Берово
                           
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendic...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

Вчера 12:49SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo pov...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

01 мај 12:15Sprat za izdavanje

Се издава спрат/соба za vikendi, praznici, odmori од куќа "Roza" во г...


50 €
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

19 јан 13:20SE IZDAVA VIKENDICA NA BEROVSKO EZERO

SE IZDAVA VIKENDICA VO NEPOSREDNA BLIZINA NA BEROVSKOTO EZERO, VO NED...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

10 сеп 13:31Вила СРНА - Берово Абланица

Се издава вила во туристичка населба Абланица - Берово. Вилата се н...


1 €
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

14 мај 21:03SE IZDAVAT SOBI

SE IZDAVAT SOBI VO BEROVO VEDNAS DO HOTEL MANASTIR SOBITE SE NOVOSRED...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

19 сеп 01:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам