:23POCO X3 PRO NOV NEKORISTEN

TEL.. NOV NEKORISTEN SO GARANCIJA KOMPLET KUTIJA GARANCIJA....BEZ ZAM...


1 МКД
или предлог цена
19 јун 13:26Samsung Galaxy A03 NOV

Samsung Galaxy A03 NOV Zemen od A1 so 24 Meseci Garancija


9.000 МКД
или предлог цена
19 јун 07:40A1 alpha plus

Prodavam A1 alpha plus,so garancija kupen od A1 prv sopstvenik,so kut...


5.500 МКД
или предлог цена
18 јун 20:26IPHONE 7 KAKO NOV

Telefonot e dobro socuvan baterija 100% cenata e fiksna


5.000 МКД
или предлог цена
17 јун 09:26Samsung A6

Se prodava Samsung A6 2018 Eden sosptvenik Sostojba ednakvo na nov...


5.000 МКД
или предлог цена
17 јун 06:03Xiaomi QIN F21 PRO

Xiaomi QIN F21 PRO, 4GB/64GB, Android 11, DISPLAY: 2.8 " TFT 480...


4.000 МКД
или предлог цена
16 јун 20:17Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon.

Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon, baterijata drz...


1.600 МКД
или предлог цена
16 јун 14:53Nokia 6020. Odlicno zacuvan.

Nokia 6020. Kompletno ispravna, odlicna baterija, raboti na site kart...


700 МКД
или предлог цена
16 јун 14:53Apple iPhone 3GS - Neverlock Full Pakovanje - Retro

Prodavam iPhone 3GS solidno socuvan so Pakovanje , i polnac Telefon...


50 €
или предлог цена
16 јун 12:15IPHONE 11 PRO 256 GB neverlock

Iphonot e prekrasno socuvan, so zastita na ekranot, nikogas ne e otva...


550 €
или предлог цена
14 јун 14:3412 Pro Max

Telefonot e kako nov,bez niedna mala grebnatinka.Battery Health 88%.D...


850 €
или предлог цена
13 јун 22:04Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам