1328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

Прославуваме 4 години заедно!!! 3 месеци- 1.800 денари 6 месеци- ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 21:11TECHNICS SU-X120 PXS cap

TECHNICS SU-X120 PXS cap Stereo Integrated Midi Amplifier Class A C...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 18:41  НОВ ОГЛАС

Ubedlivo najdobroto IPTV Site kanali

Site kanali na edno mesto preku 50.000 prevodi na site jazici makedo...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 16:46Najdobrata IPTV na Balkanot i vo Evropa

Уживајте во најдобрата телевизија со супер збогатена понуда на ТВ-кан...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 16:10UBEDLIVO NAJDOBRA IPTV I SATELITSKA TELEVIZIJA NA BALKANOT

Dovolno e da imate stabilen internet so minimalna brzina 10-12 Mbit d...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 16:09Sony Caber-shot 20.1MP DSC W810

Одличен квалитетен дигитален апарат за секојдневна употреба малку ко...


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 15:08PANASONIC DVD , ACTIVE SUBWOOFER I 5 ZVUCNICI

Prodavam -DVD PANASONIC DVD-529 -ACTIVE SUBWOOFER PANASONIC SB-WA5...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Денес 14:37Prodavam Canon PowerShot SX110IS,

Prodavam digitalen fotoaparat Canon PowerShot SX110IS, Raboti so obi...


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 14:33VIDEO KASETI VHS NA DVD 200 den. OD KASETA

PRESNIMUVANJE OD VIDEO KASETI NA DVD DISK SO NAJVISOK KVALITET (SEPAK...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:00VINTAGE HARMAN KARDON 100+

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


330 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
370 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 12:58MARANTZ SR-60 ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 12:58РИСИВЕР TECHNICS SA-5370K

450 ВАТЕН РИСИВЕР НА ТЕХНИКС. ИВОНРЕДЕН МОЌЕН И СО ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 12:58IPTV100% NAJDOBRA IPTV HD PROVERETE

🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀 IPTV100% NAJDOBRA IPTV HD PROVERETE�...


349 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 12:26ТЕЛЕВИЗОР ПО ВАШ ИЗБОР

Поради продолжување на договор со Телеком имам буџет од 40.000 денари...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 11:33  НОВ ОГЛАС

PROFESIONALEN SERVIS ZA SONY PLAYSTATION

🎮 Popravka, odrzuvanje i chipuvanje na PlayStation, Xbox, Nintendo i...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Денес 11:10Nov 43 inci televizor Philips 4K Smart Led TV so garancija

Se prodava Smart LED televizor Philips 43 inci Smart. Socuvan kako No...


15.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 11:02  НОВ ОГЛАС

Радио касетофон Савица-како ново

Се продава одлично зачувно и потполно функционално радио со касетофон...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 08:06  НОВ ОГЛАС

YONGNUO 560 III

Се продава блиц YONGNUO 560 од трета серија. Блицот е со оштетена ма...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Блиц

Вчера 20:11WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 18:59WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 18:56WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 18:56WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 18:55Canon EOS 4000D WIFI

Се продава дигитален фотоапарат Канон, во одлична состојба. Малку кор...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 16:59Se prodava NBA2K22 za PS4

Se prodava nba 2k22 za PS4. Igrata e kako nova.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29Video nadzor, ip camera, wifi camera, smart camera

Prodavam nova wifi camera so hd rezolucija na snimanje(720p) ima opci...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:26ip camera, kamera, monitoring kamera, wifi camera

Prodavam nova ip camera so hd rezolucija na snimanje(720p) i ima opci...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 14:26SNIMANJE SO DRON-SNIMANJE SO DRONE

Evtino i kvalitetno snimanje i fotografiranje so drone Snimanje vo ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:26bluetooth headphones, wireless, slusalki, slusalici слушалки

Novi bluetooth noise reduction slusalki so mikrofon. Se povrzuvaat pr...


1.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 14:26IPTV Balkan Store - najdobra i stabilna IPTV na Balkanot

Најдобар избор на Ex-Yu, MK и светски ТВ-канали. Најдобро средена ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:24Vrsam popravki na Joystici (kontroleri) za PS5

Popravka i servisiranje na site originalni kontroleri za PS5 so napom...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Вчера 11:49Vrsam popravki na Joystici (kontroleri) za PS4

Popravka i servisiranje na site vidovi originalni Joystici (kontroler...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Вчера 11:49Се продаваат нови блутут слушалки

Се продаваат нови блутут слушалки Music Soul BHS-300. Слушалките се к...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 11:14ТV PHILIPS 22" / ТВ ФИЛИПС 56см - ТОП ФОРМА

ПРОДАВАМ ТЕЛЕВИЗОР PHILIPS  22''/56 см со ДИМЕНЗИЈА 49х60х49 см, КОРИ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:30Pojacalo Philips FA787

Prodavam pojacalo Philips FA787 poluispravno moze i za delovi so dale...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 09:40IPTV - Premium TV Service

Нема што да гледате на телевизија ?? Гледајте ги најдобрите светски т...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 09:29TV video foto i myltimedija

FUEGO 14. (37) cm. Cena. 1500 den. Te 075987889


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 09:14Audio SERVIS i kompletno repariranje ZEC

SERVIS - ZEC Electronics - ovlasten servis za JVC, PIONEER , ONKYO , ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 08:11ZVUCNICI ovlasten i specijaliziran servis

servis za zvucnici i elektronika so poveke od 23 godini iskustvo !!! ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 08:09Objektiv nikon NOV 18 55 AFP

Nov objektiv nekoristen


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 07:35Kenwood KA-1030

Super e


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

22 сеп 21:55Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам