Подкатегорија:
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava troset

Se prodava troset so mehanizam vo odlicna sostojba koristen dve godin...


1 €
или предлог цена
31 јул 19:05Се продава фотеља голема и мала

СЕ продава многу зачувана фотеља голема и мала комплет,може и поедине...


1.500 МКД
или предлог цена
21 јул 17:13Komoda - most

Se prodava


3.000 МКД
или предлог цена
14 јул 12:44Se prodava nova komoda

Se prodava nova komoda od oplemeneta iverica so od dva dela dimenzii ...


350 €
или предлог цена
04 јул 15:23Komoda i masicka

Se prodava medijapan komoda i msicka za dnevna soba medojapan i stakl...


12.500 МКД
или предлог цена
30 јун 19:57Тросед, двосед и фотелја.

Се продаваат тросед, двосед и фотелја во исправна состојба, цена по д...


1 €
или предлог цена
28 јун 21:39Kauči i dvosed

Site se vo ispravna i solidna sostojba, a cenata e za site komplet.


5.000 МКД
или предлог цена
16 јун 17:19PRODAVAM KOMODA

Komodata e solidno sočuvana. Lice za kontakt KIRE : 078380231


По Договор
или предлог цена
12 јун 21:49DVOSED ( so lezaj na pushtanje ) + 2 FOTELJI

SE PRODAVA Dvosed/Trosed so 2 fotelji. Koga ke se pusti dobivate leza...


1 МКД
или предлог цена
12 јун 17:11Витрина

Цена по договор. Број за контакт 079 242 282 Михајло


По Договор
или предлог цена
30 мај 18:51СЕ ПРОДАВА КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ

ПОВОЛНО!!! ИТНО-Се продава , комплет спална соба.


1 МКД
или предлог цена
29 мај 12:08Se prodava mebel

Еден кауч 3.000ден. Еден тросед-спална 3.000ден. Двата заедно 5.000...


5.000 МКД
или предлог цена
24 мај 19:38Половен мебел за дневна соба и трпезарија

Се продава половен мебел, со следнава спецификација: 1. Трпезариска ...


1 €
или предлог цена
17 мај 09:40Masicka medijapan

Malku koristena kako nova,mala masicka... Gorna ploca medijapan,drug...


2.200 МКД
или предлог цена
08 мај 11:55SE PRODAVA

Trosed / cetvorosed Mn malku koristen, vo ispravna sostojba Cena po...


1 МКД
или предлог цена
07 мај 22:30Зачувана гарнитура

Продавам тросет двосед фотеља и табаретка зачувани цена по договормо...


13 €
или предлог цена
05 апр 07:58Masichka za dnevna soba!

Se prodava masa za vo dnevna soba, izrabotena od drvo i vo dobra sost...


1.000 МКД
или предлог цена
21 фев 13:00Гарнитура за дневна соба

Продавам половна ,добро сочувана , речиси нова комплет гарнитура за д...


1 МКД
или предлог цена
14 фев 22:56Garnitura

Dobro socuvana garnitura


11.500 МКД
или предлог цена
03 фев 08:20Plakar i komoda

Se prodava plakar i komoda, kupeni od Jugoexport stil. Dolzina 250...


8.000 МКД
или предлог цена
06 јан 12:32Тросед и двосед

Тросед 2700 денари Двосед 1800 денари Сочувани, во добра состојба


4.500 МКД
или предлог цена
02 дек 19:02Se Podaruva Garnitura

Se podaruva stara no ne mnogu koristena garnitura. So vas sopstven tr...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:07Trosed i drvena komoda so vitrina

Trosed spusten195x190 sobran 100x190 9000den Komoda 155x75x50,vitrin...


12.000 МКД
или предлог цена
14 окт 19:30Masa

Trpezariska masa 150x90 so mehanizam na pustanje od dvete strani po 4...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 20:32Klub masa

Se prodava klub masa 130x80 cist medijapan. Cena po dogovor. Zvonete ...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 20:32garnitura za sedenje\

trosed i fotelja .po simbolicni ceni


1 €
или предлог цена
21 сеп 01:10Trosed ,dvosed,i fotelja

Prodavam


6.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 13:48Поволно продавам покуќнина

Поволно продавам - Бојлер кујнски нов некористен од 10 литри 1000 д...


1.500 МКД
или предлог цена
30 авг 14:56Trosed

Trosed


7.000 МКД
или предлог цена
23 авг 11:47Продавам петосед

Продавам петосед во одлична состојба,димензии 250 цм X 200 цм. so dus...


3.500 МКД
или предлог цена
17 авг 18:18garnitura trosed

se prodava garnitura trosed,2 fotelji,


7.000 МКД
или предлог цена
11 авг 17:03Trosed, dvosed i fotelja

Se prodavaat trosed, dvosed, i fotelja. Koristeni 6 meseci. Cena: 1...


1 €
или предлог цена
31 јул 16:11Petosed I trosed

Petosed I trosed 071217533


1 €
или предлог цена
28 јул 16:30Petoset

Vo odlicna Sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
18 јул 19:32Се продава мебел

Се продава комплет дневна соба, добро сочувана, изработена од висок и...


15.000 €
или предлог цена
08 јун 14:57Se prodava komoda

Se prodava komoda


1 €
или предлог цена
01 јун 11:12половна гарнитура

Се продава тросед, двосед и фотелја, пловно, сочувани, со механизам н...


10.000 МКД
или предлог цена
18 мај 12:26Се продава

Се продаваат 2 фотељи, масичка, плакарче и кревет. Информации на теле...


13.500 МКД
или предлог цена
09 апр 16:04Garnitura

Se prodava garnitura vo odlicna sostojba.Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
06 апр 06:23Трапезариска маса и клуб масичка

Се продава трапезариска маса со 6 столови и клуб масичка. Трапезарис...


По Договор
или предлог цена
30 мар 20:51Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам