Аеродром
                   
1696 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter i monitor

Монитор: Philips 244e Матична плоча: Foxconn p55a Процесор: Intel(...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

09 јун 19:05Промовирано

rejzeri i ramka

РЕЈЗЕРИ 4 ШТО СЕ КОМПЛЕТ Имам еден рејзер кој му фали делче што се п...


3.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 21:394G Ruter

Nov 4g ruter raboti so sim card,pogoden za vikendici i za vo stranstv...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 21:23Desktop kompjuter kukiste windows 10 4gb ram, 9400GT hdmi

Perodavam odlicen kompjuter, samo kukiste bez monitor i dr. Ima insta...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 21:17HP Pavilion G6 So intel i5 / 6Gb ram/1Tb HDD 15.6" LED ekran

Prodavam socuva laptop HP Pavilion g6 kompletno ispraven so i5 proces...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 21:17INSTALACIJA, FORMATIRANJE na kompjuteri

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 20:35USB Internet PC Web kamera za kompjuter online nastava

Prodavam novi PC Web kameri.. Se povrzuvaat na USB vo kompjuter. Im...


300 МКД
или предлог цена
Денес 18:17Adapteri za Laptop - Adapter polnac - Razni

Prodavam novi adapteri za Laptop, tie se zamena na originalniot i NE ...


700 МКД
или предлог цена
Денес 18:15WEB PC Kamera za Kompjuter - Веб Камера за онлајн настава

Nova web kamera, se povrzuva so usb, ima i dodatok za mikrofon... ...


400 МКД
или предлог цена
Денес 18:15Magsafe2 Polnac Power Adapter za Macbook Air Mac Book Pro

Nov Polnac adapter za Macbook Pro i Air 👍 Garancija 6 meseca👍 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:131500 denari Magsafe adapter za Macbook Pro/Air- so garancija

Magsafe adapter za Macbook Pro i Macbook Air... Nov, sleduva Garanci...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:13Magsafe2, 60Wati, Adapter polnac za Macbook Pro/Air/Retina

Nov adapter polnac za Macbook Pro, Retina, Air Snaga 60 wati Kone...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:13Type-C Adapter Polnac za Macbook Pro i Mac Book Air

Nov polnjac za Macbook Pro i Macbook Air 61Wati 3000 den 87Wati 3...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:12Monitor 24" Dell P2422H FullHD glanc nov so GARANCIJA

--Monitor 24" Dell P2422H FullHD IPS DP/VGA/HDMI. --GLANC NOV VO KUT...


150 €
или предлог цена
Денес 17:40Инсталирање Windows оперативен систем

Инсталирање на Windows 10, 8, 7, XP и Office Инсталирање и на друг с...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Microsoft

Денес 14:49HP TONER CF230A kompatibilen za HP LASERJET M203, M227

Тонер компатибилен за следниве принтери: HP LaserJet Pro M203, M203d...


Денес 14:49TONER CE505A / CF280A za HP P2035 / P2055, Canon CRG719

Toner kompatibilen za HP LaserJet 400 M401n/dn/dw/P2035/P2055 black (...


Денес 14:49TONER za Samsung ML-2165W, MLT-D101s

Тонер MLT-D101s компатибилен за следните принтери: Samsung ML-2165W ...


Денес 14:49Samsung TONER MLT-D111s

Samsung тонер MLT-D111s, компатибилен со следниве Samsung принтери: ...


Денес 14:49Brother TONER TN1030/TN1050

Toner TN1050/TN1030 kompatibilen za slednive modeli na printeri: Bro...


Денес 14:49TONER Q2612A za HP LaserJet 1018, 1020, 1022

HP Q2612A ( 12A ), тонер компатибилен за следните принтери: HP LaseJ...


Денес 14:48Toner CF217A za HP Laserjet M102a/w, M130a/fn/fw/nw

Тонер компатибилен за следниве принтери: HP LaserJet Pro M102, M102a...


Денес 14:47HP TONER CF244A za HP LASERJET PRO M15a, M15w, M28a, M28w

HP CF244A (44A) Тонер компатибилен за следниве принтери: LaserJet Pr...


Денес 14:45TONER CF283A

Тонер CF283A, компатибилен со следниве принтери: HP LaserJet Pro MFP...


530 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
590 МКД
Денес 14:45Toner za Xerox 3020/3025, 106R02773

Toner Cartridge za Xerox Phaser 3020 / WC3025– 106R02773 (1.5K)


Денес 14:43TONER CE285A CB435A CB436A CE278A za HP P1102, P1005, P1505

Toner CE285A, CB435A, CB436A, CE278A компатибилен со следните принтер...


Денес 14:42HP TONER CF279A za HP LaserJet Pro M12A, M26A

Toner HP CF279A, Kompatibilen za HP LaserJet Pro M12A HP LaserJet...


Денес 14:42Toner za EPSON printer EPL-6200, EPL6200N, EPL6200L

Toner kompatibilen za printer Epson EPL6200/EPL6200L/EPL6200N


Денес 14:42ULTRA GAMING PC-I7 3770-RX570 4GB-16GB RAM-500GB SSD-2TB HDD

Se prodava mnogu brz gaming PC Procesor i7 3ta generacija Graficka R...


325 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
19.990 €
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:43  НОВ ОГЛАС

Laptop Lenovo Ideapad 320-15

Laptopot e vo top sostojba maksimalno socuvan. Procesor Intel Core i...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:30  НОВ ОГЛАС

HP Compaq brz tivok brend kompjuter 4Gb DDR3 Win10 Office

Prodavam kukiste kompjuter HP Compaq 500B vo perfekna sostojba kako n...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 12:48  НОВ ОГЛАС

Monitor

-Samsung SyncMaster P2270!!! -Golemina 22'!!! -Full HD - 1920x1080!!!...


111.111 МКД
или предлог цена
Денес 12:43SSD diskovi HDD Caddy drzac za hard disk novi

Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III - 1290 denari Maxell SSD 240GB 2.5" S...


1.290 МКД
или предлог цена
Денес 11:44  НОВ ОГЛАС

Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 11:423.5" HDD External Case USB3.0 SATA - Novi

3.5 inch HDD External Case USB 3.0 to SATA External 3.5 Hard Drive En...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 11:13  НОВ ОГЛАС

USB 2.0 HDD Box External Enclosure for 2.5 SATA - Novi

USB 2.0 HDD Box External Enclosure Case for 2.5 inch SATA Hard Drive ...


300 МКД
или предлог цена
Денес 11:07  НОВ ОГЛАС

Se prodava hp 14dk1013nw

Se prodava HP 14dk1013nw nov neodpakuvan cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:07ADATA HV620S 2TB USB 3.2 HDD Slim Portable External - Novi

Compatible with Your Game Console PS5 and XBOX Series S/X The HV620S...


Денес 11:02  НОВ ОГЛАС

Maxell Wireless Presenter Mouse - Novi

4-во-1 Maxell Wireless Presenter Mouse е комбиниран уред од прецизен ...


Денес 10:58  НОВ ОГЛАС

RGB LED Light - Novi led lenti

USB RGB LED Light Strip with Remote control Ambilight 1m - 300 denar...


Денес 10:56  НОВ ОГЛАС

ADAPTERI, POLNACI ZA LAPTOPI I DRUGO. VIDI OGLAS.

ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA LAPTOPI HP, DELL, LENOVO, THINKPAD I D...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 10:48Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам