Битола
                           
2926 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava deloven prostor vo Bitola vo zgrada Granit,Karposh

Se izdava deloven prostor, vo naselba Karposh Bitola, vo zgradata na ...


1 €
или предлог цена
Денес 03:031200 M2 na pat za Grcija

Telefon za kontakt 075/899-260 Se prodava mesto 1200 M2 na 0.5 km po...


12 €
или предлог цена
Денес 01:14Kuka

Se prodaba sprat od kuka na ul.ilindenska 270 nasproti skuberni. Cel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:00Куќа во строг центар - поволно!

Куќа во најстрог центар на Битола, ул. Елпида Караманди..П+1, 100м2. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:00HITNO IZDAVAM DUKAN-POVOLNO

HITNO IZDAVAM DUKAN KAJ KACUNKA KAFANATA. MOZE I PODELBA NA DVA DUKAN...


100 €
или предлог цена
Вчера 22:54Се изнајмува стан во центарот на Битола

Се изнајамува одличен и комплетно реновиран стан во Центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:53Prodavam vikendica

Opremena se Parno na peleti Zidana furna skara Bazen Odlicna loka...


42.000 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
50.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:14Naj atraktiveno NIZE POLE

Se prodava mesto 3000 m2 Se deli samo po 1000m2 najmalce Na naj uba...


37 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
111.000 €
Вчера 22:14Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:05se prodava mesto od 550 m2

Mestoto se naogja izmegju s.Rastani I s.Krklino idealno za vikendica ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:04Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:04Se prodava kuka / Се продава куќа

Се продава куќа на улица дојранска Куќата е стара, потребно е реновир...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:59Се издава стан во центар, зграда Шехерзада

Се издава стан, целосно наместен во строг центарна градот Во станот и...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:59Se izdava hala 500 m2

Se izdava hala 500 m2 s


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:06Se izdava dukjan

Se izdava dukjan vo stara bitolska carsija Cena po dogovor Informac...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 21:00SE IZDAVA NAMESTEN STAN

SE IZDAVA NAMESTEN STAN NA UL.IGNJAT ATANASOVSKI.SE IZDAVA ISKLJUCIVO...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:57  НОВ ОГЛАС

KUPUVANJE I PRODAZBA NA STANOVI I KUKJI - "CENTAR MARK"

Agencijata "Centar Mark" ima golema pobaruvachka od Stanovi i Kukji. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:49  НОВ ОГЛАС

2-1494, КАРПОШ, СТАН, П+3 кат, 51+3+2м2

КАРПОШ, СТАН, П+3 КАТ, 51М2 +3М2 БАЛКОН +ПОДРУМ 2М2, слободен паркин...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:27НА ПАТОТ ЗА БРУСНИК, НОВА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР

НОВА КУЌА, НА ПАТОТ ЗА БРУСНИК, ЗА 101.000 ЕВРА, СУТЕРЕН, ПРИЗЕМЈЕ И...


101.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:26  НОВ ОГЛАС

BITOLA,CENTAR, LUKSUZNI KANCELARII

Kancelarii na sprat, 75m2 50metri od SHIROK SOKAK, nasproti KATASTAR...


125 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
150 €
Битола

Дуќани

Вчера 18:263 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili o...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:13  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan

Se izdava kompletno opremen stan na ul. Prilepska vo kulata nad mini...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:59Se iznajmuva deloven objekt vo kasarnata

Se iznajmuva nov deloven objekt vo individualna kuka od 55 metri kva...


280 €
или предлог цена
Вчера 17:58Куќа во строг центар веднаш до Бугарски конзулат

Куќата е стара градба и истата е градена 1930год.Има два спрата од по...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:22Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:16Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole

650 kvadrati e platzot i se naoga vo mesto vikano CAKAL do dr.kostur...


50 €
или предлог цена
Вчера 17:15Стан во Џевахир

Се издава нов, луксузно уреден стан во Џевахир Скај Сити во блок А на...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:05Се продава стан !

Станот се наоѓа во близина на педагошкиот факултет, располага со гол...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:01BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA MINI ZGRADI

BARAM STARI KUKJI ISKLUCIVO VO STROG CENTAR NA BITOLA ZA IZGRADBA NA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:32SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA ODLICEN STAN VO PONOVA ZGRADA VO NOVA BITOLA 44m2 KOMPLET...


200 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:31Купувам мала куќа од камен во. С. Лавци

Од 25-50м2. Камена градба, солидно зачувана. Дворно место до 100м2....


5.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 16:22Апартман-гарсоњера во центар во нова зграда-приземје

Се продава мала гарсоњера, апартман, во централно градско подрачје (с...


19.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
20.000 €
Битола

Станови

Вчера 16:22Se iznajmuva nov stan na shirok sokak korzo

Se iznajmuva nov ureden stan na 1 minuta (50 metri do shirok sokak) n...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:18Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:43Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:43Se prodava Tenda Pergola 12x6

12 metra X 6 metra 076/22-11-00


7.300 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 15:27ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:56ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан во куќа со посебен влез во Центар со дневна,кујна, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:55Izdavam stan za nasi od stranstvo

Издавам стан за Македонци кои престојуваат преку летото на месец - дв...


14.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:29Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам