Гостивар
                   
708 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 308, 1.6 HDI, 110 KS, 2008 GOD.PERFEKTNO!

Prodavam Peugeot 308, HDI 1.6 Disel, 110 KS, 2008 godina, kupen vo sa...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 ное 16:22Промовирано

Vw Touran 2.0

Touran 2.0 170 ps Full oprema Highline Bi xenon Klimatronik Koza...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 ное 18:39Промовирано

Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks Kollata e vo perfektna sostoj...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks Kollata e vo perfektna sostoj...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Opel zafira 1.9 cdti 2008

Opel zafira 1.9cdti,2008 god,avtomatik,kompletno servisirana 4novi zi...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Ford C-Max 2.0 TDCI GHIA

Ford Focus C-Max 2006/7 2.0 TDCI 136KS Kolata ima pominato 230.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:31BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
23.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:23SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:23Hyundai Santafe

Hyundai santafe Automat 2.2 crdi 7 stolici Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Serv...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:08  НОВ ОГЛАС

Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:02  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 2.0 TDI - 06

AUDI A4 2.0 TDI S-line 7g AUTOMATIK - 2006 - REGIST. DO 12.2023 - ...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:54KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2007 GOD.REGISTRIRAN ODLICEN

KIA SORENTO 4X4 CRDI 2007 GODINA.SO FUL OPREMA KOZEN SALON MAKSIMALNO...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:49  НОВ ОГЛАС

Se prodava Ford Fiesta

Kolata e vo top sostojba.napraven golem servis.registriran na 05 09....


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:29Mini Cooper S

MINI Cooper S 🇨🇭🇨🇭 Turbo 1.6 200ps ,6 brzini Tek registrirano...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:54  НОВ ОГЛАС

Honda Accord 2.2 dizel top

Se prodava honda accord 2.2 dizel cl7 top sostojba pali vozi 230 hilj...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:08Honda Civik 2.2

Honda civik 2.2 so full oprema :koza, navigacija , klimatronik, greac...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:08Mercedes E-63 AMG OPTIC -Dizel 170ps. 2014god

Se Prodava Mercedes Benz e63 AMG Optik. 2.0 dizel 125kw / 170ps. 201...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:59Seat Cordoba Sacuvana 1.4 benzin-plin

Voziloto e mnogu stegnato,2 novi gumi Registrirano do 06/2023 mnogu...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:15Bmw 320d e90

Servisiran Klimatronik Greaci ne sedista Parking senzori napred-naza...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:44Mercedes s320d 2007

Mercedes s320d Servisiran Registriran full oprema Za poveke inf. 070...


9.900 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:44Fiat Punto EVO 1.3 Multijet dizel (grande)

Kolata e vo odlicna sostojba, sega smenet set od kvacilo (lamela, pot...


3.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:02Bmw 525d 3.0 2011 god

Kolata e sega uvezena od Svajcarija plateni site davacki. Novi diskov...


16.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:33  НОВ ОГЛАС

SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupe...


17.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
17.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:26Opel Astra H 1.4 /LPG neuvezena

Se prodava Opel Astra H, kupena vo automakedonija vo 2007 god, ne e u...


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Klima 4 novi gumi m/s SAVA Kozen salon...


3.390 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:04Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:21Opel Astra 1.4 twinport

Opel Astra 1.4 twinport , ne e uvezuvana, registirana e i redovno ser...


3.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:42BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:31Fiat bravo 1.9 2009 extra.

Odlicno socuvano familijarno vozilo ful oprema, registriracija do11.2...


33 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:30☆☆ VW POLO 1.4 TDI ☆ 51kw ☆ 2006 Godina ☆☆

☆☆☆ EXTRA MODEL ☆☆☆ ✔⭕ VW POLO 1.4 TDI 2006, NAJ DOBRIOT MOTOR ✔⭕ ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:14Vw Golf 6 1.6d 2010

Vw golf 6 1 6 dizel 2009 i 2010


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:53SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b8 2.0 tdi 125 kw (170 ks) servisirano pred 5000 k...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:53Renault Koleus 2.0 dizel 4x4

Voziloto e socuvano redovno servisirano so servisna knishka,novi gumi...


6.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:49VW GOLF 5 2.0 TDI 2007 ODLICEN!!

Se prodava vw golf 5 2.0 tdi 2007 god vo super sostojba alu felni so ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:04AUDI A4 2.0 TDI 2009 ODLICNO!

Se prodava AUDI A4 2.0 TDI 105 kw 143 ks racen menuvac 6 brzini vo od...


9.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:04Fiat 500 Turbo 100HP 1.4 Benzin 6 Speed 190.000 KM original

🇮🇹🇮🇹Fiat 500 Turbo 100HP 1.4 Benzin 6 Speed 190.000 KM original P...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:09Audi A4 3.0 Quattro S-Line Automatic F1 204 PS Fabrikaaa

🇩🇪🇩🇪Audi A4 3.0 Quattro S-Line Automatic F1 204 PS Fabrikaaa 🇩�...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:09Audi a6

Audi a6 quattro /s-line Extra cena za kesh


1 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
19 €
Гостивар

Автомобили

25 ное 21:52Opel Astra (opel astra G)

Opel Astra G 1.6 16v AUTOMATIK S Klima Servisna KNISKA Siguracio...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.700 €
Гостивар

Автомобили

25 ное 20:24SUBARU LIBERO E12 4WD!!!

Kombeto e vo dobra sostojba Motor nosi 1.2 Redukcija 4x4 ispraven...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 ное 17:44Smart ForTwo 700cc

Smart ForTwo 2007 god 700 cc Registriran Servisiran 4 novi zimsk...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 ное 16:41BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


15.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 ное 15:03Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 ное 14:49Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам