Подкатегорија:
                   
60 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Whirpool грејна плотна вградлива, шпорет како нова

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Се продава епте...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:40Продавам бела техника

Продавам бела техника во исправна состојба: -телевизори -фрижидер ...


По Договор
или предлог цена
08 авг 18:13Nov Delimano edesia 5* cooker

Se prodava Delimano edesia 5* cooker - sodrzi 8 funkcii i nacini na g...


2.900 МКД
или предлог цена
08 авг 10:21Parocistac nov

Mnogu malku koristen


2.200 МКД
или предлог цена
07 авг 23:08Aparatce protiv gluvci i stetnici

Se prodava aparatce protiv stetnici. Isprobano, deluva.... Feature...


500 МКД
или предлог цена
07 авг 10:18El.protocna cesma 3kw so TUS- ТУШ zidna iI na umiivalnik.

Prodavame zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (D...


2 €
или предлог цена
02 авг 12:20Boks za razladuvanje

Prodavam nov boks za razladuvanje marka Iglo, mnogu kvaliteten 51lita...


230 €
или предлог цена
27 јул 15:47Машина за сушење алишта Ариѕтон

Потполно исправна веднаш употреблива


7.000 €
или предлог цена
26 јул 22:2350 lit. Frizider.

Prepraveno za obicno ladenje. Ispravno.


2.000 МКД
или предлог цена
07 јул 07:54Nov Sinbo blender

Nov neotvoren Brend Sinbo Prakam so kargo I aparat za krofni nov n...


1.700 МКД
или предлог цена
22 јун 13:25VENTILATOR - TURBINA GOLEMI I MALI

PRODAVAM VENTILATORI GOLEMI I MALI, VISOK I NIZOK PRITISOK. VENTILATO...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 21:34CIRKULAR 2.2KW

Prodavam trofazen cirkular 2.2kw na postolje vo ispravna sostojba


9.000 €
или предлог цена
10 мај 14:08Bagat masina za sienje

Se prodava vo ispravna sostojba Svonete na 071317 588 hilda


2.000 МКД
или предлог цена
25 апр 17:03Parocistac

Kako nov , dezinficira sekakvi povrsini, korisen za dom so mali deca


3.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 МКД
03 апр 17:18Половни бојлери од 5 и 10 литри

Се продаваат: 1. бојлерче од 5 литри на Динамо -Хит 600 ден 2.бојл...


600 МКД
или предлог цена
01 апр 13:04Nov Nutribulet od top shop

Nov Nutribulet Od top shop Zapakuvan neotvoren Prakam so kargo ...


4.000 МКД
или предлог цена
25 мар 00:43Печка на пелети

Продавам печка на пелети користена 1 година. 8мица на Алфа План ...


По Договор
или предлог цена
13 мар 19:59Sokovnik Gorenje

Prodavam sokovnik Gorenje -Juicer JC 900E, 2-3 pati upotreben.


3.000 МКД
или предлог цена
08 мар 08:59Odvlaznuvac apsorber na vlaga samo na 071/806-009

GORENJE D16M одвлажнувач (апсорбер на влага) . Samo na telefon 071806...


8.000 МКД
или предлог цена
25 фев 15:27Masini za perenje *ISPRAVNI*

Gorenje 100% ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
23 фев 08:51Sokovnik

Malku koristen


1.000 МКД
или предлог цена
18 фев 19:36Aparat za krofni Nov

Nov neotvoren i nekoristen Pece od dvete strani


1.200 МКД
или предлог цена
09 фев 21:52Proda am radiator

Prodavam radiator za greenje 2000 w nof ne pusten vo opsto radiatorot...


2.000 МКД
или предлог цена
08 фев 20:29Masina za sienje BAGAT - JADRANKA1

Prodavam odlicno zacuvana masina za sienje Bagat.Masinata e mnogu mal...


3.000 МКД
или предлог цена
11 јан 21:10Нова вага

Се продава нова вага. Цена по договор. Тел 076 341 141


По Договор
или предлог цена
06 јан 11:24Се продава замрзнувач

Се продава користен замрзнувач. Цена по договор. Тел 076 341 141


По Договор
или предлог цена
06 јан 11:19Prodavam nov Delimano dodatok za blendiranje!

Prodavam nov neupotreben Delimano staklen sad za blendiranje namenet ...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јан 20:43Espresso Kafemat Hausberg NOV

Prodavam Espresso Kafemat Hausberg Nov So Garancija 2 godini


3.000 МКД
или предлог цена
04 јан 15:38Vaga

Prodavam vaga so tegovite 1800den


1.800 МКД
или предлог цена
24 дек 08:28prodavam motori za frizidrer

prodavam dva motora za frizider vo ispravna sostojba skoro novi odlic...


1 €
или предлог цена
23 дек 20:46Masina za perenje Quadro WM 10047c delovi

Delovi za masina za perenje Quadro WM 10047 C.Motorot e prodaden Tel...


По Договор
или предлог цена
19 дек 10:41Philips Sokovnik

Odlicno socuvan sokovnik,ima uste 1 godina garancija,kupen od Neptun(...


4.000 МКД
или предлог цена
01 ное 20:42BAGAT masina za shienje

Bez grebnatinka, mn malce koristena staklo zachuvana.... Cena po dog...


По Договор
или предлог цена
09 окт 13:09Prodavam ventilator

Prodavam ventilator so timer do 120 minuti visina 45 sirina40 sm ven...


1.800 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:06Bagat masina

Se prodava ispravna masina za sienje KONTAKT TEL 077 619 063


3.000 МКД
или предлог цена
26 авг 16:10Elektr..Protocni CESMI,cesma(Delimano)3kw

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 €
или предлог цена
15 јул 07:31Правосмукалка за пепел AGRINA

🟩Правосмукалка за пепел AGRINA К – 800W🟩 ☑️ Карактеристики и предн...


2.300 МКД
или предлог цена
04 јун 08:51Алфа Плам Правосмукалки / Alfa Plam Pravosmukalki

🟥 Алфа Плам 🟥 ☑️ Правосмукалка за пепел ☑️ 5 слојна заштита ☑️ Изд...


3.300 МКД
или предлог цена
04 јун 08:51Protocna cesma-bojler za na zid so zastita od struen udar.

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (D...


1 €
или предлог цена
31 мај 15:20Protocna cesma so vgradena zastita od struen udar

Prodavam protocni cesmi za topla voda za na zid so fleksibilno crevo...


1 €
или предлог цена
31 мај 10:57Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам