Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SUBWOOFER JBL SUB 138

PRODAVAM ODLICNO SOCUVAN SUBWOOFER JBL SUB 130 GORAN 072 22 58 5...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:17YAMAHA RX V 673

Prodavam odlicno socuvan Yamaha RX V 673 GORAN 072 22 58 58 7.2...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 13:17YOKO - звучни кутии

YOKO звучни кутии


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:30Unison Research Unico-Primo

Unison Research Unico-Primo Tech spechs Output power: >80W RMS on ...


750 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
900 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 14:12Prodavam Panasonic SC-AK410 300w muzicki sistem

Prodavam Panasonic SC-AK410 muzicki sistem so dva originalni zvucnici...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 13:18Prodavam zvucnici ТЛ(четворосистемски) 10 incen bas

Четворосистемски звучници на продажба Кутијата е Трансмисиона линија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 09:40Zvucnici -Horni , Vifa ,Scan speak drajveri

Се продаваат пар експоненцијални Хорни (Back Loaded horn - BLH)израбо...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 09:40Продавам Слушалки Razer Kaira Pro - како Нови

Добиени се на поклон пред 2 месеци. Користени се 15 мин. Буквално се ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 09:17Zvucnici

Ic ne gi znam 079 386 472 zoki


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 08:23ZVUCNICI ovlasten i specijaliziran servis

servis za zvucnici i elektronika so poveke od 23 godini iskustvo !!! ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 авг 13:58Bovers & Wilkins DM602 S3

Се продаваат B&W DM602 S3 во солидна состојба.


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 авг 11:59AUDIOFILSKO IZLEZNO POJACALO TECHNICS SE-A800S

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


140 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

14 авг 11:21MARANTZ SR-60 ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

14 авг 11:21FOCAL UTOPIA, RCF, BOSE

FOCAL UTOPIA ИМЕТО НА ЗВУЧНИКОТ СЕ КАЖУВА ЦЕНА НАМАЛЕНО ОД 250eu НА...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 авг 11:21KEF T27, HECO, KIRKSAETAR-PEERLESS, MAGNAT, MONITOR AUDIO

ЛЕГЕНДАРЕН КЕФОВ ТВИТЕР ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, СЕ ВГРАДУВАЛ ВО ROGERS 3...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 авг 11:21ЈАПОНСКИ ЗВУЧНИЦИ SANYO

SANYO SX-550 ТРОСИСТЕМСКИ ЗВУЧНИЦИ СО 8-ЦА БАС, СО ЈАЧИНА 2X50/70 ВАТ...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 авг 11:20bluetooth headphones, wireless, slusalki, slusalici слушалки

Novi bluetooth noise reduction slusalki so mikrofon. Se povrzuvaat pr...


1.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

14 авг 11:12Prodavam Onkyo&Bose acoustimas 7

Audio resiver 607 Cd pleer 7111-gratis Zacuvani..zvucno odlicni....


111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

13 авг 19:34CD MP3 RESIVER

CD MP3 RESIVER za atomobil


9 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

13 авг 11:35Oehlbach kabli interkonekciski i zvucnicki za prodazba

Oelhbach TM NF2 50cm interkonekciski kabli cena 2500den. Oehlbach...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

12 авг 18:13Oehlbach kabli

Oelhbach TM NF2 50cm interkonekciski kabli cena 2500den. Oehlbach ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

12 авг 18:13DYNACO A25 Zvucnici

DYNACO A25 Zvucnici Originalna sostojba 1969 bez intervencii Specif...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 авг 17:55Yamaha CDX-880

Vrvna serija na Yamaha vo odlicna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

12 авг 05:22Продавам JBL Bluetooth Endurance Jump слушалки + гратис

Продавам JBL Bluetooth Endurance Jump слушалки во жолта боја, многу м...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

11 авг 19:53JAMO Cornet 40 ll

Jamo zvusnici vo odlicna sostojba mnogu dobar zvuk 2x90 w


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

11 авг 11:18Prodavam Cav Audio Fii-EX

Jas gi imam novi kupeno od Cav Audio Centar 72000den, za poniska cena...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

10 авг 05:49TEAC GRAMOFON /ГРАМОФОН / TURNTABLE

Грамофонот е совршен има нова moving magnet глава и игла Audio Techni...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

09 авг 10:05DA Converter Digital to analog Bluetooth

Da converter so Bluetooth funkcionira bezprekorno Input: coax, optic ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

09 авг 10:05Povekenamensko pojacalo.

Zasiluvac za opsta namena, personalec, audio, dvd i slicno.20w.Skoro ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

07 авг 22:49Prodavam drzaci za Bose Acoustimas cubes

2 drzaci za na zid ili za plafon. Moznost za podesuvanje na pravec i...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

06 авг 00:52BEZICEN AKTIVEN ZVUCNIK "SENYMEI 15 inci' SO 3 MIKROFONI

NOVA GENERACIJA NA BEZICEN AKTIVEN ZVUCNIK "SENYMEI 15 inci' SO 3 MI...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 авг 11:24Kaseti audio

2 audio kaseti komplet


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

05 авг 10:27Denon

Denon TU-235RD AM/FM Stereo Tuner


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

05 авг 08:52Rotel RA-930AX

Vo dobra sistojba.


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 авг 19:24NAD 310 Stereo Integrated Amplifier (1994-98)

NAD 310 Stereo Integrated Amplifier (1994-98) Specifications Power...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 авг 18:10Bluetooth slusalki LG

Prodavam bluetooth wireless slusalki LG, original, so godina dena gar...


7.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

02 авг 16:13BEZZICEN KARAOKE ZVUCNIK 12 INCI

NOV BEZZICEN KARAOKE ZVUCNIK 12 INCI SO DVA BEZZICNI MIKROFONI, DALEC...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

02 авг 09:03BEZZICEN KARAOKE ZVUCNIK

NOV BEZZICEN ZVUCNIK 2 X 8 INCI SO EDEN BEZZICEN MIKROFON, DALECINSKI...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

02 авг 09:03KARAOKE ZVUCNIK 2 X 8 INCI

NOV KARAOKE ZVUCNIK 2 X 8 INCI SO EDEN BEZZICEN MIKROFON Tel. 071 264...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

02 авг 09:03GOLEM ZVUCNIK 15 INCI

NOV GOLEM KARAOKE ZVUCNIK 15 INCI SO 2 BEZZICNI MIKROFONI Tel. 071 26...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

02 авг 09:03Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам