Куманово
                   
2863 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 607 2.0 Diesel Bez Carina

Kolata e vo makedonia Info:070762072


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 авг 17:53Промовирано

BMW 5 F10 530 d 180 KW 245 PS 2011 FUL OPREMA

BMW 5 F10 530 d 180 KW 245 PS 2011 KOLA E TIP TOP BEZ NIEDNA MANA M...


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 јул 14:45Промовирано

Opel Signum 3.0 cdti V6

Opel Signum 3.0 cdti v6 130kw God: 2006 Registriran + z.Karton: 17...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

17 авг 15:15Промовирано

SEAT LEON 1.9 TDI 2007 REGISTRIRAN SERVISIRAN

1.9 TDI , NAPRAVEN GOLEM I MAL SERVIS PRED 4000 KM , REGISTRIRAN DO M...


5.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:07  НОВ ОГЛАС

GOLF 6 2.0 TDI 140KS HIGHLINE 2010 GODINA

KOLATA E DONESENA OD UVOZ PLATENI DAVACKI MAKSIMALNO SOCUVANO VOZILO...


7.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:56GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008 GODINA UNITED

kolata e donesena od uvoz plateni davacki od oprema poseduva elektr...


5.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:55Fiat Punto 1.9 JTD 59 KW Klima

Se prodava Fiat Punto 1.9 JTD 59 KW vo super sostojba maksimalno socu...


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:37Mercedes C270 CDI CLASSIC

Se prodava Mercedes C270 CDI vo super sostojba Registriran na mk tabl...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:37VW Touran 2.0 TDI 140 KS

Vw Touran 2.0 TDI 140 KS uvezen od Svajcarija vo super sostojba so fu...


5.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:37BMW 640d Twin Turbo Individual 313ps Gran Coupe

Se prodava BMW 640d 313ps Gran Coupe M-Packet “Individual” oprema so ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:37Chevrolet Captiva 4X4 2.0 VCDI

Se prodava Chevrolet Captiva 2.0 VCDI 4X4 7 Sedista vo super sostojba...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:37Audi Q7 3.0 TDI Quattro 2007 Godina

Se prodava Audi Q7 3.0 TDI 165 KW Quattro vo super sostojba maksimaln...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:37PEUGEOT 2008 1.6HDI ALLURE NOV UVOZ SVAJCARIJA

Prodavam Peugeot 2008 1.6HDI 2014god.Voziloto e kupeno od privatno li...


9 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:25MAZDA 2 1.6DIESEL 2010GOD 66kw NOV UVOZ OD CH

Prodavam Mazda 2 1.6DIESEL 66kw odlicno vozilo za pocetnik kupeno od ...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:24CITROEN C3 1.2 2015 NOV UVOZ OD SVAJCARIJA NOVO

Prodavam Citroen c3 1.2 benzin kupeno od 🇨🇭SVAJCARIJA od privatno l...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:24GOLF IV 1.9 TDI 110ks

Se prodava golf 4 1.9 tdi 110 ks odlicno socuvan Se ispravno nema ni...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:22  НОВ ОГЛАС

Golf 7 2.0 tdi DSG

Golf 7 tdi 2.0 dsg 2014/2013 Motor dobar Menuvac dsg Klima ( lad...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:13BMW 118 D 2006

Se prodava bmw 118d 2006 god uvoz svajcarija za povekje informacii na...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:11SKODA SUPERB 2.0 TDI DSG 170KS 2008 ELEGANCE

SKODA SUPERB 2.0 TDI DSG 170KS 2008 ELEGANCE Proizvedeno 2008 za sv...


9.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:03CRUZE

Se prodava Cruze 1.8 benzin, ne e registriran. info 071 294 743 Boba...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:35Mercedes E270cdi Avangard Automatik Kesh ekstra cena

Tel 072,764,880 Pominata reg


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25Bmw 530d Automatik Kesh ekstra cena

Tel 072,764,880


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 230 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNSIKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:23Renault Clio 1.2 Benzin-Plin 2009 god. 140 000km

Se prodava Renault Clio Storia 2009 god proizvodstvo, benzin-plin. Ne...


2.699 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:18Renault Grand Scenic 1.9dci 7 sedishta

Scenik maximalno socuvan so plateni davacki do reg 7 sedishta carina ...


4.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:07Fiat 500 L - 1.6 - 13

Kolata e vo odlicna sostojba so golema oprema , dvoozonski klimatroni...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:53Golf 6 1.6 TDI 105ks 2010-2011g

Prodavam Golf 6 1.6 TDI 105ks proizveden 12 mesec 2010 god. so pomina...


7.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:53Seat Ibiza 1.9 TDI - 09

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema , zatemneti atestirani za...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:52Skoda octavia 1.9 tdi. 110ks.99god.reg.do 2/2023g.

Se prodava octavia 1.9 tdi. 110ks.reg.do 2m.2023.god.so zelen karton....


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:50PEUGEOT 206+ 1.4 BENZIN 54KW NAJNOV UVOZ CH EURO 5

GODINA 2012-TA KILOMETRAZA 190 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:19Vw Golf 6 1.4 benzin neuvezuvan

Vw golf 6 benzin so 1.4 motor so 90 hp neuvezuran odlicen godina na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:54Golf 7 2.0 TDI 150hp FULL

VW Golf 7, 2.0 TDI 110 kw, 150ks euro 6(bluemotion) 2016 god.180000k...


15.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:52RENAULT KANGOO 1,5dci 90ks

--RENAULT KANGOO 1,5dci 90ks 50000km Registrirano cela godina Ce...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:21HONDA FR-V 2,2CTDI 140ks

--Se prodava Honda FR-V 2008 2.2icdti 140hp Praven servis pred 500 k...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:21PEUGEOT 107 1.0 vvti

1.0 vvti benzin motor na lance 50 kw idealno za pocetnici so KLIMA CH...


2.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:08VW TOUAREG 3.0

2010 god registriran servisiran 247.000 km so istorija uvezen od CH s...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:08Mercedes E 350 4MATIK AVANGARDE

Vozilo e so ful oprema socuvan maksimalno dva para bandazi zimski/let...


12.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:08SEAT IBIZA 1.4 16V 2006 GOD

Nov uvoz Ch Plateno sve Oprema Klima Elektrika Centralna na dalinsk...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 06:50Seat ibiza 1.4

Seat ibiza 1.4 benzin plin registrirana do 10ti mesec srevo elektrika...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 04:42  НОВ ОГЛАС

Peugeot 207

Se prodava Peugeot 207 - 1.6 hdi 90ks (2009 god) so full oprema. Regi...


4.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 04:39AUDI A5 S-Line 2.0 TDI 125 KW 2011 GODINA

Audi A5 2.0 TDI S-LINE Декември 2011 година, 125 kw / 170 ks поседув...


15.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 02:41Seat Leon

Seat Leon 1.9 Super sostojba Afto raboti perfekno


5.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:51  НОВ ОГЛАС

Jeep bandazi 17ki

Bandazi za jeep od 99 do 2005g vo odlicna sostojba cena 200e 4kom


200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:14Страна 1 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам