221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple Wach series 4-44mm gps cellular

Prodavam Apple Wach Space gray series 4-44mm gps cellular, malku kori...


350 €
или предлог цена
Денес 14:57Privacy staklo za telefon, ja krie sodrzinata na ekranot

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=631 Машински израбо...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 19:35Blackview A60

SE prodava Telefon Blackview A60 vo odlicna sostojba.Cena 4500 den in...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:26IPhone 7,telefon,prodavam!

Staklo! Bez zabeleska!


8.000 МКД
или предлог цена
15 авг 16:53iPhone 8 64GB

Se prodava iPhone 64GB vo super sostojba.Kontakt:077-430-001;


6.500 €
или предлог цена
15 авг 10:25Iphone X 64GB

Telefonot e kompletno ispraven i socuvan kupen od Telekom, Battery ...


290 €
или предлог цена
15 авг 00:19Ултразвучна машина за чистење

Се продава нова, неотпакувана ултразвучна када за чистење со моќно де...


2.999 МКД
или предлог цена
14 авг 14:28Iphone,redmi

Se prodava Redmi 8 vo odlična sostojba 6000 mkd celosno funkcionale...


6.000 МКД
или предлог цена
14 авг 09:39Купувам Скршен iPhone 12 Pro MAX или мат. плоча

Како што напишав во самиот наслов, барам или со скршен екран за делов...


100 €
или предлог цена
13 авг 23:07Полнач за iPhone 12

18w iPhone 12 Type C Charging Brick Fast Charging По најефтина цена!


690 МКД
или предлог цена
12 авг 15:47Iphone 8plus 64gb full pack

Se prodava Full pack Fabricka sostojba Tel za kontakt 07128821...


2 €
или предлог цена
11 авг 20:32Ipfone x

Ipfone x


215 €
или предлог цена
10 авг 22:49Iphone 8 mobilen telefon

Mobilniot telefon e so celosna kutija, polnac, ima samo problem so ka...


5.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 МКД
10 авг 22:34Malku koristen Samsung,raboti na site mrezi

Ploloven ,koristen eden mesec donesen od usa,puknato stakloto za zast...


4.500 МКД
или предлог цена
09 авг 19:11Prodavam nov Nord 2005G

https://www.walmart.com/ip/OnePlus-Nord-N200-5G-Blue-Quantum-Unlock...


8.500 МКД
или предлог цена
09 авг 19:11Garmin Instinct Solar Flamer NOV!!

Се продава нов мулти спортски часовник Garmin Instinct Solar Flamer,в...


15.000 МКД
или предлог цена
09 авг 16:28Garmin Instinct Solar CAMO !! NOV !!

Се продава нов мулти спортски часовник Garmin Instinct Solar CAMO,воо...


15.000 МКД
или предлог цена
09 авг 16:28Garmin Venu како нов!

Го продавам мојот Venu часовник користен најмногу две недели,часовник...


11.000 МКД
или предлог цена
09 авг 16:28Prodavam samsung A40 so skresen ekran

Prodavam samsung A40 so skresen ekran, polnac i kutija, se raboti sam...


2.000 МКД
или предлог цена
09 авг 10:39Iphone 13 Pro Max

Se Prodava Kopija (Fejk) Iphone 13 pro max. Cena Po Dogovor.


По Договор
или предлог цена
07 авг 09:53Se prodava odlicno socuvan bez maani

Se prodava samsung galaxy j8 2018 vo odlicna sostojba socuvan maksima...


9.000 МКД
или предлог цена
04 авг 16:44SAMSUNG A705F / A70 комплет екран со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.600 МКД
или предлог цена
04 авг 11:22SAMSUNG A715F / A71 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


4.000 МКД
или предлог цена
04 авг 11:22Екран SAMSUNG A528 / A52s комплет со рамка Black (OLED)

* Екраните се компатибилни и со 4G верзијата и 5G верзија. * Екранит...


4.200 МКД
или предлог цена
04 авг 11:21NOKIA 3310 VO NOVA SOSTOJBA

Mnogu malku koristen , se gleda po sliki vo super nova sostojba e. ...


2.500 МКД
или предлог цена
02 авг 16:27SAMSUNG S10

Samsungot s10plus e star 2 godini nema nikakva maana se si raboti na ...


14.000 МКД
или предлог цена
01 авг 15:34Екран SAMSUNG A105F / A10 БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

- Екраните се целосно оригинални (НЕ СЕ ОД ОНИЕ ДЕБЕЛИТЕ TFT или Ince...


1.800 МКД
или предлог цена
25 јул 01:11ELARI CardPhone

ELARI CardPhone


20 €
или предлог цена
24 јул 12:15BaoFeng UV-82 Two-Way Radio

x3 NEW BaoFeng UV-82 Series Two-Way Radios https://baofengtech.com...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

24 јул 12:15Se prodava za delovi

Se prodava za delovi. perfektno zacuvan so izgorena maticna ploca. K...


По Договор
или предлог цена
20 јул 14:44Екрани за Samsung J530F/J5 2017 комплет OLED

* Потполно нови неодлепени во кутија. * Достапно на залиха: Црни, Зл...


2.000 МКД
или предлог цена
19 јул 14:58Екран SAMSUNG A125F / A12 БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

---- Достапно повторно на залиха!!!!! - Екраните се целосно оригин...


2.000 МКД
или предлог цена
17 јул 14:18Smart Watches (Нови и неупотребувани)

ГОЛЕМ ПОПУСТ!!!! 999 ДЕН НОВИ ВО КУТИЈА НЕОТПАКУВАНИ! ===============...


999 МКД
или предлог цена
17 јул 14:18Samsung gear vr so kontroler- Самсунг геар вр со контролер

Gear Vr e kompatibilen so Samsung Galaxy Note5, Samsung Galaxy Not...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

17 јул 02:37Екран SAMSUNG A415F / A41 комплет со рамка (ORIGINAL AMOLED)

* Екранот е со пропуштен OCA лепак во долниот лев агол и е со намален...


3.100 МКД
или предлог цена
16 јул 19:47Samsung Buds Live —NOVI—

Се продаваат Buds Live слушалки,нови,не отпакувани Без замени!! Цен...


50 €
или предлог цена
14 јул 01:32Samsung Galaxy Buds 2 —NOVI—

Се продаваат нови Buds 2 слушалки,не отворени Без замени Цена : 70€


70 €
или предлог цена
14 јул 01:32Екран SAMSUNG J330 / J3 2017 ЦРН (FULL ORG)

* Цената се однесува за само комплетен ЕКРАН (без вклучена монтажа). ...


1.850 МКД
или предлог цена
13 јул 16:51Екран Huawei P40 Lite БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

* Нови екрани во кутија. * Цената се однесува за само (ОРИГИНАЛЕН) Е...


2.200 МКД
или предлог цена
13 јул 16:45Екран SAMSUNG A025G / A02s БЕЗ РАМКА (BIG Size, FULL ORG)

* Екраните се компатибилни со: A025G/ A02s/ A035G/ A03 / M02s / M03. ...


2.100 МКД
или предлог цена
13 јул 15:26Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам