Гостивар
                   
2198 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 авг 21:52Промовирано

Mercedes E220

Mercedes Benz E220 2013/14 Doneseno od CH 🇨🇭 125kw(170ps) Mercedes ...


21.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 авг 23:14Промовирано

PRIKOLKA ZA SHLEP TEMA SLEP

Se prodava prikolka platforma za slep 2016 godina marka tema vo odlic...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Вчера 10:23Промовирано

Opel astra h 2005

OPEL ASTRA H 1.4 CENA PO DOGOVOR


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:06KOMPIJUTER ZA MAZDRA 626

Se prodava kompijuter za mazdra 626 benzin Od 1992god do 1998g


65 €
или предлог цена
Денес 07:13SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:13Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina

🚗 Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:12BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT/"Unikat"

Edinstvena vo MK "Unikat" -Godina na proizvodstvo : 2008 ✅ -Kilomet...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:12MERCEDES C 250 CDI BlueEfficiency UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES C250 CDI AVANTAGARDE 2012 UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE SI...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:52VW CADDY 1.9 TDI 8V UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO DO REGISTRACIA NA M...


5.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:52BMW X1 2.0 D X_DRIVE AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


15.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:52FORD TRANSIT 280S 2.2 TDCI 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TA...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 22:52MERCEDES C 250 CDI BlueEfficiency UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


10.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:52AUDI Q5 3.0 TDI S_LINE QUATTRO UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


17.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:52OPEL MOKKA 1.4 TURBO AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

SE PRODAVAT OPEL MOKKA 1.4 TURBO SO NAJ FULL OPREMA UVEZENO OD SVAJ...


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:52VW TOURAN 2.0 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:51AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S_TRONIK SPORT PAKET UVEZENO OD SVAJCARIA ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:51SEAT ALTEA XL 2.0 TDI 8V UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:51MAZDA 6 2.3 I AVTOMATIK SO STRANSKI DOKUMENTI

SE PRODAVAT MAZADA 6 2.3 BENZIN AVTOMATIK UVEZENO OD SVAJCARIA BEZ...


1.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:51OPEL CORSA E 1.0 TURBO 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


7.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:51MERCEDES GLA 200 CDI 4 MATIC AUTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES GLA 200 CDI 4 MATIC AVTOMATIK UVEZEO OD SVAJCARIA PLATENI...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:51MERCEDES GLA 220 CDI 4 MATIC AUTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES GLA 220 CDI 4 MATIC AUTOMAT 2015 UVEZENO OD SVAJCARIA PLA...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:51MERCEDES C 250CDI 4_MATIC UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES C 250 CDI 4_MATIC AVTOMATIK UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI...


17.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:51Regal Raptor 250 cc

Regal Raptor 250cc 2009 godina registracija do 06.2023 motorot e ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:17Se Prodava Mercedes C220 2004( Redizajn)

Mercedes C220 2004( Redizajn) Registriran do 09.2022 Pominati 260.0...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:59SPANERI NOVI I POLOVNI

Prodavam Novi 20 Komada I Polovni 10 Komada Spaneri Cena za novi 500 ...


499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
500 МКД
Гостивар

Камиони

Вчера 15:40Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:08VLECNA SLUZBA SHLEP SLEP 24/7h

VLECNA SLUZBA POMOS NA PAT VO MK I NADVOR 24/7 078-427/074 078-391/1...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Вчера 14:36Prodavam bmw E60 525dizel

Prodavam bmw E60 525dizel Vo mnogu dobra sostojba avtomatik so klima...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:27C3 pluriel avtomatik so klima, Cabriolet

Se prodava Citroen c3 pluriel kabrio registriran do januar 2023 so is...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:27ZAVESA ZA DJIP LANDROVER FREELANDER

Prodavam zavesa za landrover freelander djip od 98 do 2006 Godina 40 ...


Вчера 14:05FIAT PANDA 4X4 CLIMBING 1.2 BENZIN 2005 GODINA

Se prodava Fiat Panda Climbing 4x4 1.2 Benzin 2005 Godina. Kolata e k...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:03AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

Se prodava audi a6 3.0 tdi quattro vo odlicna sostojba registrirano


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:48  НОВ ОГЛАС

Alarm za avtomobil

Black widow made in USA alarmen sistem za avtomobil so 2 dalinska i h...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46Prodavam.

Kolata e vo perfektna sostojba .skoro e napraven golem servis.od reb...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:20OPEL ASTRA H 1.4 benzin

Se prodavs OPEL ASTRA H 1.4 benzin So ful oprema, klima, bord kompi...


2.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:04ALUMINIUNSKI BANDAZI ZA BME E 46

Se prodavaat aluminiumski bandazi so letni MISHELIN letni gumi 205X55...


Вчера 13:04Audi 1.9 TDI 116ks

Se prodava Audi 1.9 TDI 85kw 116ks kolata e maksimalno zacuvana, serv...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Seat ibiza 1.4 16v

Seat ibiza 1.4 16v 100ks 2002g vo super sostojba servisirana so ful o...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava maski velosiped donesen od Danska

Se prodava malku koristen maski velosiped donesen od Danska, od pozna...


190 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Вчера 13:00MAN 19 463 1996 F2000

Koegel 1997


1 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 12:57  НОВ ОГЛАС

Bandashi i gumi novi krcka za volswagen

Bandashite se vozeni na kombe volswagen transporter samo 500 km i se ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:56Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам