Кавадарци
                   
1088 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Bmw 320d E90 163 ks vo odlicna sostojba

Kolata e zacuvana maksimalno bez grepka ,zimski gumi solidni ,parking...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 авг 14:00Промовирано

Audi a4 2.0tdi 2006 vo odlicna sodtojba

Se prodava audi a4 2.0tdi 2006god registrirana do mart 2023. Sostojb...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.800 €
Кавадарци

Автомобили

09 авг 16:59Промовирано

Peugeot 308sw 1.6hdi 109ks TOP SOSTOJBA

Peugeot 308 SW 1.6hdi 80kw 109ps Kilometri:190.000 menuvac: race...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 10:00Промовирано

Guma 205 55 15

Se prodava nova guba


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:23Gumi 18ka

Novi


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:234 Bandashi

Se prodavaat 4ri


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:23Citroen c4 grand picasso 2.0hdi automatic

-full oprema-ekskluzive paket -7 sedishta -registrirana -novi gumi...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:22Pasat 1.6 mpi benzin/plin atest-full ekstra

Пасат бензин/плин со атест. 2008 год. Сервисирана: сменети-компле...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:39WV TUAREG 4x4 2.5 175KS.

Se prodava touareg ekstra servisiran sekogas vo ovlasten servis start...


10.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:32WV Golf4 benzin 1.6cc. Mozna e i zamena

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran e cela godina so zelen kart...


1.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.950 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:10Bmw 520d 177ks - 07

BMW 520d 177ks 2007/08 Vo odlicna sostojba Smeneto ulie I site fil...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:35***Dzip Ssang Yong Action 2.0 xDi***

Se prodava dzip vo odlicna sostojba. Menjac i motor od mercedes So ...


5.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:36Delovi za mercedes i servis

Delovi za mercedes Kavadarci 070 356 846 076 929 988


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:25  НОВ ОГЛАС

Se prodava Audi A6(3.0 quatro) 2007 godina

Se prodava Audi A6 S-line(3.0 quatro). Proizvedeno 2007 godina so pom...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:05OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA, 2.0, DIZEL

OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA - DIZEL - 2.0 ZA POVEKJE IN...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:46RENAULT SCENIC NA DELOVI - '98 god 1.9 dci

RENAULT SCENIC NA DELOVI - 1998 GODINA - DIZEL - 1.9 dCI ZA POVEK...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:45FIAT BRAVO 1.2 BENZIN '98 GODINA NA DELOVI

Se prodava na delovi Fiat Bravo 1.2, benzin, proizveden 1998 godina. ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:45FORD FOCUS KARAVAN 1.6 BENZIN 2000 GOD. NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI FORD FOCUS 1.6 BENZIN KARAVAN PROIZVEDEN 2000 GO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:44PASSAT B5.5 KARAVAN 1.9 96KW 2004 GOD. NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI. ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 076/996-156


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:44VOLKSWAGEN BORA 1.4 55KW 2000 G BENZIN NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI VOLKSWAGEN BORA 1.4, 55KW, BENZINEC, PROIZVEDEN ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:44VOLKSWAGEN PASSAT B5 1.9TDI 85KW NA DELOVI

VOLKSWAGEN PASSAT (KARAVAN) B5 116PD 1.9TDI, 85KW, PROIZVEDEN 2003 G...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:43MERCEDES-BENZ ML350 CDI 4 MATIC 7G TRONIC REDESIGN

MERCEDES-BENZ ML350 CDI 4 MATIC 7G TRONIC, GRAND EDITION REDIZAJN, PR...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:43Продавам Опел

Опел во сочувана состојба со автоматски мењач.Регистриран до февруари...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:37Skoda

Skoda Octavia 1998 god Reg Solidna sostojba Motor menjac kamen


900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:55Opel antara 2.4

Opel antara 2012 godina.VoIziloto e top. Cosmo paket i najsovremen pl...


11.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:50Se prodava SEAT LEON 1.9 TDI 2007 godina

Se prodava seat leon 1,9 tdi, 105 ks crna boja redovno servisirano. V...


4.650 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:54VW Golf 4 IV 90ks

Se prodava golf 4 66kw registriran vo odlicna sostojba servisiran bez...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:40  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 7 1.6TDI 4 MOTION

Kolata kompletno servisirana, registrirana do 12.12.2022 so zelen kar...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:21SE PRODAVA AUDI A3 1.9TDI 2006 GODINA VO TOP SOSTOJBA

BARAJTE ME NA 070583827


5.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:33Toyota Avensis

Se prodava toyota avensys vo odlicna sostojba


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:12Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023god


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes c270 cdi

Mercedes C270 CDI Automatik Elegance Leder -C270 CDI 125kw -Godin...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Dacia Duster

Se prodava Dacija Duster 2011 god, dizel


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00FORD FOKUS 1.8 TDCI 06 FOD FULL SERVISIRAN REGISTRIRAN

SE PRODAVA FORD FOKUS 1.8 85 KWPROIZVEDEN 2006 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:43  НОВ ОГЛАС

Chevrolet Camaro

Se prodava Chevrolet Camaro 2016 2.0 275ks donesen od Amerika bez zam...


24.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:23Fiat Bravo 1.9mJet 120ks

Se prodava Fiat Bravo 1.9mJet/120ks -Gumi m+s -Klima odlicna -re...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:50Audi A4 2.0 TDI Ultra Pine

So full oprema i celosna servisna istorija vo ovlasten servis uvezeno...


22.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:42Seat leon 2.0 Tdi 2010god Facelift Full Avtomatik Dsg

Odlicna sostojba bez nitu edna maana Registrirana do 12ti mesec so Z...


8.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:33ASTRA J zamena za Antara ili Mokka

Se prodava Astra j 1.4 Turbo 140ks Cosmo oprema vo odlicna sostojba ,...


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:00  НОВ ОГЛАС

Opel Meriva 1.7 cdti 101 ks

Opel Meriva 1.7 cdTI 74 kw 101 ks kupena 02.2005 godina, Registrir...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:40Toyota Corolla 2.0 D4D 126ks.2007g

Kolata e registrirana do 04/08/2023g. Kolata ima 2 kluca Manuelen ...


5.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:40FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS 2009 GODINA

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS 2009 GODINA Kolata e maksimalno...


9.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:38CITROEN C4 1.6 HDI 2005 GOD PERFEKTEN FULL

SE PRODAVA CITROEN C4 1.6 HDI PROIZVEDEN 2005 GOD. 80 KW SO FULL OPRE...


3.290 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:33Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам