730 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pojacalo YAMAHA AX-300 + PANASONIC zvucnici

Pojacaloto i zvucnicite se vo odlicna sostojba nisto ne e praveno na ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 19:21ORIGINALEN SONY SPEAKER SRS XB21

Prodavam malku upotrebuvan sony zvucnik. Cenata e 3000 den. Da se kup...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Bluetooth уреди

Денес 17:54Compact disc player TECHNICS

TECHNICS SL PG590 ODLICNO VO SUPER KONDICIJA SO ORIGINALNO DALECINSKO...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 17:08JBL 4312B CONTROL MONITOR

Контролен монитор Jbl 4312 (под ознаката B) во повеќето случаи се кор...


1.300 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.450 €
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 17:07Безжична тастатура за ТВ или Андроид бокс

Тастатурата е чисто нова и некористена. Работи на две батерии AA 1.5 ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Безжична технологија

Денес 15:38Obd 2

Se prodava OBD2 bluetooth skener za avtodijagnostika. 1) Super Min...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Bluetooth уреди

Денес 15:11Muzicki sistem Aiwa

Se prodava muzicki sistem Aiwa, delumno ispraven.


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Денес 14:51  НОВ ОГЛАС

Xbox 360 Slim 250 gb HDD

Se prodava odlicen 250 GB hard disk za Xbox 360 Slim


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Денес 14:43Nintendo Gameboy Advance

Na prodazba mnogu zacuvano Nintendo Gameboy Advance vo komplet so 3 o...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Денес 14:43Super Nintendo - SNES

Na prodazba odlicno zacuvano Super Nintendo vo komplet so originalen ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Денес 14:43Xbox 360

Se prodava mnogu zacuvan Xbox 360 vo komplet so originalen dzojstik i...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Денес 14:42Playstation 2 - PS2 Slim

Se prodava zacuvan PS2 Slim zaedno so dzojstik i site potrebni kabli....


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:42ANDROID BOX 4/32 so iptv televizija

Novi kvalitetni boxovi so Allwiner h616 Programite se so prevodi No...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:58aiwa ad-f880

aiwa ad-f880


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 09:34  НОВ ОГЛАС

Odlicen Xbox 360

Prodavam maksimalno socuvan Xbox 360 mnogu malku koristen. Kontakt mo...


3.599 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.699 МКД
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 23:36Tuner TECHNICS

Се продава тјунер TECHNICS во одлична состојба


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 22:36Pronajdete idealno pojacalo za Vas

Ponuda na povekje pojacala na edno mesto i sekako mozna proba 1. Onk...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 16:46Nintendo DS Lite

Se prodava odlicno zacuvan Nintendo DS Lite vo komplet so kabel za po...


3.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 15:18Playstation 4 - PS4

Se prodava zacuvan PS4 zaedno so originalen dzojstik, desetina igri i...


12.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вчера 15:18PS3 - Playstation 3 originalni igri

Prodavam originalni igri za PS3 vo odlicna sostojba. Cenata e od 500 ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:17Originalni igri za Xbox 360 i Kinect

Prodavam originalni igri za Xbox 360 i za Kinect. Cenata e od 400 den...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

PC Игри и Видео игри / XBOX игри

Вчера 15:17Xbox One 20 igri

Se prodava zacuvan Xbox One vo komplet so originalen dzojstik, dve or...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 15:17Playstation 2 - PS2 Slim

Se prodava zacuvan, cipuvan PS2 Slim zaedno so originalen dzojstik, s...


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 15:17JBL - TDK - Philips

Se prodavaat site zaedno.


1.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 14:40Nintendo Wii

Se prodava mnogu zacuvano, cipuvano Nintendo Wii vo komplet so origin...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 11:15Sony PSP

Se prodava mnogu zacuvano, cipuvano PSP zaedno so originalen polnac, ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:15Xbox 360 Wireless Racing Wheel

Se prodava mnogu zacuvan i potpolno ispraven originalen Microsoft vol...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 11:15Xbox 360 dzojstici i dodatoci

Prodavam Xbox 360 wireless dzojstik - 1200 i nagore, zavisno od mo...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 11:15Bluetooth 5.2 Audio Receiver

Slusajte muzika na vaseto pojacalo povrzani preku blutut so vasiot t...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 10:27Denon DRA-735R, mokjen stereo receiver!

Socuvan vo odlicna vizuelna i rabotna sostojba stereo receiver od ren...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 09:19Dalecinsko

Prodavam originalni dalecinski upravuvaci za klimi Vivax,Neo,Filia...


420 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Далинси

Вчера 00:57prodavam canon eos 500d so battery grip super sostojba

prodavam canon eos 500d so battery grip super sostojba so dva objekti...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 авг 18:30Soundspeats TrueFree2 НОВИ

Се продаваат earbuds од марката Soundspeats ( Japan & USA ). - бате...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

09 авг 17:10Prodavam Sony walkman i Toshiba walkman

Mnogu socuvani, od licna kolekcija. Sony model WM-A602 made in ja...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

09 авг 15:57Philips Soundbar model - htl 2183b/12

Se prodava odlicno zacuvan soundbar Philips. Ima opcija za povrzuvanj...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

09 авг 13:58Zvucnici Sharp CP-BA1200H

Se prodavaat odlicno zacuvani zvucnici Sharp.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

09 авг 13:58Ipod Touch 8GB

Se prodava zacuvan, haknat Ipod poln so igri. Se prodava zaedno so ka...


1.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

МP3/4/5 плеери и iPod

09 авг 13:56Xbox One X 1TB + Xbox Elite Series 2

Se prodava mnogu zacuvan Xbox One X, 1TB memorija vo komplet so site ...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

09 авг 13:31Nintendo DS Lite

Se prodava zacuvano Nintendo DS Lite limitirana serija vo crvena boja...


2.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

09 авг 13:31Nikon D3100

prodavam nikon d3100 odlicno socuvan doaga so objektiv 18 105mm ili ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 авг 10:58Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам