Битола
                   
290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava velosiped

Se prodava velosiped merida nov vozen edna sezona


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 11:08MS ENERGY ELCTRON E1

НОВ НЕОТПАКОВАН, НЕУПОТРЕБЕН НИТУ ЕДНАШ !!!! MS ENERGY ELECTRON e1...


65.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 10:50Velosiped Sintesy Vertigo - Patnicki

Italijanska ramka. Vo odlicna sostojba. 071/235-342


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
Битола

Велосипеди

Денес 10:12Velosiped CENIX full-suspension

Vo odlicna sostojba 071/235-342


120 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
140 €
Битола

Велосипеди

Денес 10:12MERIDA

merida Big Nine ,vo odlicna sostojba kupen lanska godina od Setec,voz...


24.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:50EXTA VELOSIPED

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x9.NEMATE NIKAKOV VL...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 07:10Se prodava detski velosiped

Se prodava detski velosiped kako nov


50 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 20:46Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant

Se prodava Cube limited pro Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golem...


530 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 19:05Velosiped Pioneer Cross

Се продава велосипед во одлична состојба, не е возен неколку години, ...


110 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 18:25VELOSIPED ALLEGRO od uvoz

VELOSIPED ALEGRO uvoz SVAJCARIJA TRKALA 28 SO ODLICNI GUMI N0VI SO ...


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 17:25Raleigh Rushhour 1.0

Odlicno socuvan Shimano Altus menjac Alvio Tektro Vela hidraulicni k...


500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:55prodavam jonas oglaend dbs zenski velosiped

prodavam norveski zenski velosiped jonas oglaend dbs 1963 godina ...b...


60 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:42Se prodava detsko tocace

Исправно


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Битола

Велосипеди

Вчера 16:27HT 5.0 Savage Mountain buke

- Tocakot e kako nov, vredi da se vidi i proba - Preden disk 21cm,za...


400 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 13:46Aluminiunski tocak DOOK so hidraulika kocnici

Velosipedot e so 29ki trkala ispraven. Shima kocnici i menjaci. Alumi...


210 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:24SPRINT SO SIMANO OPREMA DONESEN OD ITALIJA

Vo odlicna sostojba so simano oprema moze da se vidi koga sakate


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:17Tocak velosiped

Vo extra sostojba servisiran Novi gumi


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:17Velosiped Велосипед

Се продава велосипед Diamondback со шимано опрема во тип топ состојб...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:48norco enduro

norco empire 5 rockshox preden fox zaden avid kocnici 203mm rotori no...


650 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:45scott e bike

se prodava elektricen tocak scott genius eride 920 2017 godina 4600km...


1.800 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:45ghost cagus 27.5

se prodava gost chagua 6550 2014god so 160travel marzochi 350 pred ...


800 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:45Specialized fsr stumpjumper CARBON

Size 19" Magura hidraulika Sram X-O sifteri XT Supliv prenos


750 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 08:25TREK ODLICEN

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x7.Golemina L


150 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 окт 23:05FOKUS EXTRA

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x8.L GOLEMINA


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 окт 23:05Trinx M1000 Elite 27.5 trkala velosiped/tocak

Se prodava Trinx velosiped 2021 godina vo odlichna sostojba so hidrau...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 окт 20:34Specialized stumpjumper

Vo top sostojba 10 od 10 M ramka Vozen samo po asvalt


1.250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 окт 20:10Velosiped -MAX

Detski velosiped MAX ,ram 14 ,gumi 24 mnogu malce koristen vo super s...


70 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 окт 19:55Velospid DETCKI ZENSKI 20" trkala KAKO NOV

Se prodava mn socuvan detcki zenski tocak za deca od 6 -10 godini v...


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Битола

Велосипеди

02 окт 17:00Elektricen Orbea Keram

Orbea Keram comfort 30 Golemina na ramka M Godina 2020 Baterija ...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 окт 15:10Se prodava prophete germanski velosiped

Odlicno zacuvan uvezen od Germanija model PROPHETE Travel 500


349 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 окт 11:58Се продава велосипед “EN”

Се продава велосипед “EN” произведен во Швајцарија. Комплетно од алум...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 окт 10:40Se prodava elektricen tocak

Marka GIANT Tip twist elegance cs lite Tocakot e na elektricen pogon...


700 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 окт 10:40Се продава детски велосипед

Половно се продава детски велосипед доста зачуван


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 окт 10:40Prodavam tocak

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 окт 22:00Velosiped CROSS PARALLAX ispraven

Velosipedot e so dupli bandasi, shimano oprema, preden amortizer, 18 ...


2.800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 окт 21:16Velosiped CONNECT EXPLORER so 21na brzina

Prodavam velosiped so 21na brzina, preden amortizer, dupli bandasi M...


2.800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 окт 21:14Детско велосипедче (Точаче)

Се продава детско велосипедче


600 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 окт 16:07PRODAVAM NOV VELOSIPED MERIDA KUPEN OD SETEK

KUPEN E 40.000 denari se prodava za 35000 sostojbata e ista kako od p...


28.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 окт 13:10Specialized Rockhopper 29ka 2022

Specialized Rockhopper 29ka 2022 Ima prostor za cenata,kupen pred 5 m...


27.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 окт 10:37Odlicno zacuvan velosiped HULIGAN Unisex EVTINO !!!

Se prodava Odlicno zacuvan velosiped HULIGAN EVTINO boja metalik ...


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 окт 01:11Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам