Скопје Центар
                   
2150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Macbook Pro i5 13 2016

Se prodava Macbook Pro 13" i5 procesor so 8gb ram i 250gb ssd, premno...


500 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
650 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:20Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 20:59iPad 2021 256 giga NOV

iPad9 2021 edition 256 giga space grey 10.2-inch-NOV Se prodava skro...


29.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 18:18Lenovo ideapad 330s-14 Core i5 8250. Mnogu jak

Se prodava malku koristen laptop Lenovo ideapad 330s-14 Intel cor...


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:17Prodavam PC

Многу малце користен компјутер во продукција, најчесто како резервен....


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:01Formatiranje i instaliranje Windows

Вршиме форматирање на лаптопи и компјутери, зачувување на податоци по...


500 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 16:08Rig 6x Sapphire RX570 Nitro 196Mh/s

Rig 6x570 NITRO PLUS 4GB Perfekten Aluminiumska ramka ETC 196MHs ERG ...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 15:43Rig Sapphire 580 Nitro Plus 8gb

Prodavam rig Sapphire Nitro Plus 8gb 200 Mh/s Raboti tivko i bez rest...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 15:43Sapphire Rx 580 8gb Special edition

Se prodava graficka Sapphire rx580 8gb specijal edition. Kartata e...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 15:30Rig 6 kartici 8bg

Stabilen 185mh


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:34MOUSEPAD - PODLOGI ZA MAUS I TASTATURA 500 i 600 DEN.

MOUSEPAD - PODLOGI ZA MAUS I TASTATURA 075 248 405


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:30Se prodava Lenovo 15' laptop

1 godina koristen


12 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:29  НОВ ОГЛАС

Naocari za zastita od TV i kompjuter

075-248-405 075-248-405 075-248-405 Naocari za zastita od TV, komp...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:28iPad Pro (10.5 - inch) Wi-Fi

Se prodava odlicno socuvan iPad Pro (10.5 - inch) 64 GB Wi-Fi Space G...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 13:12  НОВ ОГЛАС

Macbook Pro 13" M1

Se prodava bukvalno NOV Macbook Pro 13' M1 So 256 SSD natresna memor...


888 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:09  НОВ ОГЛАС

Hp G7 I5-8265U

BRZ Laptop so odlichna konfiguracija baterija ta drzi 2 chasa. I5-82...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Apple imac 21.5inch late 2013

Se prodava apple kompjuter 21.5 inch late 2013 so i5 procesor 8gb ram...


470 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !

Марка: - Lenovo TAB 2 A10-70 Опис: - Таблетотите се буквално нов...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 11:16НОВ Lenovo TAB 2

СЕ ПРОДАВА НОВ Lenovo TAB 2


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 11:16DELL компјутер ( 4RAM & 128GB SSD + 250GB HDD) ОДЛИЧЕЕН !

Се продава Optiplex 360 надграден со 4 гб рам, ссд САМСУНГ 128 гб...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:16Lenovo Ideapad 330 1TB HDD + 4GB RAM

Продавам Lenovo Ideapad 330. Лаптопот е во перфектна состојба! Батер...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:15* Dell Vostro 15 3000 Series * Laptop ( i5 / 16GB RAM )

Продавам Dell Vostro 15 3000 Series. Лаптопот е малку користен и е во...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:15Macbook pro 13 inch kako nov baterija cel den moze zamena

prodavam macbook pro 13 inci kako nov baterija drzi cel den moze zame...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:19Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gigabit

Prodavam ispraven Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gi...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15MONITOR ASUS VA326N-W 32 INCI GAMING CURVED KAKO NOV

MONITOROT E KORISTEN BROENI PATI ..PO FISKALNA E PLATEN 37990 DEN PO...


320 €
или предлог цена
Вчера 09:39Mac Book Pro i7 oshteten display

Mac book pro retina mid 2015 so odlichna konfiguracija, desnata stran...


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:26Hard disk WD Red 8tb Nov 3.5

Diskot e Nov ne otpakuvan ne koristen, za desktop Nas nadzor, 3.0 NAS...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:26Asus VivoBook X512DA Ryzen 5 3500U/8GB/512SSD/Vega8

Prodavam laptop Asus VivoBook X512DA 15.6 inch FHD. Procesor: Ryzen...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:08Apple Macbook Pro: Intel i7 2.3GHz(Quad)/650 GT/8 GB/250 SSD

Se prodava Apple MacBook Pro (Retina, Mid 2012) so: Procesor: Intel ...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:08Intel Core 2 Quad Q9550S

Intel Core 2 Quad Q9550S 2.83 GHz Quad-Core SLGAE Processor LGA775 13...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 05:38RAM Memorii KINGSTON 16GB 2 x 8GB 1600MHz DDR3 DIMM

RAM Memorii KINGSTON 16GB 2 x 8GB 1600MHz DDR3 DIMM


4.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.400 МКД
12 авг 23:59RAM Memorija KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3 DIMM

RAM Memorija KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3 DIMM


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
12 авг 23:59RAM Memorii KINGSTON 8GB 2 x 4GB 1600MHz DDR3 DIMM

RAM Memorii KINGSTON 8GB 2 x 4GB 1600MHz DDR3 DIMM


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
12 авг 23:59RAM Memorija KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 DIMM

RAM Memorija KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 DIMM


1.200 МКД
или предлог цена
12 авг 23:59Рам за лаптоп

adata ddr3 2gb-6komada x400den asnit 4gb ddr x3 komada x700den


400 МКД
или предлог цена
12 авг 21:44Macbook Air Intel Core i5

Prodavam odlicno socuvan Macbook Air Intel Core i5, early 2014, koris...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 19:35Cisco ASA 5505 firewall 8 ports

Nikogas ne iskoristen firewall cisco asa 5505 Cisco ASA 5505 е целос...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Останато

12 авг 18:59Hard disk WD Red 4tb 3.5

Diskot e Nov ne otpakuvan I ne koristen. Wd red NASware.


4.500 МКД
или предлог цена
12 авг 18:59Нов оригинален USB кабел за компјутерски ПЕЧАТАР

ПРОДАВАМ нов оригинален USB кабел за поврзување компјутер со/штампач...


3 €
или предлог цена
12 авг 17:40Preinstaliranje Preinstalacija Преинсталирање

Preinstaliranje na sekakov vid laptopi i desktop kompjuteri (Windows,...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

12 авг 16:38Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам