6012 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 4 1.9 TDI 075-331-545

Prodavam Golf 4 1.9 tdi. ...


50 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:39НОВ ОГЛАС
Промовирано

VW TOUAREG 3.0 tdi FULL SERVIS TOP TOP

VW TOUAREG 3.0 tdi FULL SERVIS Registriran cela god.so zelen karton ...


19.199 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 15:19SLEP SLUZBA POMOS NA PAT 24/7

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT TRANSPORT NA AVTOMOBILI VO ZEMJAVA I STRANST...


По Договор
или предлог цена
Виница

Комбиња

Денес 12:55HONDA CRF 1100 AFRICA TWIN ADVENTURE

HONDA CRF1100 AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS 2021GODINA 10000KM P...


16.500 €
или предлог цена
Денес 12:54AUDI A3 1.9TDI 2001GOD CELO ZA DELOVI

Pali vozi 1.9tdi 2004god P D motor 101ks


1.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:54VW GOLF 4 1.9 TDI 075-331-545

Prodavam Golf 4 1.9 tdi. ...


50 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:39  НОВ ОГЛАС

Mercedes E 220 Evo AVANGARD

Ful oprema AVANGARD Kozen enterier Gumi novi Plocki novi Potemnet...


7.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.300 €
Виница

Автомобили

Денес 12:28gilera nexus 250ie

top sostojba ne pagan ne farban prva boja smento ulje filter plocki...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:17  НОВ ОГЛАС

YAMAHA YZF R125

top sosotobja se gleda i na slikite redovno servisiran smetno ulje f...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:16Opel Astra

Se prodava vo ispravna sostojba,pali vozi,kolata e 14 44 kw za poveke...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:28Gumi 15 polovni 4 komada

Se prodavaat 4 gumi 15 polovni od wolcagen buba 750den od parce 3so p...


750 МКД
или предлог цена
Денес 06:39Volkswagen buba krilo

Krilo za volkswagen buba 076236533


1 €
или предлог цена
Денес 06:39SE PRODAVA Skuter gareli 50cc 2016 god

Skuter gareli 50cc 2016 god.kupen od salon prv gazda


699 €
или предлог цена
Денес 02:13SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 02:13FORD C MAX 2.0

Колата е со мала потошувачка и е исправна како што треба. 2000 кубик...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 01:44TOYOTA AURIS 2.0/D 2008

TOYOTA AURIS 2.0/D 2008 увезена од Словенија со платени давачки до ...


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 01:44Ford fiesta

Ford fiesta zadno desno stop svetlo


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:35Imt 539 533 bandsi 2br polugi

Za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 22:18  НОВ ОГЛАС

delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 22:06SUZUKI GSXR600 2003G

odlicna rabota na motoro i tehnicka ispravnos registriran na MK tabli


3.000 €
или предлог цена
Вчера 21:41Fiat Doblo 1.3 multijet

Kolata e dobro zacuvana, sovrsena sostojba na motor, ima klima, podig...


3.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:15Kawasaki ER6N

Registriran cela godina


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Вчера 14:23Kawasaki ER6N

2009 god , 21000 km, registriran, novi gumi


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Вчера 14:23Alfa 159 1.9 jtdm servo pumpa

Ispravna 100%


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:47Passat 1.9tdi-110ks

Pominata registracija i ima problem so turboto,(vo vozna sostojba)


600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:00Renault clio 1.8 rsi

Izminata registracija, vo vozna sostojba


330 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:00Traktor Same-Leone 70ks

Vo odlicna sostojba,mozno e zamena za djip 4x4 so moja doplata


2.450 €
или предлог цена
Вчера 11:00MERCEDES BENZ CLK 270 CDI-05

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јул 17:53JAGUAR XF 2.7 D Premium luxury-09

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 €
Виница

Автомобили

01 јул 17:53Кипер VOLVO 420

Киперот е во перфектна состојба со нови гуми За повеќе инфо на 078/21...


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

01 јул 17:52Кипер MAN

Киперот е во екстра состојба троосовинец За повеќе инфо на 078/213-333


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

01 јул 17:52HONDA ACCORD 2.2 IDTEC-09 uvoz CH

Honda Accord 2.2 IDTEC sega uvezena od CH so vozenje,kolata e vo top ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јул 17:52VW TOUAREG 3.0 TDI 4motion Bluemotion-12

Возилото е во топ состојба сервисирано и редовно одржувано со сервисн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Виница

Автомобили

01 јул 17:52Delovi za Renault Kangoo Reno Kango

Polovni delovi za Renault Kangoo od celosno ispravni vo vozna sostojb...


01 јул 15:55AUDI A6 / 2.7 TDI / 190KS

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / PROIZVEDENA: 10.03.2010...


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јул 14:40GOLF VII / Golf 7 / 2.0 - 150KS / 2014god.

Se prodava Golf VII - 7 Motor: 2.0 - 150KS Godina: 20.11.2014 KM: ...


13.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јул 14:40Yamaha Virago XV125

Motorot e so MK dokumenti, vo odlicna sostojba bez maana, raboti perf...


1.800 €
или предлог цена
01 јул 13:33Celicni bandasi 13 14 15 16

Vulkanizer sum i bandasite se provereni na balanserka so garancija pr...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 12:59Michelin nova guma 205/55/17

Gumata e ekstra


3.000 МКД
или предлог цена
01 јул 12:59Guma Michelin 120/60/17

Gumata e glanz nova


2.000 МКД
или предлог цена
01 јул 12:58Gumi novi 130/70/10 za skuter

Gumite se ekstra Schwalbe germanska marka Cenata e za edna Imam i ra...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јул 12:58Страна 1 од 151

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам