Гевгелија
                   
345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nissan Qashqai+2

Se prodava nissan qashqai+2 , 4x4 , voziloto e bez ostetuvanja , vo i...


8.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 фев 19:15Промовирано

VW Polo 1.4 TDI 2007

Се продава VW Polo 1.4 TDI произведено 2007 година, во одлична состој...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

FORD FIESTA 1.4 TDCI

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007GOD FULL OPREMA SE FUNKCIONIRA DO KOPCE UVEZ...


3.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:39  НОВ ОГЛАС

FORD FIESTA 1.4 TDCI

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2005GOD. EURO 4 FULL OPREMA SE FUNKCIONIRA DO KO...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:39  НОВ ОГЛАС

Vw Passat 1.9TDI cela god registriran

Se prodava Vw Passat 1.9TDI 81kw 110ps Registracija do 01.08.2023...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:09Fiat Punto 1.9jtd reg cela godina

Se prodava Fiat Punto 1.9JTD 59kw 2001g Motorot i menjacot odlicni ...


1.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:09Trkacki delovi za yugo star I Nov tip delovi

Ima I obicni delovi zavisi od potrebata


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:24  НОВ ОГЛАС

Mazda 3 1.6d 2008 reg do 02.2023 Zamena za avtomatik vozilo

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pre...


4.399 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:57Renault Clio 1.9D

Se prodava celo, moze i na delovi, moze i zamena so vasa ili moja dop...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:53Mazda 626 2.0 DITD 99god

Mazda 626 2.0 66kw vo ispravna sostojba malku udrena Kolata e so mk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:52VW Polo 1.4 TDI 2007

Се продава VW Polo 1.4 TDI произведено 2007 година, во одлична состој...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Se Prodava vozilo

Se Prodava BMW X3 ili zamena za poeftino vozilo


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:07Prodavam Opel Astra

tel .070543705


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:07BMW X5 M

BMW X5 X-drive M paket full -PANORAMA krov -Kozen enterier -Hea...


37.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
38.000 €
Гевгелија

Автомобили

06 авг 19:19AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA ORGINAL 2 KLUCA SO DALINSKO GR...


11.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 авг 19:19Se prodava Opel Insignia 2009g 2.0

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Blueto...


6.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 авг 17:52Citroen C5 - 1.6HDI

Vo odlicna sostojba e avtomobilot - Avtomobil kupen od prva raka - ...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 авг 14:29FORD ESCAPE 3.0 BENZIN PLIN FABRICKI

Voziloto e vo odlicna sostojba Maksimalno socuvano karoseriski Moto...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 авг 08:22MERCEDES W124 200D 4-SPEED

✅️✅️SE PRODAVA MERCEDES W124 200D 1987 4-SPEED ✅️✅️ KOLATA E PALI VO...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 авг 20:37SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 D4-D 100KW 2006GOD 6-SPEED

✅️✅️SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 D4-D 100KW 6-SPEED 2006 GOD ✅️✅️ OD O...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 авг 13:36Mercedes E200 98 god

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , a...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 авг 11:07Mercedes E220 97 god full oprema

Mercedes E220 97 god so full oprema INFO NA TEL. 078 229 255


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 авг 11:07Land Rover Freelander 2.0 TD4 4х4

Land Rover Freelander 2.0 TD4 2001год. - BMW мотор - Редовно сервисир...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 21:03Seat Altea 2.0 140hp 2004

Se Prodava! Seat Altea 2.0 140hp 2004 Godina.. ✅️Registirena so Ze...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 19:12Hyundai Elantra 2004 1.6 GLS Bez-Plin Prv sopstvenik

✅️Hyundai Elantra 2004 1.6 GLS Bez-Plin Prv sopstvenik kupena od Salo...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 19:12AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA GREACI NA SEDISTA FABRICKI CD ...


11.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 16:35Се продав Volkswagen Beetle 2.0

Се продава Volkswagen Beetle 2.0 бензин,плин, во многу добра состојба...


2.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 15:10Renault cango 1.5 dci

Prodavam renult cango 1.5 dci 66 kw vo perfektna sostojba ful oprema ...


4.350 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 13:03Mazda 3 1.6d 2008 i Kawasaki Er6n 2009 Zamena za avtomobil

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ Egr/Dpf OFF 👉Registrirana do 02.20...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 03:35Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Povekje inf na br 078 658 425


4.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 авг 13:52Prodavam opel odlicen..

Prodavam opel 1.7 dizel 105ks vo odlicna sostojba za poveke info na t...


11.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 авг 10:54Se prodava VW Touareg 3.0 240ks 2009god.

Se prodava: VW Touareg 3.0 v6 240ks. Redizajn posledniot model 2009g...


12.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 авг 23:40AUDI A3 20 TDI BEZ ZABELESKI

Se raboti na nego Vo odlicna sostojba Servisirano komplet Novi gu...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 17:08SKODA FELICIJA 1.9

Kolata e vo odlicna sostojba, stegnata redovno servisirana cena po do...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 13:02Mercedes e 280 cdi v6 3.0 registriran do 17.02.23

Solidno socuvan vredi da se vidi


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.800 €
Гевгелија

Автомобили

01 авг 07:55Hyundai Accent 1.4 2006 Cena po dogovor

Prodavam Hyundai Accent 1.4 so 85hp, prv sopstvenik so pominati 21000...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 04:17SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrir...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 22:28SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 90KS...EKSTRA...

opel corsa 1.3 cdti 66kw...90ks registrirano do 07 2023 klima isp...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 22:28Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba 2 para bandazi zimni letni Servisiran Poveke Info...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 09:46VW TOURAN 2.0 TDI!!

VW TUARAN 2.0 TDI!! Proizvedeno:2006 godina!! Full oprema/Klimatron...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 08:25VW TOUAREG 3.0 TDI - 2012

SE PRODAVA VW TOUAREG -MOTOR 3.0 TDI -GODINA NA PROIZVODSTVO 2012 ...


12.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 00:05Opel vektra b 2.0 dti 74 kw

Prodavam Opel vektra 2.0 dti 74 kw vo top sostojba bez nikakva mana ...


1.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јул 20:24Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам