Делчево
                   
444 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Голф 3 1995 1.9 TD

Цена по договор. Лице за контакт: Фиданчо, 075 / 598 - 206


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:08CITROËN C1 1.0 BENZIN

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


4.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:11FIAT IDEA 1.4 BENZIN

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.050 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:11VW BORA 1.9 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...2.900 🇲🇰 ▶️ VW BORA ▶️ 1.9 TDI ▶️ ...


2.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:11HONDA CIVIC Type S 1.4 i - VTEC

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...5.950 🇲🇰 ▶️ HONDA CIVIC Type S ▶️ 1...


5.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:11VW GOLF VI 1.6 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...7.150 🇲🇰 ▶️ VW GOLF VI ▶️ 1.6 TDI ...


7.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:10VOLVO V60 1.6 D2

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...9.850 🇲🇰 ▶️ VOLVO V60 SW ▶️ 1.6 D2 ...


9.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:10VOLVO V60 2.0 D3

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


10.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 11:47VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 KW UNITED MODEL. 6 BRZINI

VW GOLF 5 1.9 TDII. 77 kw - 105 ks. 2005 god. SO 6 BRZINI. UNITED MO...


4.600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 11:03  НОВ ОГЛАС

Ponudete cena za se na slikata

Za 101 ponudete cena na telefon 077398799 077398799 077398799 077...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:37Се продаваат делови за Фичо

Се продава седиште главчени ретровизор 1 Штоп десен еден стариус еден...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:37PEUGEOT 206 CABRIO 1.6 HDI 109 ks.2006 god

PEUGEOT 206 CABRIO 1.6 HDI 109 ks.2006 go. So mnogu oprema I mnogu so...


2.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:13SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks.2005 god.

SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks.2005 god. So mnogu oprema i mnogu socuvana...


3.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:13SKODA FABIA 1.4 TDI 51 kW 2008 god

SKODA FABIA 1.4 TDI 51 kW 2008 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:12ALFA ROMEO 1.9 JTD-M 150 ks. 2009 god.

ALFA ROMEO 1.9 JTD-M 150 ks. 2009 god. So mnogu oprema i mnogu socuv...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:12NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2009 God.

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2009 God.so mnogu oprema I mnogu socuva...


6.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:10BMW 320 d. 177 ks. 2009 god

BMW 320 d. 177 ks. 2009 god. So mnogu oprema I mnogu socuvana. Kol...


6.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:04RANGE ROVER EVOQUE 2.2 TD4 2015 g.

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 TD4 2015 g. So mnogu oprema I mnogu socuvano ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:04FIAT PUNTO 1.3 multijet 55 kW. 2006 god

FIAT PUNTO 1.3 multijet 55 kW. 2006 god So mnogu oprema I mnogu socu...


3.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:03VW POLO 1.2 i 44 kW 2003 god

VW POLO 1.2 i 44 kW 2003 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano Kola...


2.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:03BMW 520 d.184 ks. 2012 god

BMW 520 d.184 ks. 2012 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano. Kola...


14.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:03VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks.2006 god

VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks.2006 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano ...


5.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 09:59VOLVO C30 2.0 HDI 136 ks. 2007 god

VOLVO C30 2.0 HDI 136 ks. 2007 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano...


3.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 09:58VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano ...


4.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 09:58VOLVO S60 2.4 d.163 ks. 2005 god

VOLVO S60 2.4 d.163 ks. 2005 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano s...


4.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 09:58AUDU A 6 3.0 TDI.224 ks. 2008 g. cvatro

AUDI A 6 . 3.0 TDI. 2008 GOD. FULL OPREMA ODLICNA SOSTOJBA TEL. 07...


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 07:56BMW X3 2.0 d.150 ks.4x4 2008 god

BMW X3 2.0 d.150 ks.4x4 2008 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano. ...


7.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 06:00  НОВ ОГЛАС

AUDI A 3 1.9 TDI.77 kw.105 ks.SPORTBACK

AUDI A 3 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2005 god. SERVISIRANO I REGISTRIRAN...


5.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:23CITROEN JUMPER 2.2 multijet 120 ks.2008 god

CITROEN JUMPER 2.2 multijet 120 ks.2008 god. So mnogu oprema I mnogu ...


6.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 08:16Citroen C3

Informacii: 070 928 197 - Kire


1.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 20:54Fiat Punto

Fiat punto 1.2 8v so klima vo perfektna sostojba pali vozi.Kolata e s...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 18:53VW TOURAN 1.9TDI 6BRZINI

Se prodava vw touran 1.9TDI so 6 brzini. So mnogu oprema Registriran...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 15:14Suzuki Vitara 2.0HDI 2002god. so klima

Se prodava suzuki vitara 2002godina so klima, original kuka, so najdo...


1.199 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 15:14VW GOLF 1.9SDI na BG tablici

Se prodava golf 3sdi 97god. Registriran cela godina na bg tablici. ...


850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 15:14Bmw 530 xd

Kolata e vo top sostojba fabricki m paket grenje i ladenje na sedista...


9.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 14:10Seat altea 1.6 benzin 2006god.74kw

Maksimalno socuvana Seat altea 1.6 cis benzin Klimatronik isprave...


3.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 00:52Se prodava Peugeot partner 2007

Neregistirana novi gumi 2007 god. 1.9 običen dizel Vo odlična sostojb...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 јун 16:34Citroen Saxo 1.5D

Се продава Citroen Saxo 1.5D обичен дизел во одлична состојба прва фа...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Делчево

Автомобили

25 јун 09:50Audi a4 2.0 tdi

Registracija do 12.2022 Napraven golem i mal serviz pred 3000 km Smen...


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 јун 05:12HONDA Civic 2.2 CDTI 140 ks. 2007 god

HONDA Civic 2.2 CDTI 140 ks. 2007 god So mnogu oprema I mnogu socuva...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:26Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам