Аеродром
                           
7264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Наместен Стан во Аеродром / Fully Furnished Apartment

ИЗНАМЈУВАЊЕ: Целосно наместен стан од 65м и квадратни со централно гр...


375 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

10 авг 00:52Промовирано

Стан во Cevahir Sky City 63m2

Се издава комплетно луксузно наместен стан во Џевахир кула Ц, на 31 ...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

13 авг 06:36Промовирано

Iznajmuvam stan za kratok i dolg smestaj

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina (...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

01 авг 15:37Промовирано

Se izdava nov trosoben namesten stan 70m2

Se izdava nov trosoben, namesten stan od 70m2 vo malite zgradi naspro...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 21:44Продавам плац во Волково 600м2

Се продава убав плац во Волково 585м2, со објект од 40м2 на него, за ...


33.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 21:18Se izdava stan/sprat od kukja

Se izdava luksuzno namesten sprat od kukja vo nas. Lisice. Stanot e s...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 20:55izdavam stan tri biseri

izdavam komplet namesten stan kaj tri biseri vo zgradite so pogled na...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 20:54Се продава земјиште

Се продава нива,земјиште вон Оризари кај затворот.Кон/тел 070631103 ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:37СТАН 60М2 СТАР АЕРОДРОМ

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН СТАН ОД 60м2 ВО ЗГРАДА, НОВА ГРАДБА ОД 2020 ГОД, ...


95.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:14  НОВ ОГЛАС

KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:12Се издава стан во Стар Аеродром

Опремен стан 31м2 во Аеродром (поликлиника Ј. Сандански). Се изнајму...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:02  НОВ ОГЛАС

Изнајмувам гарсоњера во Аеродром позади Палма

Се изнајмува гарсоњера во Аеродром позади слаткарница Палма на 3-ти к...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 18:16  НОВ ОГЛАС

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

Se izdava dvosoben namesten stan vo Aerodrom. *56m2 *Renoviran *I...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:53Biser

Se iznajmuva dukan vo T.C. Biser.


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 17:51SE IZDAVA PLAC BULEVAR SRBIJA

SE IZDAVA BUL. SRBIJA PLAC 500M2 NA SAMIOT BULEVAR POVICI OD 09:00 ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:30  НОВ ОГЛАС

STAN NA DEN (garsonjeri, ednosobni,dvosobni,trosobni)

IZDAVAME stanovi na den, komplet namesteni za vasite gosti ili sorabo...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:30GARSONJERA, APARTMAN, PRENOKJISTE, KRATOK PRESTOJ

IZDAVAM namestena garsonjera za kratok ili dneven prestoj so kabelska...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:30Deloven prostor.

Se izdava deloven prostor vo Lisice na glavna ulica so sopstven parki...


1 €
или предлог цена
Денес 17:29Se izdava garsonjera vo Micurin

Se izdava namestena garsonjera vo Micurin, vo blizina na zeleznicka, ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:17Iznajmuvame sobi vo stan vo Aerodrom

Vo 3 soben stan se iznajmuva soba za kulturna zenska osoba Vo dvete s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Денес 17:06СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - CEVAHIR SKY CITY

ШИФРА: 1344R ЦЕНА: 280€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:58  НОВ ОГЛАС

Se prodava kompletno namesten stan vo Aerodrom pozadi Vero

Se prodava stan vo Aerodrom,pozadi Vero.Stanot e 66m2 so Dnevna,spaln...


85.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:53Stan od 66m2 vo Aerodrom

Се продава наместен стан од 66м2 во близина на школото Браќа Миладино...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:52  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan

Се издава стан луксузно опремен во аеродром до поликлиника Јане Санда...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:47Se prodava trosoben stan 66m2 vo Aerodrom pozadi Vero

s 685 Se prodava stan 66m2 , so 2 spalni sobi.Na 5 kat od 5.Nema l...


85.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:40  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan 35m2 vo CENTAR

Се издава нов стан на ул. 50та Дивизија бр.29 Скопје. Станот е компл...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:22Se prodava trosoben 81m2 vo Aerodrom pozadi Kapitol

s 660 Se prodava kompletno renoviran stan,81m2, so 2 spalni sobi.N...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:21Se izdava namesten stan vo Centar, 43m2, do nova zeleznicka

Sloboden od 1vi Oktomvri. Se izdava kompletno namesten stan vo cen...


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:49Izdavam namesten stan vo aerodrom

Izdavam namesten stan vo aerodrom so klima lift parno i pogled na var...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:28Namesten stan vo Aerodrom do Capitol

Stanot raspolaga so dve spalni sobi, hodnik, kupatilo, logjija, dneve...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:24СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Се издава реновиран наместен стан во населба Аеродром на ул. Владим...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:17Se iznajmuva stan vo Kompleks Urban Garden

Se iznajmuva stan vo Komleksot Urban Garden, vo blizina na Amerikan k...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:10Se iznajmuva stan vo Aerodrom Skopje

Se iznajmuva stan od 74m2 namesten na vtori sprat i odlicna lokacija ...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:00  НОВ ОГЛАС

Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:43Гаража

Се издава паркинг место во подземна гаража близу Equilibrium на улица...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 14:08Продавам плац на патот Горно - Долно Лисиче

Продавам плац на патот Горно - Долно Лисиче 853 м2, чист имотен лист


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:00KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:36Se izdava odlicen dvosoben stan vo porta Aerodrom

Agencija izdava super dvosoben stan vo porta Aerodrom.Stanot e na 3/8...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:30PLACEVI VO LISICE SO ODVOD, DOVOD,STRUJA I MARKICA ZA GRADEN

Placot e 4 000 m2 no moze da se podeli vo zavisnost od vasite potrebi...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:26PRODAVAM NOVA KUKJA VO LISICE

Prodavam nova kukja vo Lisice


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:26СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО АЕРОДРОМ

Се издава 2-собен стан 48М2 во Аеродром, Urban Garden. Станот е намес...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:21  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka vo Lisice

Prodavam kuka vo Lisice na Gorgi Kapcev blizu do avtobuska stanica po...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:12Se prodava stan od 99m2 vo Aerodrom-Djevahir Sky City

Се продава стан од 99м2,со три спални соби и два тоалета во Аеродром-...


143.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:12Страна 1 од 182

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам