Демир Хисар
                   
225 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skip CAT 428B

Se prodava vo super sostojba motor menjac hidraulika odlicni. Za pove...


10.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
11.900 €
Вчера 21:49Sedista i Tapaciri za Fiat Stilo

Ostanati se samo zadnite sedista,ne se krpeni vo odlicna sostojba se


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:29Wv Tiguan 2.0tdi 150ks 4motion

Voziloto e so najvisoko nivo na oprema ne e od uvoz proizvedeno 21.12...


29.990 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 17:27PASSAT B6 2.0 COMFORTLINE

Od oprema poseduva: - klimatronik - parking senzori - greaci na se...


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 09:52MERCEDES E 280 CDI

071 663 486 2005 god Facelift model Avtomatik Avangard model 210 ...


5 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 08:42RENAULT CLIO

071 663 486 2003 god 1.5 dci Klima Bez zabeleski


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 08:42Mercedes Actros 18 44

Prodavam actros 18 44 euro 5 so retarder vebasto klima kumplug na fed...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

26 јун 20:56AUDI A3 SPORTBACK 1.6 TDI

Audi a3 1.6 tdi uvezen od HOLANDIJA so plateni davacki do registracij...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

26 јун 08:48AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

26 јун 08:48Ladnjak

Se prodava hladnjak za mercedes w202 c220 cdi Cenata e 70eur fiksna


70 €
или предлог цена
25 јун 19:19Man kiper 41 440

Prodavam kiper Man 41 440 miler nadgradba 20 m3 2009 god 390 000 km r...


59.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

24 јун 12:09Mercedes 220cdi avangarde

Se prodava vo super sostojba registriran do februari 2023. Za poveke ...


3.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 €
Демир Хисар

Автомобили

24 јун 11:19John deere

Se prodavat dva kombajni john deere 952 i 630 vo ispravna sostojba sp...


1 €
или предлог цена
23 јун 14:49Passat 2.0 TDI 140ks

Passat 2.0 TDI 140ks vo odlicna sostojba Za podetalni informacii...


10.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

22 јун 16:55AUDI A6 2.7 TDI

Audi A6 2.7 TDI Vo odlicna sostojba Za podetalni in...


6.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

22 јун 16:55MERCEDES E 280 CDI

071 663 486 Avtomatik Avangard Reg do 02.2023 god Bez zabeleski ...


5 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

22 јун 08:42RENAULT CLIO 1.5 DCI

071 663 486 1.5 dci Klima Bez zabeleski


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

22 јун 08:34POLOVNI GUMI 205 55 16

Prodavam 4 polovni gumi 205 55 16 91v Michelin so ramnomerna sara od ...


3.000 МКД
или предлог цена
22 јун 05:40RATKAPNI 13KI,14KI

Polovni ratkapni 13ki 4ri 500 denari 13ka 1dna 130 denari 14ki 3r...


500 МКД
или предлог цена
22 јун 05:39SERVO PUMPA ZA GOLF 4 BENZIN

Ispravna servo pumpa za golf 4 1.4 1.6 1.8 2.0 benzin


3.000 МКД
или предлог цена
22 јун 05:39BANDAZI,BANDASI 5x100 17KI SO NOVI GUMI 225 45 17

Bandasi 5x100 so novi gumi 225 45 17 91Y proizvedeni 12 nedela 2021 g...


26.000 МКД
или предлог цена
22 јун 05:39PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA DAEWOO MATIZ

Polovni delovi za matiz,ladnjak,amortizeri predni komplet so spirali ...


1 €
или предлог цена
22 јун 05:39Se prodava Lada 111 atest plin

Se prodava lada 111 atestiran plin ne registrirana


600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

21 јун 15:10KOMBAJN ZMAJ 142

Se prodava kombajn zmaj 142 vo odlicna sostojba mozi da se vidi vo se...


1 €
или предлог цена
19 јун 16:50Мерцедес 9/13

Се продава мерцедес 9/13 во одлична состојба,сандучар со алумински са...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

18 јун 11:32Se prodava bandaz so guma 195/65/15.. 5x112

Se prodava eden bandaz so 5 strafa (5x112) so guma 195/65/15


2.000 МКД
или предлог цена
14 јун 22:52METLA ZA MINI UTOVARAC

METLA ZA MINI UTOVARAC ZA 3/3,5 TON MARKA BOB KAT KOMATSU...


2.500 €
или предлог цена
14 јун 18:28KUBOTA KX-161

KUBOTA KX-161 GOD 2005 5 TON


14.500 €
или предлог цена
14 јун 18:28KUBOTAU-35

KUBOTA U-35 GOD 2005 SATI 3.800 www.itmakom.com


16.500 €
или предлог цена
14 јун 18:27KATO YANMAR AS-12

KATO YANMAR AS-12 MINI UTOVARAC NA GUMI GOD 2020 NOV SO GARANCIJA 1...


15.500 €
или предлог цена
14 јун 18:27KATO YANMAR HD 09

KATO YANMAR HD-09 MINI BAGER GOD 2020 SO 2 KORPI 25CM 50 CM


15.500 €
или предлог цена
14 јун 18:27KUBOTA U-17

KUBOTA U-17 GOD 2020-NOVA SO 3 KORPI 25CM 50 CM 100 CM


22.500 €
или предлог цена
14 јун 18:27KATO YANMAR HD 19

KATO YANMAR HD 19 MINI BAGER NA GUSENICI GOD 2020 KORPI 3 OD 25CM 5...


23.500 €
или предлог цена
14 јун 18:27AUDI A4 1.9TDI 90KS

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrira...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јун 15:44AUDI A4 1.9TDI 66kw 90hp 2000/01godina

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrira...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јун 15:36Se prodava kamion Mercedes 911 / Се продава камион Мерцедес

Se prodava Mercedes Benz 911 Vo perfektna sostojba kako enterierski...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

13 јун 23:28Mercedes 1626

Kamionot e vo odlicna vozna sostojba...luft federi napred i nazad...m...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

12 јун 14:49Renault Clio

071 663 486 1.5 dci Klima Cena 1800 e


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 јун 13:15Seat Leon 1.6Tdi 77kw Euro 5 Carinet modelska 2011g-Audi A3

Seat Leon 1.6TDI 77kw Ecomotive , REDIZAJN ! Euro 5 ! Uvezen od Germa...


6.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

10 јун 10:52VW Fox 1.2 modelska 2007god carinet germanski - Polo , Ibiza

Vw Fox 1.2 Benzin uvezen od Germanija plateni site davacki do registr...


2.999 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

10 јун 10:51Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам