Гази Баба
Подкатегорија:
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

JVC T-E3 FM/AM Tuner

T-E3 FM/AM Quartz Synthesizer Stereo Tuner Odnadvor ne e vo najdobra...


899 МКД
или предлог цена
Вчера 18:20Yamaha RX-V461

Pojacalo so radio vo stereo mod 5x100W ima optika, HDMI, USB vlez, ...


9.999 МКД
или предлог цена
Вчера 18:20Marantz Model 2252

Pojacaloto e izraboteno 1977 Jacinata e 52W na 8Ω po kanal Prekras...


349 €
или предлог цена
Вчера 18:20SONY TA-1150

Ventige pojacalo od 1973, raritet, tranzistorski izlezi Prima zvucni...


199 €
или предлог цена
Вчера 18:20Yamaha KX-380 Deck

Deck od licna kolekcija vo fabricka sostojba


7.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 18:20Yamaha RX-V467

Во перфектна состојба, јачина 5x105W, Тјунер, HDMI 4/1, Преаут, соврш...


9.999 МКД
или предлог цена
Вчера 18:20Marantz pm8 delovi

Trafo, elektroliti, 2 pojacala. Tranzistorite se ok. Zadna ploca.Pred...


1 €
или предлог цена
Вчера 04:30THOMSON DEK I TYUNER

THOMSON FRANCUSKI DEK I TYUNER GO NEMAM POJACALOTO SE ISPRAVNO


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

29 ное 21:45Se prodava Kenwood pojachalo i JVC sub bufer

Se prodavaat dvete komplet Pojacaloto e 800W Sub buferot peak power 1...


100 €
или предлог цена
29 ное 13:05Technics sistem

Prodavam technics sistem so originalno dalecinsko Su-x901 pojacalo ...


320 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
360 €
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

29 ное 12:35Pojacalo receiver SONY STR-K785

Prodavam receiver SONY STR-K785 VO ODLICNA SOSTOJBA so dalecinsko Pow...


5.500 МКД
или предлог цена
29 ное 12:34Pojacalo receiver YAMAHA RX-373

Prodavam resiver YAMAHA RX-373 so dalecinsko Power output: 100 watts...


7.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:34Kenwood

Prodavam Kenwood KFCM1625ie radio za vo kola so zvucnici Na ovoj bro...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 ное 07:39CD TECHNICS SL-PS670 EKSTRA KAKO FABRICKO

Prodavam dve parcinja TECHNICS SL-PS670 Socuvani, fabricka sostojba...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

28 ное 20:45Zvucnici infinity Kappa 5

Prodavam zvucnici infinity kappa 5 doneseni od ch.


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 ное 20:41REVOX B780/B226/B710

Se prodava: REVOX B780 resiver 550 eur REVOX B226 CD pleer 400 ...


1.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

28 ное 13:00Sistem PANASONIC MNOGU MALKU KORISTEN

Sistem ot raboti odlichno I e mnogu malku koristen. Info na 075 204 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

27 ное 14:26Kenwood ka 4002 pojacalo

Kenwood ka 4002. Ispravno. Malo o dimenzii, ima 2 phono,2 aux, tuner,...


1 €
или предлог цена
26 ное 09:44membrani, namotki i delovi za zvucnici...

konsultirajte se slobodno.........moze I po...KARGO..


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 ное 19:51Aktiven Subwoofer Magnat

Prodavam aktiven subvufer Magnat 8010701 vo odlicna sostojba donesen ...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 ное 17:56JBL odlicni zvucnici

Prodavam odlicno socuvani zvucnici od brendot Jbl hp 430 retki na paz...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

23 ное 23:29Pojacalo Technics SU-V550

Prodavam pojacalo technics SU-V550 vo odlicna sostojba donesena od ch...


6.000 МКД
или предлог цена
22 ное 19:47Gramofon / Turntable / Грамофон

RiZ GM-4010 made in Poland celosno ispraven bez grebka na nego so "J"...


80 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

22 ное 14:46MARANTZ HD550

MARANTZ HD550


220 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

22 ное 10:38Се продава сет SONY од esprit серија,

SONY F870 ES појачало со снага 120 w по канал на 8ома тежина 24 кг....


1.400 €
или предлог цена
22 ное 10:37JBL CHARGE 4 bluetooth speaker

Nov, nekoristen vo kutija


5.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 ное 21:41Aux Bluetooth za avtoradio pojacala slusalki

Bluetooth za vasiot hi-fi sistem radio za avtomobil slusalki i se st...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

18 ное 12:12Pojacalo i vufer za kola KENWOOD

Vo super sostojba odlicen zvuk 320w


200 €
или предлог цена
13 ное 22:25Pojacalo Technisc SU-V65A

Prodavam pojacalo technics su-v65a Power output: 85 watts per channel...


7.000 МКД
или предлог цена
09 ное 12:28Pojacalo receiver Technics SA-AX720

Prodavam receiver technics SA-AX720 vo odlicna sostojba Power output:...


8.000 МКД
или предлог цена
09 ное 12:27Pojacalo receiver PHILIPS FR966

Prodavam surround receiver philips fr 966 vo ispravna sostojba donese...


4.500 МКД
или предлог цена
09 ное 12:27Pojacalo Technics SU-610

Prodavam pojacalo technics SU-610 vo odlicna sostojba deneseno od ch....


4.200 МКД
или предлог цена
09 ное 12:24Pojacalo receiver JVC RX-5022RSL

Prodavam resiver JVC RX-5022SLR vo odlicna sostojba so original dalec...


6.500 МКД
или предлог цена
09 ное 12:24Zvucnici AIWA SX-NAVH1000

Prodavam zvucnici Aiwa sx-NAVH1000 ispravna sostojba doneseni od CH


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

09 ное 12:24Techniks CD pleer

Prodavam odlicen cd pleer smenet e laserot staven e nov cita bez prob...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

08 ное 22:24radio

kenwood


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

06 ное 14:59Itt schaub lorenz risiver i dek

Itt risiver i dek. Odlicni.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

06 ное 12:14Vintage tuner Dual CT 1440

Се продава стерео тјунер Dual CT 1440 (vintage 1978-79). Тјунерот си ...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

30 окт 15:37Sony TA-AX310 & Sony ST-JX310

32 watts per channel into 8Ω (stereo) 15Hz to 70kHz Mono/Stereo Tun...


3.799 МКД
или предлог цена
30 окт 12:47Braun deck C1

Braun C1. Raboti. Ima sitni ogrebotini.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

29 окт 08:19Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам