Аеродром
                   
622 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Distributer za niz Makedonija

Нудиме работа за дистрибутер низ источна Македонија 3 пати неделно со...


24 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 10:16GIRO BIZNIS

BARAME PARTNER SO MALA INVESTICIJ ZA GIRO DUKAN.ODLICNA ZARABOTKA.Z...


2.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.500 €
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 10:00Se baraat rabotnici vo Avtoperalna

Se baraat rabotnici vo avtoperalna vo naselba Aerodrom...Plata po dog...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 09:14NUDAM RABOTA za Zidari i Tesari !!!!

Imam potreba od zidaro tesari, za podolg vremenski period !! Pozeln...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 08:58Baram rabota!!!

Bilo kakva .... Imam zavrseno Angliski , Sredno Medicinsko... 38 god ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Денес 00:47Se Bara Rabota !!!

Bilo Kakva ..... Iskustvo vo : Prodazba , Telemarketing , so deca ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Денес 00:46Se Bara Zena --- Domakinka , za odrzuvanje stan , N. Liisice

Se Bara Zena -- Domkinka , za Generalka i Odrzuvanje na mal stan vo ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 00:46Se Bara , Assistent/ka , Ticket Closer !!!!

Baram Assssistent , "" Ticket Closer"" ... Potrebno e Iskustvo vo Pr...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 00:46Baram rabota kako Dadilka ili Bejbisiter !!

Zena , 38god , od nas. Aerodrom , Imam zavrseno Visoko obrazovanie...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Денес 00:46Se baraat dervojki za Rabota !!!

Se Baraat , Otvoreni , Komunikativni , Atraktivni devojki za rabota ...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 00:45Devojki za fotomodeli

Golden girls Ima potreba od devojki za fotomodeli, hostesi I prezanta...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 18:00Дадилка бара работа

Пензионирана воспитувачка од градинка, со долгогодишно искуство и пре...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Вчера 17:16Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:51Distributer vo Skopje

Компанија има потреба за дистрибутер на весници и списанија во Скопје...


21 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:59Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Se baraat pomosnici i majstori za gips karton i moleraj

Se baraat pomosnici i majstori so i bez rabotno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:32Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis

Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis so ISKUSTVO Plata 500e nas...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:08se bara personal za rabota

Personal za rabota:pomosnici vo kujna,sadoperaci i higienicari


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:04Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 01:38Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071271 ...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

02 окт 19:51Barame kelneri / kelnerki

Barame kelneri/ki i shankeri za rabota vo riben restoran vo Michurin ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 окт 17:34Barame personal za restoran

Barame gotvachi, kelneri/kelnerki, shankeri, salaterki i higienichark...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 окт 16:12Vozac so E-kat cerada so MK dokumenti

kratki turi info na mob


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 окт 15:01Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri

Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri so iskustvo ko...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 окт 13:17Такси фирма има потреба од возачи

Такси фирма бара возачи, за возила под рента 071345540


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 окт 12:40Превод и обработка на податоци

Доколку Ви е потребна помош, ќе Ви помогнеме при: - Изработка на к...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

02 окт 10:17Продавачка за во Пекара

Се бара продавачка за во пекара со локација во населба Аеродром ( поз...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 17:48Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 15:53Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 15:53CITY LOGISTIC GROUP BARA RABOTNICI ZA OBEZBEDUVANJE

Renomirana agencija za obezbeduvanje City Logistic Group, poradi zgol...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 13:53LA PIZZA VRABOTUVA!

Poradi zgolemen obem na rabota timot na La Pizza vrabotuva picmajstor...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 13:21vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka,opst rabotnik so rabotno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 12:57GIRO MAJSTOR

GIRO MAJSTOR VO AERODROM.PRIJAVENI.DNEVNICA 1500 DEN..OBROK.OSIGURANI...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 10:43MAJSTOR ZA STIPSKA PASTRMAJLIJA

Se bara majstor za stipska pastrmajlija.majstor sto ja znae stipskata...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 10:43Транспортна фирма од Скопје бара службеник за работа на пози

Транспортна фирма од Скопје бара службеник за работа на позиција тран...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 04:05Baram majstor za bosanki i pecivo

Пекара има потреба од мајстор за босанки/лепињи и пециво. Недела сло...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14Baram majstor za lajbici, lepinji

Пекара има потреба од мајстор за изработка на лајбици, питарки и пеци...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14Pekara ima potreba od prodavacka

Пекара во Аеродром има потреба од продавачка. Се работи во прва смена...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам