Тетово
                           
567 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

atraktiven stan vo Centar za prenamena vo deloven prostor

TOP PONUDA vo CHANAK agencija,atraktiven stan za prenamena vo deloven...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00^Prodavam dvosoben stan^ Blok 70

Prodavam stan vo Blok 70 Tetovo, Dvosoben 59 m2 po 800 evra za m2 I...


800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Se prodava stan na 3ti kat vo naselba Potok vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Potok vo Tetovo....


53.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:32Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:32Se prodava renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


78.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:32Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:32Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:31Se prodava objekt(zgrada) + lokali na Ilindenska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Objekt (zgrada) + lokali na Ilin...


1.599.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:31Se prodavaat stanovi vo izgradba na Ilindenska, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:31Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:31Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:31Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:31Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:23Topppp ponuda na stan!!!!

Stanot e domacinski socuvan,graden 1998god,renoviran celosno 2017god(...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120.000 €
Тетово

Станови

Вчера 12:01Се продава реновиран стан во Центар

Се ПРОДАВА реновиран стан во Центар. Станот има 87 м2, на 3-ти кат и...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 сеп 12:14TWINs house-Se PRODAVA Stan od 89m2 na ILINDENSKA

SE PRODAVA Stan od 89m2 na ILINDENSKA. Stanot e na 4-ti kat so lif...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 сеп 20:39TWINs house- Se PRODAVA Stan od 110m2 vo CENTAR

Se PRODAVA Stan od 110 m2 vo relativno nova zgrada vo CENTAR. Stan...


124.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 сеп 20:20atraktiven stan vo najstrog centar, nad "BAKAL"

Odlična ponuda samo vo agencija "CHANAK" 📏POVRŠINA: 100 m2 stan + 1...


119.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 сеп 10:43Stan so 2 spalni na 1 Kat vo Crvena Cigla - Strog CENTAR

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan , na edn...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 сеп 10:42Premium ponuda stan so 3 spalni full opremen

PREMIUM PONUDA samo vo agencija CHANAK Se prodava stan na 4 kat so l...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 сеп 10:42Renoviran stan na 3 kat vo blok 70

Odlična ponuda vo agencija "CHANAK" Prodažba na stan vo blok 70 �...


44.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 сеп 10:42Stan novogradba so fenomenalen pogled kon ul.Boris Kidric

Stan novogradba so fenomenalen pogled kon ul. Boris Kidrič, strog Cen...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

29 сеп 10:41Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 14:16Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


72.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 14:15Se prodava stan na 6ti kat vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar na Tet...


77.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 14:07Renoviran stan so 2 spalni vo strog centar

☑SUPER ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na RENOVIRAN stan, na top...


58.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 13:00Komplet namesten stan so 3 spalni

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar vo Tet...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 09:49Se prodava stan 80m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


69.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 09:49Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


99.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 09:49Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 09:48Se izdava prazen stan

Izdavam stan 55 m2, kompletno renoviran vo blizina na Opstinata I Paz...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 22:42Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo: Przhava Bavca vo Tetovo...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 19:01Se prodava stan duplex vo Tetovcanka, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan dupleks vo Tetovcanka, Teto...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 19:00TWINS house- Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 82

Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 82. Stanot e na 6-ti kat vo zgrad...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 12:31Luksuzen stan vo strog centar na Tetovo

Se prodava luksuzen stan vo strog centar na Tetovo. Stanot ima vku...


129.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 сеп 09:21Renoviran stan na 2 kat so 2 spalni sproti zelen pazar

📣FENOMENALNA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na super kom...


81.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 сеп 20:19Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje

Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje 📏POVRŠINA: 105 m2 ⛳️ L...


109.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 сеп 20:10Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovo - Ilindenska. __...


800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 21:49Shitet Banes 78 m Kati i 1.Rr ilindenit

Banesa eshte renovuar koplet:Ka 2 dhoma gjumi,2 Ballkona,kuzhine me s...


67 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 11:33Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 20:35Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам