Тетово
                           
1231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Eftina stara kukja !!!

✅Ispatliva ponuda samo vo agencija CHANAK 💲💲💲 Prodažba na stara k...


25.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! Kukjata se sostoi od podrum, prizemje i po...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 12:40Kuka vo centarot na Tetovo

Kuka so 3 sprata x 100m2 Dukan od 35m2 Dva vleza . uredna do...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 09:49NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 08:11Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 07:24Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 18:55  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


78.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 17:23Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Гаражи

Вчера 17:15Deloven prostor od 54m2 vo centarot na Tetovo

Se prodava deloven prostor od 54m2 vo Tetovo. Se naogja na atraktivn...


320.000 €
или предлог цена
Вчера 16:42Stan vo Centar pozadi Ramstor

Се издава наместен и реновиран стан во Центар на улица Јордан Мијалко...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:47Se prodava gradezna parcela vo Tetovo pozadi fabrika Teteks

-Se prodava gradezna parcela vo Tetovo pozadi fabrika Teteks -Vkupna...


150 €
или предлог цена
15 авг 22:40Stan na ubava lokacija, nad One Hospital

se prodava stan na ubava lokacija sproti amsm, nad one hospital. Sta...


79.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 19:20Renoviran stan - ekstra opremen vo storg centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


99.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 18:02Kukja na Potok vo gorniot del

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na Potok (vo gorniot del)....


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 18:01Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
15 авг 18:00Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na Ilindenska vo...


117.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 17:59Se prodava stan na prizemje vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 17:59Se prodava renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


78.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 17:59Se prodava kukja vo Tetovchanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


235.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 17:59odlicna kuca so ubav dvor

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Cetinska. ____...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 17:59Luksuzna kukja vo Mala Recica

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna kukja Mala Recica. ___...


226.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 17:58Komplet opremen stan so 2 spalni kaj Sudot vo Tetovo

Fenomenalna ponuda vo agencija CHANAK📣📣Prodažba na stan-novogradba ...


71.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:50atraktiven stan vo najstrog centar, nad "BAKAL"

Odlična ponuda samo vo agencija "CHANAK" 📏POVRŠINA: 100 m2 stan + 1...


119.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:50premium stan so 3 spalni vo Strog CENTAR

top PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" >>>TOP RENOVIRAN STAN<<< ,po...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:50Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70

- Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70 - 📏POVRŠI...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:48NOVOGRADBA SO 3 SPALNI POZADI PUNTO VERDE

👉EKSKLUZIVNA PONUDA na STAN- NOVOGRADBA samo vo agencija CHANAK Se ...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:48Premium ponuda stan so 3 spalni full opremen

PREMIUM PONUDA samo vo agencija CHANAK Se prodava stan na 4 kat so l...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:48ODLICEN STAN SO 2 SPALNI NA 1 KAT NA ILINDENSKA

👉PRIMAMLIVA PONUDA vo agencija CHANAK Se prodava nov stan na top lo...


66.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:48Renoviran stan na 3 kat vo blok 70

Odlična ponuda vo agencija "CHANAK" Prodažba na stan vo blok 70 �...


44.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:48Premium ponuda vo agencija " Chanak "

🏆 🏆🏆 Premium ponuda vo agencija " Chanak " Prodažba na luksuzen s...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:47Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje

Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje 📏POVRŠINA: 105 m2 ⛳️ L...


109.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:47- DELUXE DUPLEKS VO CENTAROT NA GRADOT -

- DELUXE DUPLEKS VO CENTAROT NA GRADOT - 📏POVRŠINA: 110 m2 ⛳️...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:46Stan so prekrasen pogled vo blizina na Mema vo Blok 77

Stan so prekrasen pogled vo blizina na Mema vo Blok 77. RASPORED: -...


35.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:46Stan na 2 kat vo Pr. Bavča!

Stan na 2 kat so površina od 44 m2 vo Pr. Bavča. Stanot e renoviran ...


33.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:46stan vo super sostojba,na glaven bulevar "Marshal Tito"

odlicna ponuda,samo vo agencija "CHANAK" stan vo super sostojba,na s...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:45Renoviran stan na 2 kat so 2 spalni sproti zelen pazar

📣FENOMENALNA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na super kom...


81.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:45TOP STAN NOVOGRADBA VO NAS.POTOK-3 KAT SO LIFT

STAN NOVOGRADBA VO NAS.POTOK-3 KAT SO LIFT 📏POVRŠINA: 60 m2 ⛳️...


52.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:45Nov stan na 4 kat so lift vo Pržova bavča

👉SUPER PONUDA vo agencija CHANAK Se prodava Nov stan na 4 kat so li...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:45Stan so 2 spalni na 1 Kat vo Crvena Cigla - Strog CENTAR

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan , na edn...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

15 авг 14:43Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам