Битола
                   
2445 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN DS3 2011 1.6THP 155hp

Citroen ds3 1.6 turbo benzin 155 ks proizveden 2011 god! Registriran...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:21Промовирано

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI***81KW-110KS***

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI***81KW-110KS*** 2008 GODINA -KLIMATRONIK(...


5.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:26Промовирано

BMW 2.0 diesel 116d 2010

BMW 116d 116КС Се продава BMW во многу зачувана состојба. Колат...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Битола

Автомобили

Вчера 09:39Промовирано

Se prodava, zamenuva Peugeot 206 sedan 2009

Pezo 206 1.4 benzin plin atest 2009 vo soobrakajna Redovno servisir...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:10BMW 535D GT 8G xDrive

BMW 535D GT xDrive ▶ Автоматски 8G менувач ▶ Старт/Стоп систем ▶ Г...


26.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:06Santa fe 2.2 crdi 4 wd

Se prodava full oprema avtomatik 4x4 so mal defekt Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:05Astra G 1.6 16 v

Ne e registrirana


1.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:05Polo 1.4 benzin

Istecena registracija


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Битола

Автомобили

Денес 21:05Se prodava opel astra J 1.4 2011 g

Se prodava opel astra j 2011 g kolata e vo super sostojba vredi da se...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:47Fiat 500 1.3 top sostojba

- KLIMA - USB PRIKLUCO - FABRICKO CD MP3 - SERVO VOLAN SO PODESUVa...


4.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:45Toyota Rav4

Se prodava Toyota rav 4 2.2 177ks .reg.do 20.05.2023+zelen karton.na...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Битола

Автомобили

Денес 20:00Honda 1.5 120hp plin

Hondata e benzin plin pali vozi motor kamen drugo se gleda na slikite...


25.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:48Toyota Carina benzin plin defek motor

Na kolata e duvnat diktonot na glava/dekla mesa maslo so voda registr...


550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:48VW Polo 1.4 benzin

Poloto pali no ne raboti pod mala turaza i trosi maslo dzvonete na ov...


350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:48Bmw 525

Vo super sostojba, bez nikakvi problemi redovno servisirana, registri...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:41Citroen Saxo 1.1 Plin Atest 2001/0god - ODLICHNO

Citroen Saxo 1.1 proizvedena 2000god, prva reg 2001god, vo Makedonija...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:24Audi A4 2.0 tdi

Kolata e vo super sostojba 2005 godina Registrirana cela godina N...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:19Citroen C5

Citroen c5 2004 godina 2.2 hdi 98 kw Kozni sedista Fabricka navig...


2.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:19Mercedes e220

Mercedes E 220 CDI 2002 godina Super sostojba Napraven kompleten ...


4.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:19HYUNDAI GALLOPER-PAJERO 4x4 2.5 TD, KLIMA

_ KUPEN NOV VO MAKEDONIJA OD PRV SOPSTVENIK - MAXIMALNO SOCUVAN -RE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.290 €
Битола

Автомобили

Денес 19:07SEAT IBIZA 1.9 TDI 101KS R-OPTIK FUL SVSJVSRIJA

-SEAT IBIZA 1.9 TDI 101KS R-OPTIK 08/07 -UVEZANA 🇨🇭SVACARIJA SO V...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.390 €
Битола

Автомобили

Денес 19:06Se prodava Mercedes E 220 CDI

Se prodava Mercedes E220 CDI Manuelen 2000 godina 143 KS Registriran...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:49Renault Laguna lll

Renault laguna 3 2008g. 2.0 150ks,Registrirana do Oktomvri 2022g. + z...


5.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:36SE PRODAVA AUDI 1,9 TDI 2007/8god

Se prodava AUDI 1,9 tdi 2007/8godina.OPREMA=elektrika na stakla i ret...


6.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:29KOLATA SE PRODA PASAT-7 AUTOMATIK

KOLATA SE PRODAVA PASAT-7 AUTOMATIK 2012 god.OPREMA =automatski menac...


11.450 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.500 €
Битола

Автомобили

Денес 18:23FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 2007

KOLATA E DOMAKINSKI CUVANA, REDOVNO SERVISIRANA, GARAZIRANA, VO ODLIC...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:13MAZDA 3 2.2 MZR CD, SPORTLINE, BOSE

MAZDA 3 2.2 MZR-CD 2011 185 KONJSKI SILI UVEZENA OG GERMANINA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:55Peugeot 106 benzin plin

Se prodava peugeot 106 benzin so atestiran plin,kolata e vo pali voz...


600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:46Opel kadet

Se prodavat 2 opeli mnogu sacuvani se e na niv orginal vidi na sliki...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:36Se prodava Mitsubishi Outlander

Se prodava 070 207 064 078 207 407


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:36Opel Astra 1.4 бензин/плин (атест)

Opel Astra 1.4 бензин/плин (атест), направен голем сервис! Тел за ...


1.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:34AUDI A3 SPORTBACK 1.9TDI 105KS 2008G EXTRA

AUDI A3 SPORTBACK 1.9TDI 105KS 3 VRATI 2008 GODINA MOTOR MENJAC PODVO...


5.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:32SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 2016g

Kola e so Full Oprema... *parking senzori (napred, nazad) *xenon sve...


12 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.000 €
Битола

Автомобили

Денес 17:20Opel Corsa D 2008

122 iljadi km Odlicen motor na lance Ne e od uvoz Reg cela godina ...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:14BMW E90 318D LCI - MKAR NEUVEZENO

-BMW E90 318D LCI 143 KS. -EURO 5 -MKAR NEUVEZENO -DATUM 1 REGIS...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:10VW GOLF 6 1.6 TDI--MODEL 2011-TEAM

VW GOLF VI 1.6 TDI--77KW--EURO 5 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO --TEMPO...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:43LADA NIVA 1.7 TNG.

-LADA NIVA 1.7 REDOVNO SERVISIRANA -ODLICEN MOTOR,MENUVAC-5- BRZINI ...


2.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.400 €
Битола

Автомобили

Денес 15:40VW Passat TOP !!!!!

Kolate e donesena od Ger registrirana cela godina napraven golem i ma...


11.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:15OPEL CORSA 1.4 16V COLOR EDITION (OPC )

Prodavam Opel Corsa 1.4 16v Color Edition ( OPC ). Kolata e vo odlic...


5.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:27Chevrolet captiva 2.0 TD

Se prodava/menuva 2.0 TD so 127ks, godina na proizvodstvo 2009, servi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:18Opel Astra G 1.4 16V

Kolata e odlicna kako i karoseriski taka i motor ne trosi gram maslo ...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Битола

Автомобили

Денес 14:02CITROEN DS3 2011 1.6THP 155hp

Возилото е во перфектна состојба ! Регистрирано до 06/2023 година . ...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:55BMW 120 Sport 2011g

Kolata e vo super sostojba napraven servis ima Dobri gumi Kolata so...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:31Страна 1 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам