Тетово
                   
986 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF 6 2.0 TDI

GOLF 6 2.0 TDI 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SEGA E DON...


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:26Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:09Промовирано

Fiat Panda 1.2i

Се продава Fiat Panda 1.2i CNG 60ks 2007год со помината 192,000км. ...


3.190 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 17:06Промовирано

Najubaviot Bmw 630i 2006 godina

Najubaviot 630 na pazarot,so realni 131000km so servisna istorija,se ...


15.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 €
Тетово

Автомобили

Вчера 22:08S.klasa.350.cdi.moze zamena

Moze zamena kollata e servisirana regi i moze da se vidi i proba vo s...


22.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:59Audi A3 sportback 1.9 UNIKAT

Se prodava Audi a3 so projdeni 201000km kolata ja imam 3 godini i sek...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:29Vw GOLF 6

GOLF 1.6 TDI 2011 GOD VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SERVISIRANO ...


7.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:12OPEL Astra GTC 1.3Cdti

se prodava opel astra gtc oprema 1.3cdti 2005 godina.registrirana do ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:59AUDI A4 1.8T

AUDI A4 1.8T Kolata e na top sostojba bez nikakva mana ..... reg.i ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:53Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:42Audi a3 1.6 tdi 81kw Stronik

Uvozena od svajcaria


14.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:56Audi a4 3.0 tdi quattro automatik (moze zamena)

Tip top


6.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:56Passat b7 2.0 tdi 140ps DSG bluemotion

Sega uvezena


12.609 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:56Smart 700ccm cabrio

Reg Servisiran


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:56Bmw f30 318d143ps

Reg do 09.2023


14.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:56BMW X3 3.0D XDRIVE M-PAKET

BMW X3 3.0D XDRIVE M SHADOWLINE 206.xxx km so servisna kniska Full-O...


20.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:37Opel zafira 1.8 na delovi

Delovi za opel zafira 1.8 92 kw so plin


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:54BMW X3 2.0d 4x4 Full oprema

BMW X3 , 2.0d 4x4 avtomatik so 8 Brzini, registracija so zelen karton...


16.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:26Mercedes 124 250 D

Shitet Mercedes 124 250 D Per kontakt: 070 471 447


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:44HITNOOOOOOOOOOO Alfa Romeo 1.9JTD Registriranooo...

HITNOOOOOOOOOOOOOOOOO Alfa Romeo 1.9 JTD Gof.2001 Reg do 08.2023 ...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:32SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:09Reno Clio

Prodavam Reno Clio 1.9 DTI RT Turbo 2001 godina. Odliçen. Registriran...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:07Odlicna Bmw 320 Dizel 2005 Registriran Cela Godina Servisira

076-666-555 076-666-555 Ekstra Bmw 320 Dizel 2005 Godina Reg...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:36Dobar Golf 2 1.6 TD Registriran Cela Godina

Infooo 076-666-555 076-666-555 Odlicen Golf 2 1.6 TD 1988 God Reg...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:35Perfekten Opel Antara 4X4 2.0 CDTI Moze Zamena

Moze Zamena So Nasa ili Vasa Doplata 🇨🇭🇨🇭 075-351-351 075-35...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:35Odlicen Mercedes B180 Cdi 2007 Godina Registiran Cela Godina

Moze Zamena 077-97-00-55 077-97-00-55 077-97-00-55 Prekrasen ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:35Mazda 6 diesel

Bose sound system 6 shpejtsi( brzini) 2007 vjeta godina


1.600 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.000 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:24VW Golf 5 Automatik 2.0 DSG

VW Golf 5 2.0 TDI Automatik DSG Viiti 2007 Reg 12.2022 Senzora Ka...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Mitsubishi pajero 2.5td

fiksna cena mitsubishi pajero 2.5td 1996 pali vozi bez nikakvo defekt...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00BMW E46 320D 150KS 2004/3 TOP SOSTOJBA

Se prodava BMW 320D 110KW 150KS 2003 DOBRO SOCUVANO VNATRE I NADVOR ...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:35Seat ibiza 1.6 16v benzin 2008

Seat ibiza 1.6 16v 163000km. Klimatronik


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:00HITNONSE PRODAVA FORD FOCUS MK2.VO PERFETNA SOSTOJBA

se prodava ford focus mk2 .2.0 tdci vo perfektna sostojba i karosoris...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:41Polovni Delovi za Passat

Polovni delovi za passat 1.8 20v


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:40  НОВ ОГЛАС

Ford fiesta 1,6 diz 95 ps tempomat

Fiestava e vo odlicna sostojba so full oprema So zelen karton Smenet ...


6.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:40opel zafira 2010 hitno moze zamena

opel zafira registriran servisiran pred 1 den kupeno germania ...


4.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:25BMW X3

Se prodava dobro socuvan BMW X3 3.0D Xdrive manuel bez nikakov proble...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:15VW.GOLF 4 1.6 CIST BENZIN

Golfot e vo odlicna sostojba bilo karoseriski interier motor podvozje...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06OPEL VECTRA 2.2 BENZIN PLIN ODLICNA

Vectrata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno.Ima f...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI FUL KAKO NOVA

Zafirata e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podv...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06OPEL VECTRA 1.8 BENZIN

Vectrata prema godinite e vo solidna sostojba.Od oprema poseduva serv...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06KIA PICANTO 1.0 BENZIN PLIN FUL ODLICNA

Kiata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podovozje...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI TOP FORMA MOZE I ZAMENS

Piccasoto e vo odlicna sostojba i nema potreba od dopolnielni investi...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ODLICNA

Puntoto e vo odlicna sostojba kako ndvoresno vnatresno motor podvozje...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам