1359 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70 KS

Prodavam Ford Fiesta 1.4 TDCI 75 KS, titanium nivo na oprema. Napr...


4.500 €
или предлог цена
03 авг 10:15Промовирано

Citroen C-3 1.4 hdi full oprema Panorama

CITROEN C3 1.4 HDI PANORAMA FULL 3.5L NA 100KM. 2011/10 God. ‼ REG...


5.200 €
или предлог цена
27 јул 21:32Промовирано

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core so najvisoko nivo na oprema - o...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Mercedes Benz C 220 Avantgarde 170HP W204

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 125kw 170KS 2008 / 2007god. *Maksimal...


8 €
или предлог цена
Денес 20:36Аudi А4 Сabrio 1.8t Рlin Moze Zamena

audi a4 cabrio 1.8t plin pod garancija do 02.24 reg do 3.2023 klim...


5.000 €
или предлог цена
Денес 19:15Vw Passat B7 1.6 tdi bluemotion

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.800 €
или предлог цена
Денес 19:08SE PRODAVA BMW E60 525D

Kolata e vo odlicna sostojba Proverka kade sakate Pominata reg Automa...


4.500 €
или предлог цена
Денес 17:05AUDI A4 2.0 TDI 2006 FULL OPREMA

Se Prodava audi a4 automatic F1 TIPTRONIK ✅ Registrirana do juni 2...


6.000 €
или предлог цена
Денес 16:55  НОВ ОГЛАС

Seat Altea

Seat Altea 2.0 TDI 140ks proizvodstvo..2005 god.bez zabeleski. Nap...


3.850 €
или предлог цена
Денес 16:55Mercedes Benz Ml 320

Full oprema za podetalni informacii na tell 071 213 743 Nikola. Posl...


1 €
или предлог цена
Денес 15:29PEUGEOT 308 SW 1.6HDI 6-BRZINI 2012 SPORTIUM-PANORAMA

💥PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 👉EURO 5 Diesel-👉SPORTIUM MODEL-PANORAMA K...


4.499 €
или предлог цена
Денес 15:28Renault Megane 1.5 dci 110 ks NAVI/DYNAMIQUE

077832505 Voziloto e vo odlicna sostojba, poveke informacii na tel...


1 €
или предлог цена
Денес 15:00Mercedes E220 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba bez nitu edna zabeleska.Ful oprema veb...


7.500 €
или предлог цена
Денес 14:45  НОВ ОГЛАС

Range Rover Sport 3.6 2008

Se prodava Land Rover Range Rover Sport 3.6 2008 godina. Voziloto e ...


16.500 €
или предлог цена
Денес 13:25Mercedes Benz E 220

Se prodava Mercedes Benz 2 220 CDI Elegance 2005 godina Voziloto e v...


4.800 €
или предлог цена
Денес 13:25Citroen c4 picaso

Kolata e vo odlicna sostojba,tocni kilometri,reg do 03.23god.napraven...


4.500 €
или предлог цена
Денес 13:16Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core so najvisoko nivo na oprema - o...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Audi a3 1.9tdi sportback S-line

Audi a3 1.9tdi sportback S-line 2005g reg do 25.03.2023g se funkcioni...


5.250 €
или предлог цена
Денес 12:40Audi A3 2.08V 2008 god

2008god vo sobrajkna Manuel so 6brzini Reg cela god Mal servis pre...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Денес 12:07Се продава RENAULT MODUS 2007год

Од опрема има: -Климатроник -6 воздушни перничиња -Серво волан -К...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Денес 11:40Opel corsa 14'16v /075 813 672 /075 813 672

Pali vozi tip top cena 700e ili 650e


1 €
или предлог цена
Денес 11:33BMW E36 325TDS SO KLIMA M BRANIK I BANDAZ

BMW E36 325TDS 143KS SO KLIMA M BANDAZI SO UBAVI GUMI I M PREDEN BRAN...


1.200 €
или предлог цена
Денес 11:33  НОВ ОГЛАС

ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 120hp 88kw 2005 godina registrirana do 15.02.2...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Денес 11:32ASTRA J 1.3CDTI- 2010g-ECOFLEX-ODLICNA

Se prodava OPEL ASTRA J 1.3cdti 2010god 70kw,95ks so pominati 170 000...


5.990 €
или предлог цена
Денес 11:19GOLF 6 2.0tdi-HIGHLINE-2010g-euro 5

Se prodava Golf 6 2.0 tdi 07.mesec 2010god 103kw,140ks so pominati r...


6.990 €
или предлог цена
Денес 11:18Vw Passat B6

VW Passat 2.0 140hp Kolata e vo odlicna sostojba Motor odlicen Men...


5.300 €
или предлог цена
Денес 11:16BMW 320D 2007 E90

BMW 320D 2007GOD 163KS SERVIS NAPRAVEN PROVERKA BILO KADE


5.500 €
или предлог цена
Денес 11:12BMW E60 535D 2005

BMW 535D OD OPREMA POSEDUVA -GOLEMA NAVIGACIJA -KLIMATRONIK -HE...


7.000 €
или предлог цена
Денес 11:12Peugeot 206 1.4 16V 2006 godina

-ATESTIRAN PLIN LOVATO -2006 GODINA -KLIMA -AIRBAG -ELEKTRICNI PR...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Денес 11:12Prodavam BMW X5 Full M paket

Bmw to e top 2002/2003 god , Mk tabli . Registrirana cela god do Ma...


5.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.950 €
Денес 10:08Seat Leon 2013 1.6 TDI 6 Brzini

super socuvan, napraven golem servis, 4 novi gumi, koza greaci navi t...


11.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.900 €
Денес 10:06Polo 1.2 TSI Bluemotion ( COMFORTLINE ) 2015/16GOD (N

Poloto e vo Fabricka sostojba Doneseno Od 🇩🇪🇩🇪 pred 8 meseci, Kup...


8.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.700 €
Денес 09:53Seat alhambra

Se prodava Seat alhambra 1.9tdi 110ks Redovno odrzuvano ,registrir...


1 €
или предлог цена
Денес 09:26BMW e90 163HP NAVI XENON Full Oprema

Registrirana -Do 30.06.2023 Info tell : 078947396 078947396


7.100 €
или предлог цена
Денес 09:25  НОВ ОГЛАС

Vw Polo 1.2 TDI 75ks 2011g Bluemotion

Vw polo 1.2 tdi 75ks Bluemotion 2011/2012g Reg 6.2023g+zelen karton...


5.200 €
или предлог цена
Денес 08:58Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2010g

Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2010g 2x kluca servisna kniska 210.000km k...


6.300 €
или предлог цена
Денес 08:58Ford Galaxy 2.0 tdci 131ks 2007g

Ford Galaxy 2.0 tdci 131ks 2007g 7 sedista Reg 12.2022 kompleten ...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Денес 08:57Ford Fiesta 1250cc 60ks 2010g

Ford Fiesta 1.250cc 60ks 2010g vo soob Reg 12.2022g 4x michelin gu...


3.250 €
или предлог цена
Денес 08:57Audi A3 2.0 TDI 2004/05

Се продава Audi A3 увезена од германија пред 4 години во беспрекорна ...


4.000 €
или предлог цена
Денес 08:38VW POLO 1.4i 2007 KLIMA 2 KLUCA 4 TOYO NOVI GUMI 3300e

VW POLO 1.4i BENZIN 2007god. Reg do 04.2023g + Zelen karton. 2 KLUCA....


3.300 €
или предлог цена
Денес 07:02MAZDA 2 1.4 HDI (PERFEKTNA- FULL) -09

MAZDA 2 1.4 HDI 2009/08 SOCUVANA VO PERFETKNA SOSTOJBA NA MOTOR ENTER...


3.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.100 €
Денес 00:55RENAULT MEGANE

Се продава Renault Megane 1,9, произведена 1999 год. Возилото е во о...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:42Alfa romeo 147 1.9jtdm 150ks 2005god

Reg cela godina 7m 2023god Full oprema se si raboti 1.9jtdm 150ks 2...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 22:16Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам