Неготино
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Scania R480

Се продава цистерна Scania R480 2012год, со поминати 450000км. За...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 00:45Iveco EuroCargo Slep

Се продава шлеп Iveco Euro Cargo, регистриран до 07.2022 година. Ками...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 00:45gumi 17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI 235/75R17,5 245/70R19,5 FULDA SE GUMITE OD ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 08:30Novi slovenski lanci za sneg

Се продаваат нови, словенски ланци за снег, за камион и неупотребени....


150 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

27 јун 16:52Daf xf 410

Daf xf 410 2006god racen menuvac 075749259


8.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

24 јун 22:06Bufer guma so lager i lezisteto na kardanot DAF

Za daf 6x2 troosovinec


150 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

20 јун 14:19Delovi za DAF XF 105

Prodavam novi delovi za Daf Kaisi komplet 20€ Semiring za radalica...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

20 јун 14:19Iveco trucker 8x4 450

Се продава 40 тонско возило, Iveco Trucker 8x4 450. Година на прои...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

19 јун 12:08Motor mercedes 280 k.s.

Motor mercedes 280 k.s. OM 422


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

19 јун 07:29Volvo F-12

Volvo F-12 405 k.s. 1993 god. Komplet na federi Ekstra sostojba


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

18 јун 21:19DELOVI ZA DAF XF105 EURO 5

Се продава нов хидрауличен клип за кабина Цена 7000 денара


7.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Камиони

18 јун 09:28IVECO SKANIJA MERCEDES VOLVO MAN RENO DAF NISAN OPEL TAM FAP

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika , bakar i niv...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 јун 10:18MERCEDES VARIO KIPER

SE PRODAVA MERCEDES VARIO KIPER INFO NA BROJ 076667777


23.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

15 јун 19:23Iveco STRALIS 450

Se prodava Iveco Stralis 450 euro 5, od 2008 god,so realini 870.000...


999 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

13 јун 12:54VOLVO f10

Volvo f10 Retarder Gumi dobri Na federi napred i nazad Registrir...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

13 јун 11:11Lev retrovizor, kapacki za maglenki i novo crevo za vebasto

Се продава нов хидрауличен клип за кабина за DAF EURO 5, лев ретровиз...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

08 јун 19:03Delovi za Iveco Stralis 420 euro 5

Se za iveco stralis 420 euro 5 Motor Menuvac avtomatik so retarder In...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

07 јун 11:10Motor za iveco stralis

Motor za iveco stralis 420 konjski sili euro 5 Ima pominato 1100000 k...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

07 јун 11:10webasto

kompletno vebasto so site relinja termostat samo da se prikluci na st...


250 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

04 јун 10:46ADR daski

Se prodavaat ADR daski Cena: 30 evra edna


30 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

02 јун 13:50RETROVIZOR ZA IVEKO

NOVI NE NAMESTENI CENATA E ZAKOMPLET


6.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Камиони

02 јун 09:54Scania 113 320

Kontakt na +389 76201333 Kontakt na +389 76201333 Kontakt na +389 7...


16.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

01 јун 13:13Se prodava Mercedes Actros 2640 6x4

Mercedes Actros 2640 6x4 Kiper. 2000god. Vo odlica sastojba, registri...


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

01 јун 08:53Se prodava Cisterna MAN TGA 26.460

Se prodava MAN TGA 26.460 2001GOD. Registriran cela godina, novi gumi...


19.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

01 јун 08:51Se prodava MAN Kiper 6x4

Man Kiper 26 272 1993god.


12.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

01 јун 08:36MAN

Se prodava.


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

28 мај 07:49Se prodava SCANIA P400 2013 god.

Se prodava SCANIA P400 2013 god. Voziloto e so desen volan i ima pom...


39.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

21 мај 13:00LEV I PREDEN RETROVIZOR ZA VOLVO EURO 3,4 i 5

Се продава ретровизор кои одговара на Volvo euro 3,4 и 5 и НОВ преден...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:15Volvo euro6 I Shmitz poluprikolka

Se prodavaat komplet Volvo euro6 i Shmitz Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

09 мај 14:53Dizalica 20t

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

08 мај 20:55Kupuvam VOLVO za delovi

Kupuvam cel kamion volvo euro 3,4,5 za delovi


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

08 мај 20:1220t Digalka

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

05 мај 19:4020t Digalka

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

02 мај 11:1420t Digalka

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

25 апр 19:58Mercedes 1844 Mega

Vo vozna sostojba 2007G Euro 5 Kontakt na +389 76201333


13.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 апр 23:54Cisterna 8t za voda

Cisterna od fap 8t za voda Samo cisterna !!


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

01 апр 21:07Volvo fh12 440

Full servis tehnicki i zelen karton Info 075 666 009


14.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

24 мар 11:00MAN TGX 440 2009

Full servis so tehnicki i zelen karton Info na tel 075 666 009


14.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

24 мар 11:00VOLVO FH 420 MEGA

VOLVO FH 420 MEGA , 2006god. avtomtik, 6 novi gumi , vo perfektna sos...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

20 мар 00:17IVECO STRALIS EURO 5

IVECO STRALIS EURO 5 avtomatik, retarder, 2008god. novi gumi, vo top ...


8.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

19 мар 23:39Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам