454 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Assasins Creed Odyssey season pass PS4

Se prodava season pass za Assasins Creed Odyssey vo forma na kod za U...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:19Assasins Creed kolekcija PS4

Се продава лично собрана колекција на Assasins Creed игри, цената е ф...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:19TV

Odlicen TV poluramen ekran so mnogu jak zvuk za filmovi


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 20:47JVC T-E3 FM/AM Tuner

T-E3 FM/AM Quartz Synthesizer Stereo Tuner Odnadvor ne e vo najdobra...


899 МКД
или предлог цена
Вчера 18:20Sony DVP-NS590P

Sony DVP-NS590P DVD PLAYER. Analog signal format system: NTSC,PAL, Vi...


1.299 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Вчера 18:20Yamaha RX-V461

Pojacalo so radio vo stereo mod 5x100W ima optika, HDMI, USB vlez, ...


9.999 МКД
или предлог цена
Вчера 18:20Marantz Model 2252

Pojacaloto e izraboteno 1977 Jacinata e 52W na 8Ω po kanal Prekras...


349 €
или предлог цена
Вчера 18:20SONY TA-1150

Ventige pojacalo od 1973, raritet, tranzistorski izlezi Prima zvucni...


199 €
или предлог цена
Вчера 18:20Yamaha KX-380 Deck

Deck od licna kolekcija vo fabricka sostojba


7.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 18:20Yamaha RX-V467

Во перфектна состојба, јачина 5x105W, Тјунер, HDMI 4/1, Преаут, соврш...


9.999 МКД
или предлог цена
Вчера 18:20Igri PS4 PS3 PS2 игри оригинал original

Elden Ring Launch Edition - prodadena Nier Automata - 600 den Deus ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26Android tv box

Se prodava nov nekoristen android box. RAM 4G ROM 63


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46PRODAVAM DVD VIDEO RECORDER I CD PLAYER

PRODAVAM DVD SAMSUNG 1.500 den. CD PLAYER MARANTZ 6.000 den.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Вчера 10:22TV BOX TX6 4/32

Se prodava tv box TX6 so instalirani kanali za gledanje televizija.od...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 06:45Sony mp3 pleer

Sony nwz a828 so usb kabelce. Ima 8 gb memorija. Drzi baterija nad 8 ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

МP3/4/5 плеери и iPod

Вчера 04:30Marantz pm8 delovi

Trafo, elektroliti, 2 pojacala. Tranzistorite se ok. Zadna ploca.Pred...


1 €
или предлог цена
Вчера 04:30Се продава GoPro Hero 10

GoPro Hero 10 black сочувана максимално, во фабричко пакување sd к...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 02:53THOMSON DEK I TYUNER

THOMSON FRANCUSKI DEK I TYUNER GO NEMAM POJACALOTO SE ISPRAVNO


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

29 ное 21:45TV 32inci android

078 204 975


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 ное 17:43Samsung 55inci 4k 2021god

078 204 975


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 ное 17:41TV 40inc android smart

PHILIPS 40INC 078 204 975


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 ное 17:40TV 43inc android

078 204 975


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 ное 17:38TV 50inci smart

TV 50inci smart Ispraven komplet 078 204 975


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 ное 17:34TV LG 65inci NANO CELL 4k

TV LG 65inci NANO CELL Smart 4K 2021god Kako nov 078 204 975


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 ное 17:27Televizor 32inci android smart

Televizor 32inci android smart 2021god 078 204 975


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 ное 17:27Xbox original

Se prodava original xbox so 2 kontroleri 𝐁𝐚𝐫𝐚𝐣𝐭𝐞 𝐦𝐞 𝐧𝐚 𝐬...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

29 ное 13:37Se prodava Kenwood pojachalo i JVC sub bufer

Se prodavaat dvete komplet Pojacaloto e 800W Sub buferot peak power 1...


100 €
или предлог цена
29 ное 13:05Ps 5 igra

Se prodava ili zamena igra za PlayStation 5 vo top sostojba vo top so...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

29 ное 12:53Technics sistem

Prodavam technics sistem so originalno dalecinsko Su-x901 pojacalo ...


320 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
360 €
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

29 ное 12:35Pojacalo receiver SONY STR-K785

Prodavam receiver SONY STR-K785 VO ODLICNA SOSTOJBA so dalecinsko Pow...


5.500 МКД
или предлог цена
29 ное 12:34Pojacalo receiver YAMAHA RX-373

Prodavam resiver YAMAHA RX-373 so dalecinsko Power output: 100 watts...


7.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:34Kupuvam panel za led tv samsung UE55ES6300

Baram da kupuvam ispraven panel za led tv samsung model UE 55ES6300 ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 ное 10:19NOV DRON SO KAMERA

PRODAVAME NOVI DRONOVI SO KAMERA


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

29 ное 10:08Kenwood

Prodavam Kenwood KFCM1625ie radio za vo kola so zvucnici Na ovoj bro...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 ное 07:39Prodavam TV Android Box malku koristen

X96 Air, 4GB RAM, 64GB Storage, Android 9... Boxot e mnogu malku kor...


1.500 МКД
или предлог цена
28 ное 21:56GEM Genesys xp

Prodavam GEM Genesys xp multimedia worstation neispravna sostojba don...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

28 ное 20:49CD TECHNICS SL-PS670 EKSTRA KAKO FABRICKO

Prodavam dve parcinja TECHNICS SL-PS670 Socuvani, fabricka sostojba...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

28 ное 20:45Zvucnici infinity Kappa 5

Prodavam zvucnici infinity kappa 5 doneseni od ch.


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 ное 20:41Prodavam Prozektor

Prodavam Prozektor neipitan


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео проектори и опрема

28 ное 15:32Igri Za PS-4 ( NOVI SKROZ ) Dzabe Cena !!

Site igri se novi Bukvalno bez grebka moze da dojdete da gi proverite...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

PC Игри и Видео игри / ПС игри

28 ное 14:05Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам