Аеродром
                   
537 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuvar/ka

Potrebno e kuvar/ka so rabotno iskustvo vo restoran vo naselba Aerodr...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 15:56Промовирано

Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


34.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Vozac za vo Svedska

Se bara vozac za zamena i za stalno za vo Svedska Moralno e da se im...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 11:10НОВ ОГЛАС
Промовирано

Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


34.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Rabota vo Slovenija

Potrebni se 10 opsti rabotnici i 3 zidari/ tesari za rabota vo Sloven...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Rabota vo Slovenija

Potrebni opsti rabotnici za rabota vo Slovenija. Se raboti na sportsk...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Vozac za vo Svedska

Se bara vozac za zamena i za stalno za vo Svedska Moralno e da se im...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 11:10  НОВ ОГЛАС

MEZE BAR SKOPJANKA IMA POTREBA OD PERSONAL

Restoran MEZE BAR koj se naoga vo t.c.Skopjanka naselba Aerodrom vedn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 08:04Барам механичари

Барам механичари со работно искуство во механика на возила. Во серви...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 22:58se bara kelner

se bara kelner za vo kebapcilnica vo aerodrom poveke info 078824111 m...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 20:16zena za rabota vo kujna

gostilnica vo naselba aerodrom ima potreba od zena za rabota vo kujna...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 20:16Barame personal za restoran

Barame gotvachi, kelneri/kelnerki, shankeri, salaterki i higienichark...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:58Pekara ima potreba od prodavacka

Пекара во Аеродром има потреба од продавачка. Се работи во прва смена...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:23Имаме потреба од возач на Автобус на Линија 23 Скопје

ВРАБОТУВАМЕ ! Возач на градски автобус во Скопје на Линија 23 инфo ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:09Kontrolor/administrator vo posta

Kompanija ima potreba od Administrator/Kontrolor vo posta Kolporter. ...


22 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јун 14:19Magacinski rabotnik

Barame magacinski rabotnik. Moze i na honorarna osnova. Informacii o...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јун 12:20Vrabotuvanje na vozaci so C+E kategroja vo Evropa

📣Limitlesss Solutions започнува со регрутирање на возачи на камиони ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јун 12:07STIPSKA PASTRMAJLIJA SOPSTVEN BIZNIS

BARAME PARTNER KOJ SO VLOG OD SAMO 2900 EVRA KE VLEZE VO NASIOT BIZNI...


2.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јун 00:48GIRO BIZNIS

BARAME PARTNER STO KE INVESTIRA VO NAJDOHODOVNIOT BIZNIS KOJ EVO NAJ...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јун 00:47GIRO BIZNIS

BARAME PARTNER STO KE INVESTIRA VO NAJDOHODOVNIOT BIZNIS KOJ EVO NAJG...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јун 00:46GIRO MAJSTOR

GIRO MAJSTOR VO AERODROM.PRIJAVENI.DNEVNICA 1500 DEN..OBROK.OSIGURANI...


1.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јун 00:46PASTRMAJLIJA BIZNIS

BARAME PARTNER KOJ SO VLOG OD SAMO 2900 EVRA KE VLEZE VO NASIOT BIZNI...


2.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јун 00:46Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri

Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri so iskustvo ko...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 22:43Baram rabotnik rabotnicka za vo Kujna vo Aerodrom

Baram rabotnik rabotnicka za vo Kujna vo gostilnica so iskustvo koja ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 22:42ГП ПЕТОГРАДБА - ВКВ мајстори

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 19:41Kuvar/ka

Potrebno e kuvar/ka so rabotno iskustvo vo restoran vo naselba Aerodr...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 15:56Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 15:55Inwest Elektrik има потреба од електро инсталатер / електрич

Фирма за изведба на електрични инсталации има потреба од електро инст...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 15:09АВТО ШКОЛА

АВТО ШКОЛА АВТОМАК ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ИНСТРУКТОР З...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 07:49Kasierka vo Market

Nudam rabota za zenska osoba,vo Market za kasierka.


23.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 јун 18:30DISPATCH - DISPATCHER - Диспечер USA

Американска компанија за транспорт и логистика има потреба од диспече...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 јун 13:29Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 јун 13:00Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 јун 13:00Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis

Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis so ISKUSTVO Plata 40.000d...


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 јун 09:08Accounting vo Amerikanska Transportna kompanija

Smetkovodstvo vo Amerikanska kompanija. Potrebno e odlicno poznavanje...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 јун 22:23Диспечер за работа во Американска транспортна фирма

Се бара диспечер за работа во Американска транспортна компанија. Ра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 јун 22:22RESTORAN EQUILIBRIUM IMA POTREBA OD GOTVAC/KA

RESTORAN EQUILIBRIUM IMA POTREBA OD GOTVAC/KA SALATER/KA TEL ZA ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 јун 14:18Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od SALATER/KA

EQUILIBRIUM RESTAURANT& COFFEE BAR KOJ SE NAOGJA VO NAS. AERODROM, IM...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 јун 14:18GRAND BURGER 1 ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Fast food ,,GRAND BURGER",со локација во Ново Лисиче,има потреба од ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 јун 08:04БАРАМ БРАВАР ЗАВАРУВАЧ / Скопје

Potreben e Bravar zavaruvac so co2 .Za vo Bravarska rabotilnica vo Sk...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 јун 23:43ELEKTRICARI

PORADI ZGOLEMEN OBEM NA RABOTA POTREBNI SE ELEKTRICARI SO POZNAVANJE ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 јун 11:47Имаме потреба од маркетинг агенти

Имаме потреба од 10 маркетинг агенти, вас ви се потребни мобилен теле...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 мај 23:52SE baraat Devojki za Rabota vo VIP Agencija !!!

Treba da bidete , Otvoreni , Komunikativni , So Prijatna dispozicija ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 мај 15:02Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам