Куманово
                   
2942 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes ML FENOMENALEN

Mercedes Ml 280 cdi 140 kw ( 190 ks), NAJPOGODENIOT I NAJEKONOMICNIOT...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

077/589-600

Peugeot 407 go odlicna sostojba!


3.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:07Промовирано

MERCEDES C320 CDI

MERCEDES C320CDI SERVIS ULJE MOTOR, ULJE MENJAC , DISKOVI PLOCKI ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

HONDA CIVIC 2.2.CTDI

Prodavam Honda civic 2.2 cdti dizel Registrirano vozilo, novi gum...


4.495 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:43PEUGEOT 2.0 HDI AUTOMATIC

FULL OPREMA 2008 GODINA AUTOMATIC TRANSMITION REGISTRIRNO DO 11 MES...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:23MERCEDES-BENZ 2.0 CDTI 150 KS AVANTGARDE 2017 GOD.

MBCONNECT – УСЛУГИ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ НА ВОЗИЛО (ХЕРМЕС)-MBCONNECT – СЛЕД...


30.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:50VW PASSAT 2.0 TDI 150 KS 2016 GOD.

Борд компјутер-ABS + ESP + ASR +Bluetooth -Мултифункционален кожен во...


18.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:50AUDI A3 1.6 TDI 110 KS. 2016 GOD.

ABS-ASR-ESC-Клима-Електрични стакла пред + заден-Монтажи за изофикс ...


15.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:49OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 170 KS 2017 / BUSINESS ED

2-зонски систем за климатизација-Автоматско затемнување на внатрешнит...


17.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:48VW GOLF VII 2.0 TDI DSG 150 KS 2015 GOD.

ABS + ESP + ASR –DSG МЕНУВАЧ- Електромеханички серво управувач – ISOF...


14.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:48OPEL ASTRA 1.6 CDTI 110 KS 2017 GOD. DINAMIC

ABS-ESP-Предни ксенон фарови со Лед-Клима три зони-Мултифункционален ...


11.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:48SEAT ARONA1.6 TDI 95 KS 2018 GOD.

Android Auto-Apple CarPlay-Bluetooth- борд компјутер-покривни шини-Ел...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:47BMW 520D. 163 KS 2017 96800 KM.

Адаптивно светло за кривин-алармен систем-Аудио навигациски систем Пр...


34.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:47VW GOLF VII 2.0 TDI 150 KS 2014 GOD.

ABS + ESP + ASR – Електромеханички серво управувач – ISOFIX подготовк...


13.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:46VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS. 2016 GOD.

Борд компјутер-ABS + ESP + ASR +Bluetooth -Мултифункционален кожен во...


16.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:46PEUGEOT 208 1.6 HDI 71 KS 2016 god.

ABS-серво-електрика на прозори-централно заклучување-клима уред-радио...


8.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:45Prodavam citron xsara

Registrirana novi gumi smenetset lamela potisna sajla za kumpluk rebr...


800 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
950 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:33BMW 520 dizel EKSTRA SOSTOJBA

EKSTRA SOSTOJBA ,NAPRAVEN SERVIS KOMPLET ,SMENETO -KORPA LAMELA I ZAM...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:20ALAFA ROMEO 147-reg.do 05.2023 -ZAMENA SKUTER

Vo EKSTRA SOSTOJBA,full oprema,realni km 193000 ,REGISTRIRANa CELA GO...


1.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:20BMW 320 DIZEL -MOZE ZAMENA

Vo dobra SOSTOJBA,Pali vozi,menjac super Infooo,,,,078400 911


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:20Audi A7 3.0TDI S-Line Automatik 8G

s line automatik 8g so servisna histroija moze dase proveri kude s...


22.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:14BMW 330D Automatik navigacion

plateno se do reg


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:14BMW 120D Automatik Navigacion Doneseno od CH

plateno se do reg


6.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:14Smart Fortwo -05

Uvezeno od Svajcarija Servisirano Registrirano cela godina


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:37BMW 318 D 2009

BMW 318 D 143 KS 2009 236.000 KM Plateno sve do reg TIP TOP Uve...


77 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:04Audi A4 2.0 TDI S-Line Karavan

Donesen od Svajcaria so Servisna kniska registriran do 03/2023+zelen ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:50FORD C-MAX 1.6 TDCI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 210 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:44SEAT ALTEA 2.0 TDI 103KW UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 215 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZB...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:44hitno se prodava bmw 320 E90

hitno se prodava bmw 320 e90 2006 god ima registracija i zelen karton...


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:32Mercedes W211 e200cdi 2.2cdi 90kw remapiran TOP MOZNA ZAMENA

Sveti kako nov, PRVA boja Registriran do 5 Avgust 2022godina Mal ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:09MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G REGISTRIRA

MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G MENJAC ELEGANCE M...


5.555 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:09MERCEDES C320 CDI

MERCEDES C320CDI SERVIS ULJE MOTOR, ULJE MENJAC , DISKOVI PLOCKI ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Subaru Libero 4x4 4wd

Se prodava Subaru Libero 1.2, 1994 godina so atestiran plinski ured. ...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Mercedes ML FENOMENALEN

Mercedes Ml 280 cdi 140 kw ( 190 ks), NAJPOGODENIOT I NAJEKONOMICNIOT...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi A3 Sportback 2.0 TDI 150ks

Godina 2016 Registrirano so zelen karton Servisirano redovno vo Del...


17.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Reno klio dizel

Prodavam reno clio 19 d so klima servo magle ki prozori na kopce serv...


1.150 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:55Audi a3 s-line 075322433

AUDI A3 S-line 2.0 TDI, 140 KS Godina: 2006-05 Elektricni Stakla ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50FIAT PANDA 1.1 075322433

Fiat Panda 1.1 2007 Direkten uvoz od CH Voziloto e so 109000 km So...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50SKODA ROOMSTER 1.4 tdi 075322433

SHKODA ROOMSTER 1.4 TDI —CH— -KLIMA -ABS -BORD KOMJUTER -RADIO CD...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50BARAM GOLF 7 za ZAMENA so moja doplata

Audi a3 2.0 tdi 2006/2005 Skoda roomster 1.4tdi 2008 Fiat panda 1.1...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50BMW 116i

Voziloto e uvezeno od Svajcarija, proizvedeno 2007, 237.000km. Odlicn...


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:47Fiat 500S 0.9 TwinAir

Voziloto e uvezeno od Svajcarija, proizveden 2015, 128.000km pominato...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:47OPEL Corsa 1.4 benzin 2013god

Opel Corsa 1.4 benzin 2013 god 100.xxx km pominati donesen od CH ful...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:47Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам