226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 11:43Промовирано

MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Промовирано

ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 3 MESECA NABAVEN VO S...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:17ASUS 4GB Ram,500GB Hdd,SOCUVAN EXTRA

ASUS 4GB Ram,500GB Hdd,SOCUVAN EXTRA BATERIJA DOBRA IMA I NOV WINDOW...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:38Se prodava Acer aspire D 257 10 inci laptop ispraven

Se prodava Acer mini laptop 10 inci model aspire one D257 ispraven or...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:25Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:13APPLE MACBOOK PRO 13 - extra

Prodavam 4 meseci koristen apple macbook pro i Satechi Aluminium...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:23Think Pad X1 Yoga G2

Prodavam Think Pad X1 Yoga G2 Full pakuvanje bez tragi od korostenje...


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:59НОВ Dell G15 Gaming i5/8GB/RTX3050

Dell G15 5511 Gaming Laptop - 15.6 inch FHD 120Hz Display - Intel Cor...


46.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:55HP 630 i3 I 120GB SSD I 4GB RAM laptop

Продавам користен лаптоп марка ХП модел 630. Лаптопот е со ново ССД и...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:48Acer Swift 3 i5 8gen 8GB RAM 14"FHD 250GB nvme

Продавам користен лаптоп марка Acer, модел SF314-54-511a. Еден корисн...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:48ASUS VivoBook S15 - 15.6", i7 8th gen, 512GB SSD M2,

• Intel Core i7 8th Generation • 4 core processor • 512GB SSD M.2 ...


720 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 авг 15:20DELL Latidude 3510

Skoro nov, 2 meseci koristen, pod garancija od Dell.


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 авг 10:14Macbook 16 Pro, i9, 32gb Ram

MacBook Pro (16-inch, 2019) 2,3 GHz 8-Core Intel Core i9 32 GB 2667...


2.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 авг 08:53OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 11:43Gamer laptop HP i7 so AMD 2GB graficka

Gamer laptop HP so i7 ptocesor i graficka AMD 2GB


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 10:44Sony Vaio 13.3HD Touchscreen, 32GB mSata +160HDD

Продавам користен лаптоп марка Сони, модел SVT13124CXS. Цена 7500мкд ...


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 09:36Lenovo Thinkpad T430 i7 I 8GB RAM I 250SSD Win10

Продавам користен лаптоп леново, модел т430. Лаптопот е генерално во ...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 06:57СЕ ПРОДАВА DELL Inspiron 15 - 3000 series

🚨СЕ ПРОДАВА🚨 DELL Inspiron 15 - 3000 series Процесор: Intel i5 ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 20:08Lenovo ThinkPad T450

Kompletno ispraven Lenovo ThinkPad T450 CPU i5, 8GB RAM, SSD 240GB


12.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 19:23Dell Inspiron 7577 15" 4K i7 7700 16GB 512GB GTX 1060 gaming

Prodavam odlicen gaming laptop Dell Inspiron 7577 Ekran: 15.6" 4K/...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 18:27HP ProBook slim 13,3 4GB Ram perfekten laptop

HP ProBook slim 13,3 4GB Ram 320 hard disk perfekten laptop so WINDO...


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 17:23Laptop Asus ZenBook UX430UAR

Asus ZenBook UX430UAR Display: 14'' 1920x1080 IPS CPU: Intel Core...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 16:20Medion,17Inchi,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super

Medion,17Inchi,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super Laptopot e mno...


7.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 15:21OTKUPUVAM LAPTOPI OTKUP LAPTOPOVI KUPUVAM LAPTOP neispravni

Vrsime otkup na laptopi. - Novi i polovni do 9 godini stari. - Isp...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 10:40Gamer laptop dell i3 so geforce 940 graficka

Prodavam gejmerski laptop dell i3 so nvidia geforce 940 graficka


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 10:21Ultra slim laptop DELL i5 so svetlecka tastatura moze zamena

Prodavam dell laptop i5 so osvetlena tastatura moze zamena za laptop ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 10:20Dell Latitude E7240 Ultrabook ( i7 4th Gen/8 GB/128 GB SSD)

Se prodava Dell Latitude E7240 Ultrabook, 12.5'' display,procesor In...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 18:58MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Se prodava laptop

Работат сите програми, секоја година е редовно сервисиран, чистен од ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 15:57Se prodava ASUS X543 MA

Се продава скоро нов ASUS X543 MA 4 GB RAM, 250 GB SSD


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 10:42Se prodava Acer laptop

🔥💻Продавам одлично сочуван Лаптоп, 4 часа батерија 🔥 Работат сите ...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 02:47Se prodava Hp laptop 15.6 inca model.compag 6730 s

Se prodava hp laptop mod.compag 6730s 500 hdd 4 gb ram drzi baterija ...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 12:21Se prodava Asus laptop 15.6 inca mod.K50 IJ ispraven

So prodava super socuvan Asus laptop 4 gb ram 500hdd orginal polnac b...


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:27Nov hard gamer laptop acer i5 so geforce gtx960

Prodavam nov gamer laptop acer carbon so i5 procesor i graficka gefor...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 19:34Dell Latitude E6500 za delovi

Продавам делови за Dell Latitude E6500.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 20:20Se prodava mini laptop skolski 10 inca ispraven

Se prodava mini laptop 10 inca ispraven ssd disc drzi baterija cena...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 14:58Gamer laptop HP i3 so graficka gefofce 4GB

Neotpakuvan laptop HP i3 so geforce graficka od 4GB


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 јул 15:28Laptop acer i5

Prodavam malku koristen kako nov laptop acer i5


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 јул 15:26Gamer laptop dell i5 so graficka Nvidia geforce 2GB

Gamer laptop dell i5 so Nvidia Geforce 2GB graficka


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 јул 15:26Nekoristen gamer laptop lenovo i5 so AMD Radeon R7 4GB DDR5

Prodadavam nov nekoristen gamer laptop lenovo so i5 procesor i 2 graf...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 јул 15:25Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


1.390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 јул 14:38Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам