Карпош
                   
1094 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon купен за канцелариска ра...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:36Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Monitor Dell PH2422

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, ори...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Drzac za 2 monitori

Prodavam drzac za 2 monitori do 27" marka Gembird so gasni amortizeri...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:42ALIENWERE R4 defekt

Kompjuterot se vklucuva no nema slika. DEFEKT MATICNA PLOCA VO DELO...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:21Bobcat 300

Se prodava nov, neotpakuvan helium miner so 2gb ram. Bobcat 300. Moze...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 15:09Graficka Karta Msi Rx 5700 Xt

Tri graficki komplet 1100 Edna 400


Денес 14:47Komplet RAM CPU i MB za 6 8 12 karti ASRock i BIOSTAR TB250

Нови плочи. Цена за КОМПЛЕТи #1. MB ASRock B450 PRO4 (7VGA) + CPU ...


11.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 14:19Bezzicni tastaturi tastatura

Prodavam novi bezzicni tastaturi so vgradeno gluvce I litiumjonska ba...


Денес 13:58ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00IBM Storage

Се продава IBM Storwize V7000 LFF Dual Control Enclosure,со 24х 8TB 3...


10.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Monitor Dell PH2422

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, ори...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00RAZER TRON Gaming Keyboard Mouse novi

RAZER TRON Gaming Keyboard + Mouse wired novi (detachable left or r...


Денес 11:48Bobcat300 Helium Miner

Minerot ne e nov, koristen e. Cenata e 500 evra. 075262771


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 11:45HP 255 G8 Notebook - Одлична Состојба!

Processor: AMD Ryzen 3 3250U with Radeon Graphics 2.60 GHz RAM: 8.00...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 01:02BOBCAT 300 2GB

Nov neotpakuvan Bobcat 300 so 2GB ram memorija, so antena 4dbi i kabe...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 22:30Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 21:34Monitor Dell UltraSharp U2414H

Продавам монитор Dell UltraSharp U2414H, користен во непушачка просто...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 21:29PRODAVAM RAM 4GB DDR4 GEIL 2400mhz!

Plockata raboti bez nikakov problem se prodava bidejki zemav 2x8gb Za...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:13NVidia ASUS TUF GTX1650 O4GD6-P-GAMING, OC Edition

Продавам графичка ASUS TUF-GTX1650-O4GD6-P-GAMING, OC Edition земана ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 20:14  НОВ ОГЛАС

DELL docking station D1000 nov neotpakuvan

Продавам неотпакуван DELL docking station D1000 Supports up to 2 D...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:38SERIAL EXPRESSCARD/34 54 cardbus notebook DB9 RS-232

Нови кардбас адаптери за лаптоп, со сериски излез MANHATTAN Serial...


950 МКД
или предлог цена
Вчера 17:50Fan novi ventilatori za VGA SAPPHIRE ASUS GIGABYTE MSI

Оригинални SAPPHIRE фанови за графички, некористени - НОВИ (мали коли...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 17:23Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super

Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hard disk mnogu socuvan i brz b...


6.999 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.999 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:50Nano PC desktop mobile kompjuter office

Продавам нови, супермали (13х13х6cm) barebone PC со гаранција 1 годин...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:13Goldshell KD 5 KDA ASIC Miner

Cenata e 9.000 kda, koristen 6 meseci vo mint sostojba.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 15:55Samsung PM981/970 EVO 256GB (OEM NVMe PCIe SSD) M.2 2280

Dojden so nov Thinkpad laptop, vednash zamenet poradi potreba od pove...


2.490 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.490 МКД
Вчера 15:30PC AMD ATHLON 500GB HDD CoolerMaster Gemin II

Athlon 64 x2 4GB RAM DDR2 RADEON 4000 series, so zamenet heatsink -...


2.490 МКД
или предлог цена
- 45 % Попуст
4.490 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:30Dell Kompjuter NOV

Dell optiplex 3080 New Monitor DELL 22" P2222H IPS Full HD (1080p) ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:16MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon купен за канцелариска ра...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:36ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:30ASUS PHOENIX 550 2GB GDDR5

Se prodava graficka ASUS PHOENIX 550 2GB GDDR5 (DisplayPort, HDMI,DVI...


Вчера 09:37PRODAVAM NOVI RIGOVI

Prodavam Dva kompletni rigovi NOVI so GEFORCE RTX.


20.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 09:37RAM DDR3 4GB 12800U ZA PC

Se prodava malce koristena DDR3 4GB ram memorija.


1.000 МКД
или предлог цена
26 јун 23:00Windows 7, 10 Pro

Се продаваат Windows 10 PRO x64 оригинал сериски. Напомена: Не лепе...


1.899 МКД
или предлог цена
26 јун 22:59Windows Server 2012 R2

Se prodava neotvoren Windows Server 2012 R2.


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

26 јун 22:59M.2 SATA 512GB SP

Se prodava nov neotpakuvan M.2 SATA 512GB Silicon Power SP512GBSS3A55...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јун 22:59Monitor i Kompjuter i7 4.4Ghz, GTX 970, 16GB Ram

Prodavam kompjuter i monitor -Intel i7 4790k 4.4Ghz -HyperX Fury ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

26 јун 22:25Modularni PSU novi kabli PCIE SATA MOLEX 5pin 6pin 8pin modu

МОДУЛАРНИ КАБЛИ: 1. 5pin/2MOLEX+SATA - 460ден MOD PERIPHERIAL 5p...


460 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

26 јун 22:16Tastaturi mehanicki. Genesis, Asus, Delux

Asus TUF Gaming K5 RGB Genesis Thor 300 red switch, white light Genes...


26 јун 21:35Cooler Master MasterLiquid 120

MasterLiquid 120


1.199 МКД
или предлог цена
26 јун 21:34Mac mini (Late 2014) So SSD

Prodavam Mac mini (Late 2014) so zamenet disk za ssd. 1.4GHz dual...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

26 јун 12:13HP 255 G8 27K41 BLACK

HP 255 G8 27K41 BLACK EDEN KORISNIK NABAVEN VO NEPTUN MKD POD PISM...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јун 10:37Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам