Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
296 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

POJACALO FM STEREO RECEIVER ONKYO TX-8211 ODLICNO SOCUVAN

Prodavam odlicno socuvano pojacalo so fm radio priemnik onkyo tx-8211...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 17:32  НОВ ОГЛАС

DENON UCD-F07

CD ПЛЕЕР ОД МИНИ СИСТЕМ, ИСПРАВЕН.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 14:22  НОВ ОГЛАС

SONY TC-KE 500S DECK

ДЕКОТ Е ПОЛУИСПРАВЕН, МОТОРИТЕ СЕ СЛУША РАБОТАТ НО НЕ ЈА ПОКРЕНУВААТ ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 14:18  НОВ ОГЛАС

ГРАМОФОН MEDION

ГРАМОФОНОТ НЕМА КАИШ, А ГЛАВА И ИГЛА ИМА СОЧУВАНИ, КАПАК ИМА НЕОШТЕТЕ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Денес 14:13  НОВ ОГЛАС

Technics

TECHNICS SU-X120 PXS cap Amplifier Class A Technics Tuner ST-X301L ...


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 12:02Kenwood

Kenwood KR-A3070 AM/FM Stereo Receiver Prv gazda... Specifications ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 12:01Радио Планица во супер состојба

Made in Yougoslavia. Сочувано радио Iskra Planica. Одличен звук и сел...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 08:45Zvucnici -Horni , Vifa ,Scan speak drajveri

Се продаваат пар експоненцијални Хорни (Back Loaded horn - BLH)израбо...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 08:07JAMO Cornet 40 ll

Jamo zvusnici vo odlicna sostojba mnogu dobar zvuk 2x90 w


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 18:48ZVUCNICI ovlasten i specijaliziran servis

servis za zvucnici i elektronika so poveke od 23 godini iskustvo !!! ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:46Prodavam Panasonic SC-AK410 300w muzicki sistem

Prodavam Panasonic SC-AK410 muzicki sistem so dva originalni zvucnici...


5.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 13:24QUAD HARMAN KARDON 100+

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


280 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
370 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 11:29ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР MARANTZ SR-60

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 11:28ЈАПОНСКИ РИСИВЕР TECHNICS SA-5370K

450 ВАТЕН РИСИВЕР НА ТЕХНИКС. ИВОНРЕДЕН МОЌЕН И СО ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 11:28Grundig Fine Arts T 4 tuner so DAB+

Prodavam ispraven dobro socuvan tuner Grundig Fine Arts T 4 Karakter...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 10:06Се продаваат нови блутут слушалки

Се продаваат нови блутут слушалки Music Soul BHS-300. Слушалките се к...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 09:44JBL Studio 225C

JBL Studio 225C Model NumberB&H #JBS225CBManufacturer #STUDIO225CBKS...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 08:06KARAOKE ZVUCNIK

Nov karaoke zvucnik 2 x 8 inci cena 3500 den Tel. 071 264 065


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

02 окт 20:13Zvucnici PHILIPS 484-Vintage

Zvucnici VINTAGE!! PHILIPS 484 🇧🇪1976-1977 Model za audiofili, redo...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

02 окт 10:14SE PRODAVAAT PLOCI SITE ZA 1000 DEN. TOPTAN

SE PRODAVAAT PLOCI SITE ZA 1000 DEN. TOPTAN


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 окт 19:50TECHNICS SE-A800S АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


140 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
170 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 окт 15:34Teoharov zvucnici, Sonus Faber, NAT lampi..... hi end oprema

Se prodavaat Teoharov zvucnici full aktivni Scanspic drajveri hi end ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 сеп 19:24TEAC GRAMOFON /ГРАМОФОН / TURNTABLE

Грамофонот е совршен има нова moving magnet глава и игла Audio Techni...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 сеп 15:06DA Converter Digital to analog Bluetooth

Da converter so Bluetooth funkcionira bezprekorno Input: coax, optic ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

30 сеп 15:06SUBWOOFER JBL SUB 138

PRODAVAM ODLICNO SOCUVAN SUBWOOFER JBL SUB 130 GORAN 072 22 58 5...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 сеп 14:28Gramofoni vo www.zec.mk najgolem izbor

Najgolem izbor na geamofoni vo Makedonija ...veke od 3999 denari... ...


3.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

28 сеп 21:55bluetooth headphones, wireless, slusalki, slusalici слушалки

Novi bluetooth noise reduction slusalki so mikrofon. Se povrzuvaat pr...


1.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

28 сеп 14:20Продавам Слушалки Razer Kaira Pro - како Нови

Добиени се на поклон пред 2 месеци. Користени се 15 мин. Буквално се ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

27 сеп 20:33Безжични слушалки JBL

Продавам безжични/блутут слушалки JBL Tune 500 BT - црни. Слушалките ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

27 сеп 17:56Unison Research Unico-Primo

Unison Research Unico-Primo Tech spechs Output power: >80W RMS on ...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

27 сеп 17:44NiKKO TRM 500

NiKKO TRM 500 Years of construction: 1975 - 1977 General Man...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

27 сеп 10:29NAD C740

Sostojba 10\10 Tuning range: FM, MW Power output: 35 watts per ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

27 сеп 10:09PANASONIC SA-HT75 5.1 HOME THEATER SOUND SYSTEM

Prodavam odlicno dvd domasno kino PANASONIC SA-HT75 so moknost od 3...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

27 сеп 07:46NAD 7020e

Prodavam radio pojacalo NAD 7020e ocuvano. So topol, jasen, brz i din...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

27 сеп 07:26Prodavam Onkyo&Bose acoustimas 7

Audio resiver 607 Cd pleer 7111-gratis Zacuvani..zvucno odlicni....


111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

25 сеп 22:14Prodavam Cav Audio Fii-EX

Jas gi imam novi kupeno od Cav Audio Centar 72000den, za poniska cena...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

25 сеп 19:43Audio SERVIS i kompletno repariranje ZEC

SERVIS - ZEC Electronics - ovlasten servis za JVC, PIONEER , ONKYO , ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

23 сеп 08:11Радио со CD / MP3 / USB

Се продава ново некористено радио со CD / MP3 / USB Радиото може д...


2.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

22 сеп 17:04Prodavam drzaci za Bose Acoustimas cubes

2 drzaci za na zid ili za plafon. Moznost za podesuvanje na pravec i...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 сеп 21:47Prodavam zvucnici ТЛ(четворосистемски) 10 incen bas

Четворосистемски звучници на продажба Кутијата е Трансмисиона линија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 сеп 08:27Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам