Тетово
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Гаражи

Денес 13:47Se prodava garaža vo Tetovo

Se prodava garaža vo Tetovo. Garažata ima vkupna površina od 15m2....


10.000 €
или предлог цена
Тетово

Гаражи

16 сеп 12:03PARKING PLAC VO STROG CENTAR

nesekojdnevna ponuda,samo vo agencija "CHANAK" se prodava podzemen p...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Гаражи

12 јул 07:11Iznajmuvam Garaza

znajmuvame garaza na ulica Ilindenska blok 70 zgrada br1 vo Tetovo .G...


35 €
или предлог цена
Тетово

Гаражи

30 мај 16:33se prodava GARAZA strog centar

---TOP PONUDA vo AGENCIJA CHANAK--- SE PRODAVA Garaza vo strogi...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Гаражи

10 дек 13:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам