Подкатегорија:
                   
143 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masa za 12 osobi

Masa od edno parce drvo ,indiska -vid na drvo -tikovina,kombinacija s...


650 €
или предлог цена
24 јан 07:51Дизајнерски столици

Еко кожа - метал 2 бројки Цената е по бројка


49 €
или предлог цена
12 јан 16:47PRODAVAM 6 TRPEZARISKI STOLICI

Stolicite se mnogu malku koristeni i vo odlicna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
26 ное 18:31Мебел разно

Се продава мебел двосед тросед масиче шифоњер наткасна за тв огледало...


1 €
или предлог цена
30 окт 13:00Ресторански маси 80×80 во одлична состојба и поволно

Продавам дрвени квалитетни ресторански маси 80 × 80 во одлична состој...


1 €
или предлог цена
15 окт 10:01Трпезариска маса со шест столици

Се продава маса од масивно дрво со шест столици по цена од 7000 денар...


6.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 23:31Se iznajmuvaat Konjopoi Masi

se iznajmuvat konjopoi , masi za sekakov vid veselba


250 МКД
или предлог цена
11 сеп 12:07Продавам маса

Продавам дневна клуб маса.


3.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 13:24Se prodavaat klub masicki od nikel i mesing

Се продаваат клуб масички од никел и месинг. Стакло или гранитна плоч...


70 €
или предлог цена
03 сеп 12:45Masa Duborez

Masata e nova ne koristena unikat, racno e rezbana, ima i staklo masi...


699 €
или предлог цена
27 јул 09:48Masicka za dnevna skroz nova

Masickata e potpolno nova ne e koristena. Odlicna e za vo dnevna sob...


100 €
или предлог цена
16 јул 17:04Tarpezariska masa so 6 Stolici

Masata i stolicite se skroz novi ne upotrebuvani. Stolicte se masiv ...


189 €
или предлог цена
01 јул 09:37Trepezariska Masa so stolici

Se prodava trepezariska masa so 6 stolici, malku koristeni so extra d...


8.000 МКД
или предлог цена
11 мар 13:35Prodavam masa so 4 stolici

Prodavam masa so 4 stolici staklo metal cena 6600 den tel za kontakt...


6.600 МКД
или предлог цена
18 фев 08:49Prodavam piknik masi u stolici

Prodavam piknik masa so stolcinja ,i plasticni stolici 075873071


1 €
или предлог цена
18 дек 09:42Stolovi

Se prodavaat 4 stolici. Kako novi. Istite se kupeni od jumis. 07226...


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 08:58Prodavam staklena masa

Odlicna neoshtetena


2.800 МКД
или предлог цена
08 ное 23:32Prodavam dve fotelji vo solidna sostojba 6000 den

Prodavam dve fotelji vo solidna sostojba 6000 den.


6.000 МКД
или предлог цена
16 окт 21:52Klub masi

Se prodavaat crni klub masi, imame 7, cena 1500 denari, po masicka


1.200 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:23Se prodava masa ,stolici i vitrina

Se prodava masa ,stolici i vitrina izraboteni od masovno drvo. Cena p...


1 €
или предлог цена
19 авг 18:19Se prodava masa ,stolici i vitrina

Se prodava masa ,stolici i vitrina izraboteni od masovno drvo. Cena p...


1 €
или предлог цена
19 авг 18:14Бамбусов комплет за Вашата градина

Се продава бамбусов комплет од два двоседа и масичка. Има и навлаки з...


12.000 МКД
или предлог цена
19 авг 10:325 drveni stolici

Se prodavaat 5 drveni stolici


2.500 МКД
или предлог цена
23 јул 23:16Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам