Подкатегорија:
                   
259 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam pravosmukalka Iskra6006, perfektna.

Prodavam odlicna pravosmukalka Iskra6006 AEG Sistem vo perfektna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Денес 08:25BOLJERCE 10 LIT KONCAR

SE PRODAVA BOLJERCE OD 10 LIT KONCAR BOLJERCETO E VO ISPRAVNA SOSTOJ...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 22:51Kupuvam alfa 27kv kako na slikata

Kupuvam socuvan sporet alfa 27kv


1 €
или предлог цена
Вчера 11:40Samsung mašina za perenje ališta (ošteteni lageri)

Se prodava mašina za perenje ališta, digitalna so ošteteni lageri, za...


50 €
или предлог цена
15 авг 23:07FAVORIT so gorno polnenje

Masinata e celosno funkcionalna Ima mala korozija na dolniot del 40...


3.500 МКД
или предлог цена
14 авг 21:01Prodavam Boljeri

Se prodavaat dva tipa na boljeri. (nisko montazen i visoko montazen) ...


1 €
или предлог цена
14 авг 18:55PRAVOSMUKALKA/USISIVAC-TURBO ELEKTRONIK

PRAVOSMUKALKA KOMPLET SO SITE DODATOCI, MNOGU DOBRO SOCUVANA. ...


3.000 МКД
или предлог цена
14 авг 12:20MASINA ZA PERENJE I SUSENJE CANDY, TOP SOSTOJBA

PRODAVAM MASINA ZA PERENJE I SUSENJE 7 + 7 kg, vo besprekorna sostojb...


10.000 МКД
или предлог цена
14 авг 10:46melnica za kafe

prodavam melnica za kafe,pogodna za koristenje vo domasni uslovi


1.200 МКД
или предлог цена
14 авг 10:23melnica za kafe

prodavam melnica za kafe vo ispravna sostojba,pogodna za domasna upot...


1.000 МКД
или предлог цена
14 авг 10:20Kafemat so racki zrno

Prodavam ispraven kafemat.Ima sito za edno kafe i sito za dve kafinja...


3.000 МКД
или предлог цена
14 авг 10:16Mikrobranova

prodavam ispravna mikrobranova


1.000 МКД
или предлог цена
14 авг 10:12Prodavam perfektna pravosmukalka Iskra 6006-AEG.

Prodavam odlicna pravosmukalka Iskra 6006 AEG Sistem vo kompletno isp...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
14 авг 09:22TEFAL PEGLA 2400W

Prodavam Tefal pegla na parea 2400w..malku koristena..cena po dogovor


800 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.200 МКД
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

14 авг 08:42Masina za sienje ,Машина за шиење SINGER

Prodavam masina za sienje SINGER


200 €
или предлог цена
13 авг 22:30FAVORIT MASHINA ZA PERENJE

Ptodavam masina za perenje Favorit vo top sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
12 авг 22:21Masini za perenje i susenje LG, BEKO, MIELE

Prodavam Masini za perenje i susenje marka LG, BEKO i MIELE. Masinite...


По Договор
или предлог цена
12 авг 12:10Frizider za dlaboko BOSCH

Prodavam frizider za dlaboko marka Bosch so fioki. Cena po dogovor. Z...


По Договор
или предлог цена
12 авг 12:09Sporet poloven Gorenje

Se prodava sporet Gorenje funkcionira se na nego 1500 denari fiksno


1.500 МКД
или предлог цена
12 авг 08:04Se prodava zamrznuvac vertikalen Obodin i sandak zamrznuvac

Se prodava zamrznuvac vertikalen Obodin 265l, nov neotpakuvan i sanda...


1 МКД
или предлог цена
11 авг 15:55INDUSTRISKA PRAVOSMUKALKA

PRODAVAM PRAVOSMUKALKA DOBRO SOCUVANA VO ODLICNA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
10 авг 23:13Sokovnik BOSCH

Prodavam sokovnik BOSCH ispraven malku koristen. Kontak na VIBER ili ...


50 €
или предлог цена
10 авг 13:55Nov cistac na parea ROVUS VO TOP SHOP 3700 DEN

Elektricen cistac na parea mnogu funkcionalen, brzo I ednostavno bez ...


2.000 МКД
или предлог цена
10 авг 12:53pramosmukalka rainbow e series vacuum,na voda

profesionalna pramosmukalka rainbow e series vacuum,na voda,od swiss


700 €
или предлог цена
10 авг 10:57Samsung mashina za perenje

Se prodava mashina za perenje Samsung, ima problem so programator


100 €
или предлог цена
10 авг 09:46Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so mnogu dodatoci, extra sostojba (kako nova) 1...


1.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.950 €
10 авг 09:25Bagat 555 super slavica

Bagat 555 super slavica ispravna Branko 076404423


2.499 МКД
или предлог цена
09 авг 13:37prodavam kujnski bojler ispraven

prodavam kujnski bojler kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
07 авг 02:04prodavam bojler hit 80l

prodavam bojler hit 80litri ispraven kontakt aleksandra 077 823 129


3.500 МКД
или предлог цена
07 авг 02:04Продавам машина за сечење

Продавам машина за сечење, малку користена, поволно.


1.200 МКД
или предлог цена
06 авг 19:43Masina za perenje Whirlpool машина за перење горно полнење

Prodavam masina za perenje whirpool so gorno polnenje so 1000 vrtezi ...


6.500 МКД
или предлог цена
06 авг 18:15Sporet mini MBS Smederevo

Prodavam mini sporet srpsko proizvodstvo tip. MBS Smederevo so 2 gre...


3.500 €
или предлог цена
06 авг 08:48FRIZIDER

Prodavam kombiniran frizider 320 L Whirpool tip BSHF 8421 W .Korist...


8.000 МКД
или предлог цена
06 авг 08:33frizider caso design Dry-Aged Cooler-od swiss

kvaliteten frizider caso design Dry-Aged Cooler SW-28,od swiss,inox, ...


200 €
или предлог цена
05 авг 13:26Prodavam mashina za perenje Gorenje

Prodavam mashina za perenje Gorenje vo ispravna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
05 авг 12:20Се продава машина за перење Беко 5кг

Се продава машина за перење


3.500 €
или предлог цена
03 авг 18:14Шпорет, фрижидер

Продавам половен шпорет


По Договор
или предлог цена
02 авг 12:53Masina za susenje BEKO

Se prodava masina za susenje BEKO 7kg mnogu malku kotistena. Cenata ...


7.000 МКД
или предлог цена
02 авг 10:24Машина за сушење БЕКО

Се продава машина за сушење алишта, многу малку користена Беко 7кг. ...


7.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:56PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA ROWENTA

PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA VO SUPER SOSTOJB...


1.500 МКД
или предлог цена
02 авг 09:10Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам