Берово
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD TRANSIT 2.2 TDCI

Godina - 2006 2 stranicni vrati na tovarniot prostor Registrirano ...


4.500 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

28 мај 16:48Fiat Ducato

Fiat Ducato 2.3 jtd multijet 120 ks. Proizvedeno 2007 godina. Nos...


6.500 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

12 мај 09:15Crafter Maxi CH CH

Extra sostojba Sega uvezen od 🇨🇭CH🇨🇭 Euro 5 motor(AdBlue) Sme...


11.700 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

06 мар 13:18IVECO Turbo Daily 35 12

Се продава ЗАЧУВАНО товарно комбе IVECO Turbo Daily 35 12. Година: 1...


1 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

10 авг 20:20Iveco Turbo Daily 3512

Се продава ЗАЧУВАНО товарно комбе IVECO Turbo Daily 35 12. Година: 1...


1 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

30 апр 14:39Se prodava ford tranzit

Se prodava ford tranzit 2003 godina 2.0motor Kombeto e registration d...


1 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

29 ное 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам