Куманово
                   
8707 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A7 3.0 TDI 180 KW 245 PS 2011 SO FUL OPREMA

AUDI A7 3.0 TDI 180 KW 245 PS 2011 KOLA E SO NAJ FUL OPREMA KOLA E...


23.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

19 јун 20:44Промовирано

077/589-600

Peugeot 407 go odlicna sostojba!


3.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:07Промовирано

VW PASSAT B6 2.0 TDI 125kw 170KS

VW Passat B6 2.0tdi 125kw God: 2006 KM: 275.000 Reg: 22.06.2023 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:30Промовирано

SE PRODAVA OPEL ASTRA H 1.7 CDTI SPORT 2008 GODINA

Opel Astra H 1.7 cdti dizel 2008 godina Kolata ima pominato 250.600...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:55Mazda CX-7 dizel euro5

Se prodava Mazda Cx7 2.2dizel 4x4 so nova tehnologija AdBlue familjar...


8.899 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:25Citroen C31.4hdi exclusive panorama

Klimatronik,abs,esp,bord komijuter,tempomat,panorama sofersajbna,koma...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:24Citroen C4 1.6hdi 92ks 2013god

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter,parkin senzori,hromirani lajsni,a...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:24Citroen C4 1.6hdi 114ks 2013god

Klimatronik,abs,esp,bord,tempomat, svetla za magla,senzor za dozd...k...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:24Citroen DS4 1.6hdi 115ks

Klimatronik,abs,esp,bord,tempomat,parkin,senzori,17"bandazi,zatemneti...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:24Passat 1.9 TDI 131ks so orig.kilom.Full

Se prodava Pasat so originalna kilom.(ne vrakjana) So full oprema vo ...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:16Seat Leon 2.0k 140ks Full kupen vo Mk

Se prodava Seat Leon 2 000kubika Tdi 140ks kupen vo Kadis Skopje.Leon...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:16Kia pride glxi

Dosta socuvana, bez dodatni vlozuvanja. Smeneto maslo, set rebrast i ...


850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:11PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 185 000 KM. ORGINAL MOZE I PROVERKA VAS I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:08VW GOLF V 1.4 TSI 92KW NAJNOV UVOZ CH

godina 2007-ma kilometraza 182 000 km. orginal so servisna kniska mo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:08DVE ZA EDNO ZAMENA.FIAT PANDA+SKUTER KYMCO GRAND DINK

DALI IMA NEKOJ ZAINTERESIRAN ZA ZAMENA 2 ZA EDNO.NUDAM FIAT PANDA 200...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:00HONDA CIVIC 2.2.CTDI

Prodavam Honda civic 2.2 cdti dizel Registrirano vozilo, novi gum...


4.495 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:43NOVI KOPRESORI ZA AUDI A6 2.0 2.7 3.0 TDI

NOVI KOPRESORI ZA AUDI A6 2004-2010 GOD ORGINAL GERMANSKI HELLA(MAH...


250 €
или предлог цена
Денес 16:40Mercedes Sprinter 2006-2018 Orginal Zvucnici

Prodavam orginalni zvucnici za Mercedes Sprinter 2006-2018 Odnosno ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:32Bandasi/Felgi 20"(20ki) za Audi/Mercedes/VW

Prodavam 20ki Bandasi 5x112 ili za Audi/Mercedes/VW Bandasite se dvo...


Денес 16:32Hifonics ZXi1501 Pojacalo

Prodavam koristeno pojacalo za bass Hifonics ZXi1501 350Watt - 4ohm...


Денес 16:32Rachen paletar - 2 t - Nov - So isporaka

Nosivost: 2 tona Visina na diganje: 200 mm Platen transport Gara...


Денес 16:25Viljuskar Linde 2.5 tona Plin Beli gumi Levo-desno

Brend: Linde- 3703 Model: H25T-02 Nosivost: 2500 kg Visina na diga...


Денес 16:25Dizel viljuskar 1.5 tona Nissan

Marka: Nissan Model: 02ZF1F1A15 Nosivost: 1500 Kg Vis. na diganje:...


Денес 16:25Viluskar Yale 2,0 Tona Dizel - Repariran - 2687

Marka: Yale Model: 11-FD20PVIIXA Nosivost: 2000 Kg Vis. na diganje...


Денес 16:253 tona Viluskar - Sumitomo - Benzin ^ 3m

Бренд: Sumitomo Модел: 13FG30PAXIII25D Носивост: 3000 Kg Вис. на к...


Денес 16:25Viluski za site tipovi na Viluskari i attachmenti

Razni dimenzii i golemini. Za najmali do najgolemi i gabaritni tov...


Денес 16:25Viluskar Mitsubishi 1.5t / 3mDizel - Repariran - 2338

Marka: Mitsubishi Model: FD15D-F16D Nosivost: 1500 Kg Vis. na diga...


Денес 16:25Dizel viljuskar 4 tona Mitsubishi

Marka: Mitsubishi (3806) Model: FG20T-F17D Nosivost: 4000 Kg Vis. ...


Денес 16:25Plinski viljuskar Mitsubishi - 2 tona / 3m - 3186

Marka: Mitsubishi Model: FG20T-F17D Nosivost: 2000 Kg Vis. na diga...


Денес 16:25PEUGEOT 2.0 HDI AUTOMATIC

FULL OPREMA 2008 GODINA AUTOMATIC TRANSMITION REGISTRIRNO DO 11 MES...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:23MERCEDES-BENZ 2.0 CDTI 150 KS AVANTGARDE 2017 GOD.

MBCONNECT – УСЛУГИ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ НА ВОЗИЛО (ХЕРМЕС)-MBCONNECT – СЛЕД...


30.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:50VW PASSAT 2.0 TDI 150 KS 2016 GOD.

Борд компјутер-ABS + ESP + ASR +Bluetooth -Мултифункционален кожен во...


18.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:50AUDI A3 1.6 TDI 110 KS. 2016 GOD.

ABS-ASR-ESC-Клима-Електрични стакла пред + заден-Монтажи за изофикс ...


15.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:49OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 170 KS 2017 / BUSINESS ED

2-зонски систем за климатизација-Автоматско затемнување на внатрешнит...


17.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:48VW GOLF VII 2.0 TDI DSG 150 KS 2015 GOD.

ABS + ESP + ASR –DSG МЕНУВАЧ- Електромеханички серво управувач – ISOF...


14.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:48OPEL ASTRA 1.6 CDTI 110 KS 2017 GOD. DINAMIC

ABS-ESP-Предни ксенон фарови со Лед-Клима три зони-Мултифункционален ...


11.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:48SEAT ARONA1.6 TDI 95 KS 2018 GOD.

Android Auto-Apple CarPlay-Bluetooth- борд компјутер-покривни шини-Ел...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:47BMW 520D. 163 KS 2017 96800 KM.

Адаптивно светло за кривин-алармен систем-Аудио навигациски систем Пр...


34.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:47VW GOLF VII 2.0 TDI 150 KS 2014 GOD.

ABS + ESP + ASR – Електромеханички серво управувач – ISOFIX подготовк...


13.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:46VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS. 2016 GOD.

Борд компјутер-ABS + ESP + ASR +Bluetooth -Мултифункционален кожен во...


16.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:46PEUGEOT 208 1.6 HDI 71 KS 2016 god.

ABS-серво-електрика на прозори-централно заклучување-клима уред-радио...


8.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:45SPORTIVA 205/55 R16 LETNI, EXTRAAA !!!!!!!

Prodavam LETNI gumi 4 komada SPORTIVA, 2017 GODINA made in GERMANY. 2...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Денес 15:40Prodavam citron xsara

Registrirana novi gumi smenetset lamela potisna sajla za kumpluk rebr...


800 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
950 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:33Страна 1 од 218

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам