Аеродром
                   
563 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Се нуди работа во ресторан

Потребна е жена за работа во кујна во ресторан во населба Аеродром. ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

DISPATCHER ZA USA MARKET

Potrebni se dispeceri so iskustvo za flatbed USA market Odlicno p...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 20:22Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Се нуди работа во ресторан

Потребна е жена за работа во кујна во ресторан во населба Аеродром. ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00PASTRMAJLIJA BIZNIS

BARAME PARTNER KOJ SO VLOG OD SAMO 2900 EVRA KE VLEZE VO NASIOT BIZNI...


2.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:28GIRO MAJSTOR

GIRO MAJSTOR VO AERODROM.PRIJAVENI.DNEVNICA 1500 DEN..OBROK.OSIGURANI...


1.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:15GIRO BIZNIS

BARAME PARTNER STO KE INVESTIRA VO NAJDOHODOVNIOT BIZNIS KOJ EVO NAJ...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:14Potreben e personal za vo restoran

Poradi zgolemen obem na rabota restoran " moja kukja " ima potreba od...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 дек 16:19Нудам сметководствени услуги

Нудам сметководствени услуги по поволни цени за ДООЕЛ И ТП


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 дек 13:23Distributer na postenski pratki

Компанија нуди работа за дистрибутер на поштенски пратки во Скопје И...


20 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 дек 10:07vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka,opst rabotnik so rabotno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 дек 09:00muzicar na violina buzuki bara bend

sviram i peam yu angliski grcki turski ruski.cesen karakter.imam i sn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

07 дек 07:05Pomosnik majstor

Firmata Velepod dooel Skopje ima potreba od pomosnik rabotnik monter ...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 дек 21:11Kelner / Kelnerka

Кафе бар во Центар има потреба од персонал. За повеќе инфо 0712772...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 дек 19:43Personal za vo kafic

Kafe bar ima potreba od kelneri kelnerki Povekje informacii na: 0...


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 дек 19:43Kelner/ Kelnerka

Кафе бар во Аеродром има потреба од персонал. Инфо: 071277297


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 дек 19:43Чистам станови,канцелари со искуство, цена по договор.

078249595


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

06 дек 19:33Inastalater na sistemi / Инсталатер на системи

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 дек 14:59Serviser za PP Aparati / Сервисер за ПП Апарати

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 дек 14:59Lice so posebni potrebi

Lice so posebni potrebi bara rabota. Zavrseno sredno graficko obrazov...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

05 дек 19:08АВТО ШКОЛА

АВТО ШКОЛА АВТОМАК ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ИНСТРУКТОР З...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 дек 12:45Vozac so E-kat cerada so MK dokumenti

kratki turi info na mob .


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 дек 09:21Barame gradezen inziner ili tehnicar

Firma bara gradezen inziner ili tehnicar.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 дек 16:49Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 дек 13:00ГП ПЕТОГРАДБА - ВКВ мајстори

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 дек 10:05Rabota vo Germanija, McDonalds

Nudime rabota vo restorani McDonalds vo Germanija, vo okolina na Stut...


250 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
290 €
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 дек 20:54Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 дек 15:28Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071271 ...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

02 дек 15:32Se bara vozac so E kategorija

Stil logistik od Skopje ima potreba od vozac so E kategorija (slep...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 дек 13:00Popust i marketing

1 aplikacija Popust na preku 500 mesta samo vo skopje preku 1000 v...


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 дек 09:59СЕ БАРА БРОКЕР ЗА РАБОТА ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД АГЕНТИ - КИ ЗА РАБО...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 13:59Бонус Сервис има потреба од хигиеничари

Бонус Сервис има потреба од хигиеничари за секојдневна работа на пла...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 11:52Avtomehanicari avtoelektricari

Avto servis ima potreba od trojca avtomehanicari i dvajca avtoelektri...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 08:31Pica majstor bara rabota

Baram rabota Kako pica majstor Ili vo kujna


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 ное 21:11Baram zana za sienje шиење

Baram zena za sienje ili kroenje vo sivacka rabotilnica vo Skopje. Mo...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 ное 20:21Baram rabota cuvanje staro lice

Baram rabota,cuvanje stara osoba moze rab.vreme 8,12,24 casa,po potre...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 ное 19:21Clutch caffe ima potreba od personal

Ново отворен кафе-бар во Ново Лисиче/Аеродром има потреба од конобарк...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 ное 14:39Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 ное 00:06Se baraat pomosnici i majstori za gips karton i moleraj

Se baraat pomosnici i majstori so i bez rabotno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 21:03Se baraat higienicarki za rabota

Se baraat higienicarki za rabota vo Skopje prijaveni na celosno rabot...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 17:24Potreben e Administrativen sekretar

Dom365- drustvo za upravuvanje, tehnicko odrzuvanje i higiena na zgra...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 12:15Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам