Кичево
                   
740 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Astra h 1.9 CDTI 2009 god. Automatik

Astra h 1.9 cdti 120 ks kopce Sport ,Automatik tip tronic 2009 god ...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.999 €
Кичево

Автомобили

Денес 01:08Bmw 530d

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 01:05Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:35Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:33Audi A6 1.8T

Registracija cela godina Napraven e golem servis rebrast ulje i fil...


1.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:46Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god

Se prodava Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god ispravna sostojba pali vozi Bez ...


1.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.450 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:45Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


3.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:29Suzuki Maruti benz plin

novi zimski gumi atest plin pali vozi registrirano premnogu ekonomicno


799 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Кичево

Автомобили

Вчера 19:53Bmw X5 3.5i twin turbo 2014 so 138.000 km uvezen od Usa

Prodavam dzip BMW X5 3.5i twin turbo 2014 godina , so 138.000 km. ...


36.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
39.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 19:16Mercedes ML 300 CDI 2011 god - uvezen od CH top sostojba

Prodavam Mercedes ML 300 cdi (noviot motor) 4 matic blue efficiency ...


14.900 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
17.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 19:16BMW E61 525d

Bmw e super ocuvano bez nikakva maana, na nego ima 19” bandazi so let...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

IBIZA 1.4 TDI 2008

Seat Ibiza 1.4.TDI 2008 uvoz Holandija donesena so vozenje,


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.850 €
Кичево

Автомобили

Вчера 17:35MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL 163 KS 2009 GOD 198000 KM NAJVISOKO NIVO NA OPREM...


5.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:29AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:18VW Passat B8 / 1.6 TDI

Se prodava passat b8 / 1.6 TDI - 120hp . Vo predobra sostojba ! So f...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:54  НОВ ОГЛАС

Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:44CITROEN JUMPY 2.0 HDI 160 ps 8+1

Se prodavat Citroen Jumpy 8+1 Registriran do 08.2023 2012 Novi gumi S...


13 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:44Nisan micra1.5 dci

Se prodava nisan micra 1.5 dci donesena od swajcarija so pominati 700...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:36Opel Calibra 2.0

Se prodava Opel Kalibra 2.0 benzin/plin atest, registrirana e do 07.2...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:29Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:29Passat 110ks

Vozilo domakiski cuvano i registrirano cela godina info na tel 078 37...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:17Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Mitsubishi outlander 2.0 benzin plin

Mitsubishi 4x4 2.0 benzin dizna plin so atest Fabricki zatemneti sta...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:39Audi 80 b4 benzin plin

Audito e vo besprekorna sostojba Za povejce informacii na 077 520 8...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:39FORD FIESTA 1.25 16V TREND

FORD FIESTA 1.25 16V, 82 KS , MODEL 2009, NOV UVOZ OD SVAJCARIJA, PLA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:30NISSAN QASHQAI 1.5 DCI IWAY-09

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI I-WAY, 106 KS, 2009 GOD, NOV UVOZ OD SVAJCARIJ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:30BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:27Renault scenic 2

Komplet servisirano, ulje, filter za gorivo, rebrast kais, zategaci, ...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:25lada niva 1.7i 2002gid

vi dobra sostojba benzin plin so dizna ne registrirana


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:53Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR. Barajte na ovoj br....


3.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:24Se prodava Golf 5 2.0 tdi

Golf 5 2.0 tdi. Napraven golem,mal servis sreden vo odlcna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:31Ford focus reg so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi

Ford focus reg cel god so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Кичево

Автомобили

04 фев 23:46Mercedes E320 4 MATIC

Mercedes E320 4 MATIC reg cel god so plin atest foli atest 4 novi gum...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 23:45Delovi za SUZUKI VITARA

Sekakvi delovi za suzuki vitara 1.6


333 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 20:51Seat leon 2.0 tdi

servisirano zacuvano novi zimski gumi top kontakt. 070329878 !!!!!...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 19:14BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 19:03Prodava citroen xsara

Se prodava citroen xsara 16 benzin Istecena registracija Dva seta g...


10 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 17:29JEEP GRAND CHEROKEE 5.2 V8 EXTRA SOSTOJBA DZIP

Offroad podvozje Offroad gumi Americki amortizeri Plin atest so di...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 16:04PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007

Pezoto e kompletno vo ispravna sostojba Aluminiumski bandazi Realni...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 16:04Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам