92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profesionalna masina za Americki krofni

Автоматска машина за крофни Професионален уред Одлично за професион...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.200 €
Крива Паланка

Дукани и опрема

Денес 10:12Шприц машина (injection molding machine) 24

Се продава машина за шприцање/вбризгување. Модел Arburg. Имаме погол...


2.400 €
или предлог цена
Крива Паланка

Пластика индустрија

Вчера 17:40ТРАНСФОРМАТОР ТРАФО TRANSFORMATOR TRAFO 160KVA

Trafo 160KVA EMO Ohrid Godina proizvodstvo 2000 Trafoto e ispravno...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 17:40BURINJA BURE БУРИЊА PLASTICNI METALNI

KORISTENI BURINJA Plasticni - 1500 den. Metalni so kapak crni - 9...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Амбалажа и пакување

Вчера 17:38Mikser, masina za melenje, polnacka, lupacka, pila, ledomat,

Се продава чисто нов инвентар (опрема) за месара, кланица, ресторан, ...


99 €
или предлог цена
24 јун 21:45oprema za mesara,restoran,hotel,pekara,sendvicara

Врвен квалитет на миксер со Италијански супериорен дизајн и завршна о...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Индустриски машини

24 јун 21:38masina za melenje na meso, машина за мелење на месо

0️⃣7️⃣8️⃣ 2️⃣4️⃣3️⃣ 4️⃣2️⃣3️⃣ Се продава чисто нов инвентар (опрем...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Индустриски машини

24 јун 21:38oprema za mesara,restoran,hotel,mesomeljacka,mikser,pecka

0️⃣7️⃣8️⃣ 2️⃣4️⃣3️⃣ 4️⃣2️⃣3️⃣ Profesionalni tosteri, fritezi, ska...


1 €
или предлог цена
24 јун 21:37profesionalna pusnica za dimenje na meso i riba 078 243 423

Практична пушачка куќа / скара / дехидратор (фен) за пушење месо, риб...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Професионални алати

24 јун 21:37polnacka za kobasica i kebap oprema za mesara,restoran,hotel

ПОЛНАЧКА / ТОП/ШПРИЦ ЗА КОЛБАСИ-ЌЕБАПИ Полначка за колбаси со 4 разл...


1 €
или предлог цена
24 јун 21:37profesionalna inoksna seckalka za ovisje i zelencuk

Професионална сецкалка !!! Сецкач за сирење, зеленчук и овошје. Уред...


700 €
или предлог цена
Крива Паланка

Професионални алати

24 јун 21:36profesionalna inoksna pila za secenje na meso so koska

Професионална Електрична Машина за Сечење Месо со Коска Пила за Кос...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Професионални алати

24 јун 21:36profesionalni raftovi stalazi za sekakva namena za marketi..

Profesionalna ugostitelska oprema Nozevi, pili, masati, torbi, sat...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Индустриски машини

24 јун 21:36lupacka za kompir, nova, inox 800€

Se prodava lupacka za kompir, nova, inox Masinata e cisto nova celat...


990 €
или предлог цена
24 јун 21:36Restoran Sendvicara Mesara Hotel 078 243 423

Tel. 078 243 423 1.- Машина за миење садови од типот под маса-пумпа ...


1.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Професионални алати

24 јун 21:35Profesionalni mikseri za mesenje na meso i testo, миксери

0️⃣7️⃣8️⃣ 2️⃣4️⃣3️⃣ 4️⃣2️⃣3️⃣ Врвен квалитет на миксер со Италијанс...


590 €
или предлог цена
24 јун 16:59Profesionalni masini za melenje na meso, mesomeljacki

0️⃣7️⃣8️⃣ 2️⃣4️⃣3️⃣ 4️⃣2️⃣3️⃣ - Професионални машини за мелење на ...


99 €
или предлог цена
24 јун 16:28Oplati

Izdavam zolta oplata dolga 2.5 m1 sirina 0 .50 za zidovi i stolbovi ...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Опрема за градежништво

24 јун 12:17APKAN RACNO IZRABOTEN

se prodava racno izraboten apkan za vitkanje lim info na 078293060 ...


130 €
или предлог цена
Крива Паланка

Работилница и Алатник

23 јун 09:04Se prodava montazna garaza

Se prodava montazna garaza ShelterLogic so metalna konstrukcija (kruz...


500 €
или предлог цена
19 јун 09:37Се отстапува разработен онлајн бизнис

***070237238*** Се отстапува разработен онлајн бизнис Во понудата...


6.000 €
или предлог цена
16 јун 08:00Соларни системи резервни делови и сервис SOLARNI SISTEMI

Сите делови за соларни системи и комплет системи со монтажа и сервис


По Договор
или предлог цена
12 јун 23:07Staklen Balon za rakija 5 litri

StakleniBaloni za rakija 5 litra 200 den za pogolema kolicina ima...


250 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Амбалажа и пакување

02 јун 17:44OPREMA ZA PICERIJA

PRODAVAM OPREMA ZA PICERIJA : - MASI 2 - MASA BURE SO 4 STOLCINJA ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дукани и опрема

31 мај 09:38REZERVNI DELOVI ZA SOLARNI SISTEMI

Сите делови за соларни системи електроника комплет електричен грејач ...


По Договор
или предлог цена
27 мај 06:31Bateriska bormasinka

Bateriska bormasinka orgina BOSS


150 €
или предлог цена
24 апр 09:31masina za melenje na meso, машина за мелење на месо

- Професионални машини за мелење на месо - целосно изработени од INO...


1 €
или предлог цена
07 апр 08:28Solarni sistemi servis

Сервис и монтажа на сите типови на соларни системи и резервни делови ...


По Договор
или предлог цена
01 апр 20:47ТРАНСФОРМАТОР ТРАФО TRANSFORMATOR TRAFO SUVI СУВИ trafostani

Transformatori od 800, 630, 315 i 125 kVA suvi 1. 125kVA 6000/400V...


1 €
или предлог цена
28 мар 20:13Gradezni uslugi majstori

Sekakov vid gradezni uslugi


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Опрема за градежништво

26 мар 12:12Cirkular

Prodavam cirkular so monofazen motor od 1.5 kw.. So freud testera koj...


220 €
или предлог цена
18 мар 16:07Iventar od burekcilnica

Se prodava poloven malku koristen iventar Od burkcilnica prehranben...


1 МКД
или предлог цена
07 мар 13:03Палети Paleti

Super jaki paleti Dimenzija 110 x 130


150 МКД
или предлог цена
04 мар 13:08CNC BRUSALKA ЦНЦ БРУСАЛКА DANOBAT

DANOBAT RT1200, 2003, 30168, Grinding machine: 22kW - Max dimensions:...


35.000 €
или предлог цена
21 фев 21:28PALETI PLASTICNI ПАЛЕТИ ПЛАСТИЦНИ 120x100

Paleti industriski plasticni so dimenzija 120 x 100


250 МКД
или предлог цена
21 фев 21:26PRESI ZA GUMENI PROIZVODI ПРЕСИ ЗА ГУМЕНИ ПРОИЗВОДИ

Половни преси со разни димензии и јачини So presite doajga i hidrau...


2.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Индустриски машини

21 фев 21:26PESKARA

INDUSTRISKA PESKARA PROIZVODSTVO SOP KRSKO VO PERFEKTNA SOSTOJBA IMA ...


1 €
или предлог цена
21 фев 21:26APKAN 2 M

se prodava apkant 2m fabricki odlicen precizno vitka info na ...


1.100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Работилница и Алатник

07 јан 10:56CISTERNA KONTEJNER 1000 LITRI

CISTERNITE SE NOVI EDNAS UPOTREBENI 9500 den. ZA POGOLEMI KOLICINI ...


9.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Амбалажа и пакување

30 дек 16:58PRODAVAM -POVOLNO

Prodavam polovni -kamin -tus kabina -prozori i vrati Dobro zacuv...


12 €
или предлог цена
19 дек 01:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам