Струмица
Подкатегорија:
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plotna Ploca staklokeramicka Gorenje.

Plocite se novi ne odpakovani. Viber +41 76 594 50 27


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

21 мар 17:37Frizider Gorenje vo odlicna sostojba!

Se prodava frizider gorenje vo odlicna sostojba. Friziderot e isprave...


5.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

05 фев 15:34Frizider Gorenje

Se prodava frizider Gorenje vo odlicna sostojba! Telefon Vesna 072251...


5.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

01 фев 16:05bela tehnika,bojler ,sporetBeko ,frizider ugraden Beko,klima

Mnogu malku koristeni ..dogovor na lice mesto


1 €
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

30 јан 22:57SE PRODAVA KUJNA

Se prodava kujnata istata e demontirana i moze da se podigne vo sekoe...


200 €
или предлог цена
14 авг 19:27Елементи за кујна

Кујната е во солидна состојба.


1.500 МКД
или предлог цена
06 авг 12:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам