Аеродром
                   
298 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLACEVI VO LISICE SO ODVOD, DOVOD,STRUJA I MARKICA ZA GRADEN

Placot e 4 000 m2 no moze da se podeli vo zavisnost od vasite potrebi...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:57Продавам плац на патот Горно - Долно Лисиче

Продавам плац на патот Горно - Долно Лисиче 853 м2, чист имотен лист


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:29Odlicna lokacija na sam avtopad plac niva kukja

Odlicen Palc se prodava na sam avtopat Katlanovo kon Skopje so . Ima ...


23 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 11:05Ždanec

Se prodava plac vo Źdanec so dve markici za gradenje,moze i da se del...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:32Продавам плац во Волково 600м2

Се продава убав плац во Волково 585м2, со објект од 40м2 на него, за ...


33.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 07:13Plac vo s.Radozda-Struga

Se prodava plac vo Elen Kamen, 1330 m2, vo blizina na selo Radozda. ...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 19:04Niva/nivi-plac/placevi kacanicki pat vizbegovo

Se prodavaat placevi na poveke lokacii vo vizbegovo Nivite se so cist...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 12:26Niva/plac vo vizbegovo/kacanicki pat

Se prodava niva na kacanicki pat pozadi benziskata DIZEL....placot is...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 12:25Niva/plac vo vizbegovo/kacanicki pat

Se prodava plac vo vizbegovo ,oblast stitinje 1675m2 K.P 2519


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 12:24Plac vo dolno lisice so imoten list 958m2 ili 479m2

Se prodavaat dva placa vkupno 958m2, a moze da se kupi eden plac 479m...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 12:06ПЛАЦ КАРШИ ОХИС НА ГЛ.УЛИЦА 3868 М2

АГЕНЦИЈА МИЛЕНИУМ КОМ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 3868 М2 КАРШИ ОХИС , ПЛАЦОТ ИЗЛ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 11:41ПЛАЦ ВО ГОРНО ЛИСИЧЕ

СЕ ПРОДАВА ВО ГОРНО ЛИСИЧЕ, ПЛАЦ 300 М2 СО СТРУЈА, ГРАДСКИ ВОДОВОД ИМ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 11:41Plac vo lisice

430 m2 na ul gorgi kapcev..Dejan 077868814


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 18:10се продава плац

Се продава плац во населба Лисиче 300м/2 на две улици, главна и споре...


33.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 17:32prodavam plac vo dolno lisice so cista dokumentacija

placot e so struja voda odvod asvalt ima cista dukomentacija moze ve...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 07:09Prodavam plac Usje

Prodavam plac 5000 m2...Usje nad Global..legalni dokumenti.....076-54...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 20:42продажба на плац

Се продава градежно земјиште во индустриска зона Пинтија, спроти 400 ...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 14:50Се продава земјиште

Се продава нива,земјиште вон Оризари кај затворот.Кон/тел 070631103 ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 19:37SE IZDAVA PLAC BULEVAR SRBIJA

SE IZDAVA BUL. SRBIJA PLAC 500M2 NA SAMIOT BULEVAR POVICI OD 09:00 ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 17:30Се продава плац

Се продава плац во Волково на одлична локација со површина од 572 мет...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 12:31***Plac vo gorno Lisice 2067m2 so objekt***

Prodavam zemjiste vo Gorno Lisice vo mestoto vikano Ograda koe se nao...


17 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 23:42Prodavam niva vo Katlanovo

Prodavam niva vo Katlanovo vo blizina na DZAMIJATA blisku do patot za...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 21:55Prodavam niva

Se prodava niva vo Katlanovo nad avtopatot pred Benziskata na Okta vo...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 21:54Prodavam niva

Se prodava niva vo Katlanovo vo pravec na Veles od levata strana vedn...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 21:54Prodavam niva vo Katlanovo

Prodavam nivi vo Katlanovo, Katastarska Opstina: Katlanovo Katastars...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 21:54Prodavam niva vo Blace

Se prodava niva vo katlanovsko Blace do pat so pristap i vlez od sit...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 21:54Prodavam niva

Se prodava niva vo Katlanovo vo pravec na veles vednas do avtopatot o...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 21:54Niva pogodna za fotovoltaici 16100 m2

Se prodava niva vo Opstina Ilinden. Eden sopstvenik, pristapen tampon...


6 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 16:39Prodavam dva placovi vo gorno lisice

Prodavam dva placovi vo gorno lisice edniot e 2000m2 drugiot e 500m2 ...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 09:37Prodavam niva vo Dracevo 810m2

Prodavam niva vo Dracevo 810m2 Kaj prugite patot Za Dolno Lisice so i...


13.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 08:17PLAC VO INDUSTRISKA ZONA LISICE

Se prodava plac 3300 kvadratni metra, na glaven pat Gorno- Dolno Lisi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 17:41PLAC KAJ ZLATNO BURE-KUCKOVO 350m2

SE PRODAVA PLAC OD 345 m2 PRED KUCKOVO NA PATOT KOJ ODI PREMA ZLATNO ...


15.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 10:54PLAC ZA GRADBA VO LISICE -A2

Plac za gradba vo Lisice - A2 vo neposredna blizina na Crkvata so sle...


180.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 07:30Prodavam nivi

Prodavam nivi vo Kriva Palanka. Cena po dogovor Tel.072 712 684


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 13:29SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE

SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE 1250m2 cena 35evra za m2. KONTAKT ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 12:58ITNO EXTRA PLAC VO LISICE

Prodavam plac vo Dolno Lisice na 1 km od Dracevo na glavna ulica 400...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 11:45Продавам нива во Чатал, Долно Лисиче

Продавам нива за секаква намена - обработување или градење. Има струј...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 22:18Plac vo Dolno Lisice ograden so kapija

Prodavam Plac ograden so kapija vo dolno lisice. So cist imoten list...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 15:24Se prodava niva-lozje vo Orizari

INFORMACII ISKLUCIVO NA 070361010 INFORMACII ISKLUCIVO NA 070361010 ...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 17:42Se prodava plac vo Volkovo

Plac 520 m2 vo blizina na novata gradinka vo Volkovo Za poveke infor...


33.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 12:09Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам