Битола
                           
855 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува стан во центарот на Битола

Се изнајамува одличен и комплетно реновиран стан во Центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:53Се издава стан во центар, зграда Шехерзада

Се издава стан, целосно наместен во строг центарна градот Во станот и...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:59SE IZDAVA NAMESTEN STAN

SE IZDAVA NAMESTEN STAN NA UL.IGNJAT ATANASOVSKI.SE IZDAVA ISKLJUCIVO...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:57  НОВ ОГЛАС

KUPUVANJE I PRODAZBA NA STANOVI I KUKJI - "CENTAR MARK"

Agencijata "Centar Mark" ima golema pobaruvachka od Stanovi i Kukji. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:49  НОВ ОГЛАС

2-1494, КАРПОШ, СТАН, П+3 кат, 51+3+2м2

КАРПОШ, СТАН, П+3 КАТ, 51М2 +3М2 БАЛКОН +ПОДРУМ 2М2, слободен паркин...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:27Se izdava stan

Se izdava kompletno opremen stan na ul. Prilepska vo kulata nad mini...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:59Стан во Џевахир

Се издава нов, луксузно уреден стан во Џевахир Скај Сити во блок А на...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:05Се продава стан !

Станот се наоѓа во близина на педагошкиот факултет, располага со гол...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:01SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA ODLICEN STAN VO PONOVA ZGRADA VO NOVA BITOLA 44m2 KOMPLET...


200 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:31Апартман-гарсоњера во центар во нова зграда-приземје

Се продава мала гарсоњера, апартман, во централно градско подрачје (с...


19.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
20.000 €
Битола

Станови

Вчера 16:22Se iznajmuva nov stan na shirok sokak korzo

Se iznajmuva nov ureden stan na 1 minuta (50 metri do shirok sokak) n...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:18ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан во куќа со посебен влез во Центар со дневна,кујна, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:55Izdavam stan za nasi od stranstvo

Издавам стан за Македонци кои престојуваат преку летото на месец - дв...


14.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:29Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:13Се продава наместен стан

Се продава стан во населба Карпош, Битола на 6ти (последен) кат, без ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Ocuvan stan vo oblasta

Se prodava ocuvan stan vo oblasta 3 kat Dnevna , trpezarija, kujna...


46.400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Se izdava prazen stan

Stanot se naogja na ul Sever Jug (centralno gradsko podrachje). Sta...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Se izdava Kompletno opremen stan

Se PRODAVA ili IZDAVA, kompletno opremen stan vo blizina na gornoto V...


50 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:44NOVI STANOVI VO GRADBA VO STROG CENTAR

NOVI LUKSUSNI STANOVI SO 3 SPALNI I 2 KUPATILA VO MINI ZGRADA OD 4 ST...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:23СЕ БАРА СТАН

Барам еднособен стан или гарсониера под кирија за подолг период, почн...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:57SE IZDAVA STAN DO PAZAROT

SE IZDAVA STAN ,RENOVIRAN,OPREMEN INFO TEL 075 408 920


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:15Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:05СЕ ИЗНАЈМУВА СПРАТ ОД КУЌА-КОМПЛЕТ РЕНОВИРАН

СЛОБОДЕН ОД 25-ти 01. 2022г. Се изнајмува комплетно опремен спрат ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:03Se izdava stan (стан) kaj BP Wings

Комплетно опремена дневна кујна и веце, Безбедносна врата Проспера, п...


4.200 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:31Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) SLOBODEN OD 20-Avgust-2022 ////////////...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:18STAN 93 m2 SE PRODAVA vo PELAGONKA 1

KUJNA+TRPEZARIJA+DNEVNA+SPALNA+DETSKA +PREDSOBLJE +OSTAVA+KUPATILO SO...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:16Se prodava stan 87m2 vo Kasarna. SOHO

Se prodava stan 87m2 vo Kasarna Bitola (SOHO). Na visoko prizemje so ...


73.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:14SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Izdavam stan za stranci na ul Partizanska br.5. Del od edna dinamicna...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:06SE IZDAVA STAN OD 67M2 ZA PODOLG PERIOD

-SE IZDAVA STAN ZA PODOLG VREMENSKI PERIOD NAJMALKU NA GODINA DENA SO...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 07:44Trosoben luksuzen stan vo centar 82 m2

Се издава стан со површина од 82 м2 на прв кат, јужна страна. Станот...


2 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 07:22SE IZDAVA STAN KRATOK PRESTOJ NA 100mBOLNICA PLODNOST

Se izdava stan kratok prestoj nova bitola vo blizina na MAKRKET TINE...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 06:52Се продава стан зграда Шералти-Битола.

Се продава стан зграда Шералти-Битола. Зградата се наоѓа на ул.Наум ...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 јун 23:47Se izdava

Na atraktivna lokacija stan za podolg period od 6mes prednos ima brac...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

28 јун 23:14SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 јун 23:13SE IZDAVA STAN STROG CENTAR (SIROK SOKAK)

SE IZDAVA STAN DVE SPALNI SOBI CELOSNO KLIMATIZIRAN (3 invert...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 јун 21:05Se izdava namesten ednosoben stan

Se izdava nameseten ednosoben stan vo Trite lepotici vo prvata od kaj...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 јун 19:33SE PRODAVA NOV KOMPLETNO NAMESTEN STAN POZADI EPINAL

SE PRODAVA NOV LUKSUZEN DUPLEKS SO CIST IMOTEN LIST VO NAJSTROGIOT CE...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 јун 17:57Се издава НОВ стан во строгиот центар на градот

Се издава НОВ воопшто не вселен стан во нова зграда на ул. Ари Ангело...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 јун 15:03SE IZDAVA NOV STAN VO ZGRADA 'JURI'

Se izdava nov stan od 65 M2 vo Zgrda Juri, nov, nevselen so dve spaln...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

28 јун 13:00Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам